Tragický požár v Bohumíně

08. srpna

8.srpna 2020, Bohumín, ČR: Jedenáct mrtvých, včetně dětí, si vyžádal dnešní požár v 11. patře domu v Nerudově ulici v Bohumíně. Tři dospělí a tři děti zahynuli přímo v hořícím bytě. Dalších pět lidí se zabilo skokem při úniku před rozšiřujícícm se požárem. Šlo o členy jedné rodiny. Ten prý úmyslně založil starší muž jako řešení sousedských sporů - nebyl obyvatelem hořícího bytu a prý použil benzín. Policisté ho na místě zadrželi a odvedli v poutech. Událost byla ohlášená v 17:49, v 17:54 už byla na místě první jednotka. Od nafouknutí záchranné matrace hasiče dělilo jen několik desítek vteřin. 

Při požáru se také deset lidí zranilo, zranění utrpěli i dva hasiči a jeden policista.

Požár v Bohumíně je co do počtu obětí nejtragičtějším od roku 1990. Dosud byl nejhorší požár v říjnu 2010, kdy v Praze zemřelo devět bezdomovců. Osm obětí si vyžádal letošní lednový požár v domově pro zdravotně postižené ve Vejprtech na Chomutovsku, stejně lidí zemřelo i v květnu 1995 při požáru v pražském hotelu Olympik.

 

2 hodiny záznamu:

https://www.youtube.com/watch?v=2OmNf0nkWJ4&feature=share

7.3 /10

košík

Zhlédnuto: 36 435x Hodnocení: 7.3/10 Komentářů: 278 Kategorie: hnus

Značky: hnus, smrt, česká republika, oheň, skok, pád, požár, evropa, tragédie, žhářství, byt, panelák, bohumín

Komentáře

Je mi jasný, že tu chodí na komenty exhibovat hlavně adolescentní kokoti, ale občas byste se měli zamyslet, než tu vyblejete podobný hovna. Vyskočit z jedenáctýho patra, jen abys neuhořel, je hrozný. Že jsou na videu dvě děcka, je ještě horší. Je mi líto i těch hasičů. Dorazi na místo, dělají maximum a najednou mezi vás začnou padat děcka, tak to musí být kurva zážitek na dlouhý roky.
Pyču
A my tu na to čumíme s čipsama v ruce a prokládáme to pornem.
it is what it is
Mě jsou u prdele.
nebreč pičo

Zobrazit celou diskuzi