Ubodaný teenager

24. února

18.února 2021, Londýn, ANGLIE: Čtveřice zatím neznámých pachatelů pronásledovala a pobodala 16letého Drekwona Pattersona. K incidentu došlo v Brentu na severu Londýna. Záchranáři ho na místě ošetřili a poté převezli do nemocnice, kde navzdory všem snahám druhý den ráno zemřel. Policie v oblasti posílila hlídky a po pachatelích pátrá.

4.0 /10

košík

Zhlédnuto: 23 672x Hodnocení: 4.0/10 Komentářů: 65 Kategorie: video

Značky: smrt , gang , ubodání , anglie , útok , cctv , velká británie , londýn , teenager , evropa , gangster , pobodání

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ubodaný teenegger
dostatečně poseděl aby pochopil situaci
Afrika afrika afrika, ne moment, je to London 😃
Kdyby ho umlátili řetězem , tak jsou v pohodě.Takhle jestli je chytí můžou jít sedět.
To je komentář hodný génia!
Bohužel má pravdu. Toho Čecha tenkrát ubil řetězem, pro který si došel ke kolu. Prý sebeobrana a to video nepřipustili jako dukaz.
asi nebyl svatej...
Já tam četl "Ubodaný teenegr" 🤔
jj, tak se to čte 😃
EU dělá všechno proto, aby tohle bylo i ve Vašich městech. Komu se to nelíbí, nechť jde na podzim k volbám a projeví svůj názor tam, jedině tam to má smysl, vypindávání na internetu je k ničemu.
A co máme volit, píčo? Okamuru nebo rovnou DSSS?
Prober se ty p*de. Tady nejde o nějaké daně nebo dotace, tady začíná jít o holý život, jedno bodnutí nožem z tebe může udělat doživotního mrzáka, v případě že sanitka přijede pozdě, tak můžeš i zemřít. Pokud Okamura nebo DSSS zamezí ilegální imigraci a zamezí vzniku no-go zón, kam se bojí jezdit i policajti, zřejmě není špatný nápad je zvolit.
Tak to se asi spíš prober ty negře a nejdřív si zjisti něco o okamurovi a pak tu píčuj.Meleš Hovna a nevídíš si do huby.Není potřeba aby nám tu japonskéj zlodějíček s moravskými kořeny kvákal hovna, rozkádal peníze svých voliču na píár služky cca 120 milionů atd.A vyprávěl nám cosi o rasismu a xenofobii.To by se musel chytit za prdel a vyhodit z republiky sám.
JA volim KSCM 🇨🇳🇨🇿🇨🇳🇨🇿🇷🇺🇨🇿🇷🇺🇨🇿
Ano máš pravdu ! Musíme být všichni tolerantní !..škoda že ti Sálámovci to nevidí stejně 🙂 Alááhu Slaninabar !
Sorry, ale já si nedokážu představit, že by některá z těchto stran měla vést zemi. SPD je banda pokrytců a vypatlanců. Četl sis někdy jejich kandidátku? Myslíš si, že by někdo z nich mohl vést nějaký resort?
Vandas aspoň přiznal, že nemají ve straně žádné odobrníky a že je to tedy odsouvá do opozice v případě zvolení. Já vím, že to myslí dobře, ale aby vedli zem, na to fakt nemají.
Když jsi tu tak machroval s volbama, tak jsem čekal nějakou normální odpověď, tak nic. Mně byly sympatické dvě strany a to Realisté, hlavně kvůli Petr Robejškovi a Svobodní. Jenže Realisté skončili a ze Svobodných odešel Mach a strana už nemá takový drajf. Takže nevím koho volit.
Pragmatické strany nemají šanci uspět. Lůzy, která se stále raději nechá utáhnout na sliby a koblihy je pořád příliš mnoho.
Stačí upravit zákon o ochraně zdraví a majetku.Dostat více zbraní mezi veřejnost a upravit nutnou obranu a nouzi tak aby jsi se nemusel bát zastřelit 4 parchanty co ti půjdou po krku.Že tě odsoudí za to , že už tě po 28 vykral ten samej buzerant.Jo a nejsem Robot!!!
Hovna, kecy a rozkrádání peněz dělá podstatná část politiků, jejich králem je Agent STB Bureš. Naštěstí na tom tak nezáleží, podstatné je, jak mačkají čudlíky při hlasování.
Banda vypatlanců, neschopných vést tuto zemi, nám aktuálně vládne 8 let, takže k ničemu zásadnímu by nedošlo.
Prober se, zákon o ochraně zdraví a majetku ti nikdo z aktuální politické reprezentace neupraví, ti budou se založenýma rukama koukat na to, jak nám papaláši z EU postupně zbraně seberou. Zajeď se podívat do Německa, ty chytrolíne, tam už dostaneš pokutu i za pouhou dětskou hračku prak s gumou
a ve Francii když redaktor Charlie Hebdo měl důvodné podezření o svůj život, tak mu držení zbraně ouřadové zamítli. Takhle dopadli lidé ve státech, kde si mysleli, že stačí jenom něco upravit.
Typický angiličan! 🤣 Beztak v tom byly drogy, pedofilie nebo jiná špinavost obvyklá pro tuhle barvu kůže!
vypadá jako zkurvenej mulat! tu bílou kurvu která ho zplodila bych pověsil na první lampě!
Je to triceron.
Multikulturni pestrost evropskych velkomest ne...