Zpět na zeď

19. července

Učitel v ročence

Učitel tělocviku Dale Irby ze základní školy Prestonwood v texaském Dallasu se 40 let (od roku 1973) fotil do školní ročenky ve stejném oblečení. Všechno začalo, když si náhodou uvědomil, že už druhý rok má na sobě stejné hadry.

#kosik

9.6/10
  • Komentářů: 31
  • |

Komentáře

My měli na střední (ještě před sametkou) tělocvikáře takového prcka asi 165, býval nižší lampasák, vyřadili ho do civilu kvůli chlastu. Léčil si na nás komplexy a buzeroval jak na vojně. V prváku se ho všichni báli, ale postupně nám byl jen pro smích, ve třeťáku měsíc marodil s otřesem mozku, když ho na braňáku nějaký jouda omylem trefil gumovým granátem do palice.
Ve čtvrťáku nebyl tělák vůbec, na vízo byla známka jen formální, protože na počátkuškolního roku jako amatérský myslivec ožralý spadnul z posedu, zahlédli jsme ho jen v říjnu, jak se zasádrovaný o berlích belhal školou, to se nám vyhnul obloukem a už jsme ho od té doby neviděli. Náš smích mu musel zvonit v uších ještě kurva dlouho.
Jestli měl na tělák i holky, zvláště poslední 2 ročníky, nedivím se, že tam vydržel tak dlouho. Koho by nemotivoval každoroční přísun čerstvého masíčka.
ještě mohli jako třešničku na dortu přiřadit fotku z pohřbu, taky ve stejných hadrech 😃
Omg, tak tohle je na mě fakt moc. Rozřezané mrtvoly a rozšlapané děcka a králíčci jsou ok, ale učit 40 let ty malé otravné zmetky a ještě k tomu ve stejných hadrech, tak to je opravdu smutné!
už jen podle fotek to musí bejt strašnej kokot
Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku. 😆
Tak to už tělocvikáři bývají, proto dělají jen tělocvikáře a občas jim nabídnou suplování nějakého bezvýznamného předmětu, jako třeba pozemky, dílny nebo občanskou nauku.
Na posledních vypadá jako Leo Graf z komisaře Rexe 😃
treba uznat ze na telocvikara ma stylove teplaky
Ke konci už jde spíše do Klause, ale na třetí fotce od konce je to Zeman.
ta hlava je vic a vic otyla 🤢
Ach jo...
Vypada to ze Escobar nechcip na strese ale dozil v telocvicne.