Ukrajinský voják přistižen při spánku

25. května

"Vojáku, ty spíš?"

"Ne, nespím."

"Dej mi ruku! Natáhni ruku!"

"Až příště usneš, uslyším tě."

6.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 490x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 57 Kategorie: video

Značky: pov , sranda , voják , válka , ukrajina , spánek , granát

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Specializovaný americký vojenský zdroj 19fortyfive tvrdí, že vojenský konflikt na Ukrajině nyní probíhá podle ruského scénáře a vojenské vítězství Kyjeva je nemožné. "Nejnovější informace z bojiště naznačují, že Rusko provedlo taktická a operační vylepšení svých sil." Hlavní teze z článku: ???? Za posledních 15 měsíců prohrál Kyjev 4 velké městské bitvy proti Moskvě: v Severodoněcku, Lisičansku, Soledaru a Artěmovsku. V těchto městských bojích ztratila Ukrajina desítky tisíc mrtvých a zraněných a také obrovské množství vybavení a munice. ???? Kyjev nemá zdroje ani průmysl na obnovu ztracených rezerv, zatímco Rusko má vše. ???? Pokračování v bojích, v naději na vojenské vítězství nad Ruskem, může mít pro Ukrajinu za následek ztrátu dalších území. ???? Moskva se v konfliktu chopila iniciativy, bez ohledu na to, jak to mnohé na Západě štve. OLEEE A ZASE KVIČENÍ BANDEROVCŮ 3,2,1 😝🖕🖕😆
Specializovaný ruský vojenský zdroj metylojlepsojalkohol tvrdí, že vojenský konflikt na Ukrajině nyní probíhá podle ukrajinské scénáře a vojenské vítězství Moskvy je nemožné. "Nejnovější informace z bojiště naznačují, že Ukrajina provedla taktická a operační vylepšení svých sil." Hlavní teze z článku: ???? Za posledních 15 měsíců prohrál Ruksko srovnalo se zemí 4 velké městské bitvy proti Moskvě: v Severodoněcku, Lisičansku, Soledaru a Artěmovsku. V těchto městských bojích ztratilo Rusko desítky tisíc mrtvých a zraněných a také obrovské množství vybavení a munice. ???? Kyjevu pomáhá západ , zatímco Rusko nechá pochcípat kdekoho???? Pokračování v bojích, v naději na vojenské vítězství nad svým územím může mít pro Ukrajinu za následek že se heimmdall posere. OLEEE A RUSKÝ UD V ZADKU HEIMMDALL ZA 3, 2, UŽ JE TAM.
Sranda bude až bude po válce a třeba bez vítězů nebo poražených a budou reálná čísla ztrát obou stran, budete se tady furt dohadovat kdo je či fanda a kdo si sral do huby?
keby si vedel, aký si kokot... ale ty si až taký kokot, že sa to nikdy nedozvieš a samotnému ti to samozrejme nedôjde NIKDY!!!

Zobrazit celou diskuzi