Unesená Kala Brown u soudu

13. července

USA: Dnes 32letá Kala Brown se u civilního soudu setkala se svým únoscem, sexuálním deviantem a sériovým vrahem Toddem Kohlheppem, který ji 65 dní věznil a znásilňoval v přepravním kontejneru. Kala nyní požaduje odškodné 363 miliónů dolarů.

 

Koncem srpna 2016 tehdy 45letý Kohlhepp unesl Kalu a jejího 32letého přítele Charlieho Carvera. Od domu zmizelo i jejich auto, byt zůstal odemčený. Jejich telefony byly vypnuté, ke zděšení přátel se ale na Carverově facebookovém profilu objevovaly zprávy a fotografie, které zjevně zveřejňoval někdo jiný a podle nichž se páru dobře daří. Carver byl zastřelen přímo před Kalou třemi ranami do hlavy a následně zakopán do mělkého hrobu vedle kontejneru. Únosce ji vysvětli, proč zabil jejího přítele - udělal to proto, že se domníval, že je lehčí ovládat někoho, komu jste zabili blízkého. „Řekl mi, že dokud budu sloužit svému účelu, jsem v bezpečí. Dal mi najevo, že kdybych chtěla utéct, zabil by mě. Kdybych se mu snažila ublížit, zabil by mě. Kdybych se bránila, zabil by mě. A poté mě znásilnil,“ vypověděla Kala.

Znásilňoval ji 2x denně a 1x denně ji nosil jídlo. Po celou dobu byla ve tmě v kontejneru, jen párkrát ji vzal ven a to jen proto, aby ji ukazoval hrob jejího přítele. Záchránil ji až anonymní tip policii, že z kontejneru na jednom pozemku ve městě Woodruff v Jižní Karolíně se ozývají podezřelé rány a křik.

Po převezení do nemocnice Kala vypověděla, že se jí Kohlhepp svěřil o vraždě manželského páru Johnyho Coxieho (29 let) a Leigh McCraw-Coxie (26 let). Akorát Leigh se svého vysvobození nedožila. Kohlhepp ji zavraždil po několika dnech, protože se pokusila kontejner podpálit poté, co jí dal cigarety. Vyprávěl také o vraždách čtyř lidí v motorkářském obchůdku, které zůstávaly nevyřešené po dlouhých 13 let.

Kohlhepp, který se živil jako realitní makléř, se k únosu a vraždě přiznal. Policie u něj zabavila mnoho zbraní a munice. Celkem zabil za posledních 13 let sedm lidí, za což mu napařili sedm doživotních trestů a dalších 60 let za znásilnění a únos Kaly Brown.

Kompletní video ze záchrany Kaly Brown zde: https://navratdoreality.cz/zachrana-unesene-kaly-brown-2736.html

6.6 /10

košík

Zhlédnuto: 24 703x Hodnocení: 6.6/10 Komentářů: 99 Kategorie: video

Značky: video, usa, znásilnění, vrah, zmrd, sériový vrah, soud, soudní síň, oběť, únos, jížní karolína

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
363 megadollarů? Kdo jí ty prachy má dát? On asi těžko.
bude v base lepit pytlíky a z výdělku jí to bude splácet
spíš by mě zajímalo, kam na ty čísla chodí... myslim si, že kdyby jednu nulu odebrali, tak je to pořád číslo v nebeských výškách... … má bej píča ráda, že žije a má si léčit svoje PTSP a ne se soudít o nereálné peníze...
A možná na konci toho sedmého doživotí jí splatí poslední dolar...:-)

Zobrazit celou diskuzi