Únosci srazili chodce

19. února

16.února 2020, Dněpropetrovsk, UKRAJINA: Rychle jedoucí Audi srazilo tři lidi - 30letý muž zemřel na místě (na poslední fotce), jeho 4letá dcera utrpěla zlomeninu lebeční kosti, zlomeninu kyčle a několik dalších drobných zlomenin. Holčina, která má implantovaný kardiostimulátor, leží ve stabilním, ale vážném stavu na jednotce intenzivní péče. Další kolemjdoucí také skončil ve vážném stavu v nemocnici.

V havarovaném autě byly nalezeny zbraně a nakonec se ukázalo, že dva muži unesli majitele Audi, posadili ho na sedadlo spolujezdce a ujížděli neznámo kam. Unesený muž prý přes sklo upozornil policii a ta začala Audi pronásledovat. Dále bylo zjištěno, že ho plánovali výměnit za vkupné cca 450 000 kč. O několik hodin později zatkla speciální jednotka celkem další 4 pachatele, kteří únos naplánovali. V bytě byly opět nalezeny zbraně, granáty a munice. V čele zločineckého gangu stál 54letý kriminálník Viktor Didenko, který byl loni v listopadu propuštěn z vězení. Každému ze šestice zatčených hrozí až 15 let vězení.

4.5 /10

košík

Zhlédnuto: 9 046x Hodnocení: 4.5/10 Komentářů: 18 Kategorie: video

Značky: video, srážka, mrtvola, smrt, zatčení, zranění, gang, cctv, otec, křižovatka, přechod, ukrajina, dítě, útěk, audi, evropa, dcera, pachatel, gangster, únos, únosce

Komentáře

Rovnou se měli rozmrdat o ten sloup.
Ty doklady si každej vyplnuje sám ne?
Když mi bylo 12 let tak souseduv kluk hodil psa do močůvky do nádrže. Když mi bylo 19 tak ten kluk vykradl stánek v našem městě. No a když mi bylo 22 tak přepadl taksikáře nožem a podřezal ho. Jsem pro to aby byl popraven.Škodí všem v okolí. To co se stalo co udělal byla jen třešnička na dortu tipuji že další polovina sviňáren mu nebyla dokázána.
Zab ho nějak nenápadně. My to neřeknem.
No kdyby to šlo tak snadno.
  • ingi
  • 20.02.2020 09:06
o duvod vic, proc podobne ksindly za umyslne trestne ciny rovnou popravit, kdyby chcipnul hned, tak se to nestalo... takhle si par let odsedi a trada, jede v tom zas, normalni je zit sporadany zivot, pro zmrdy uz tu neni misto, lidem jeste potrva, nez si to uvedomi a odhodi tu humannost...
  • Yura
  • 20.02.2020 08:40
Hehe to je rozdil. Kdyby ta 8.fotka byla u nas, tak tam je maximalne nuz, teleskop, boxer a plynovka... 😃
no aby ses nedivil...leckdy jsou tu i ozbrojeny skupiny, akorát u nás je nikdo nezavírá protože pracujou pro politiky 😃
  • ntz
  • 20.02.2020 07:41
ukacka jsou asi nejvetsi spina v tyhle casti sveta ... o dalsi misto za nima se pereme my s rusakama a polakama a slovakama ..
Jsou to naši bratři! Slované!!!
Myslím, že první místo má jiné etnikum
  • made
  • 20.02.2020 02:47
Tvl, na páté fotce je Arnie...
This is a Jackass
vloudila se tam fotka fešáka s fialovým dildem 😧
Ten gauč pochází z Aurory