Útěk před africkými loupežníky

08. prosince

30.listopadu 2018, Mahiu Mai, KEŇA: Američtí manželé Bryant a Lauren Swensonovi a jejich průvodce unikli ve voze Toyota Land Cruiser před trojici banditů s mačetami. 

Pár z Utahu se přestěhoval se svými třemi dětmi do keňského hl. města Nairobi, aby zde otevřeli tělocvičnu CrossFit.

5.9 /10

košík

Zhlédnuto: 16 600x Hodnocení: 5.9/10 Komentářů: 95 Kategorie: video

Značky: video, usa, zloděj, nebezpečí, gang, štěstí, afrika, toyota, mačeta, lupič, útěk, turisté, keňa, přepadení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
vytáhnout bouchačku a prostřelit každému z Wakanďanů s mačetou břicho, pak jen počkat, až na tom místě za den, dva pomalu chcípne.
normálně bych je přejel
Teď měli štěstí ale příště je chytí znásilní, rozřežou a okradou a to i kdyby u sebe zrovna nic neměli. A nic se jim nestane v negerské zemi se na nějakou bílou rodinku všichni vyserou.
Tělocvičnu? Pro negry? Co deně běží 2 hodiny do školy 30 km tam a 30 km zpátky? Fakt dementní nápad.
  • made
  • 10.12.2018 15:43
To je součást toho cvičení? Kdyby šli na mě s mačetou, tak zajisté udělám svůj osobní rekord.
Jo, Lanďák, to je autíčko 😄. Jen nechápu proč je nepřejel, 2 by se mu pod kola poskládali a ten třetí trotl by si to asi rozmyslel
evidentne ho to taky napadlo … ale vyslo mu to bez extra hrbolu na ceste. LOL
Přestěhovali se tam aby tam udělali fitko ? V Africe ? Ty vole,taková píčovina může napadnout jedině američana .
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nairobi
No a ? Je to Afrika, pokud čtu správně 😉
No a ? Je to Afrika, pokud čtu správně 😉
Afriku máš správně, první část věty je špatně.
To máš pravdu, já jen doufal, že když si přečteš, že v Nairobi (kam se přestěhovali), žije 3,5mil obyvatel, tak Ti konečně dojde "proč" to udělali...
Tak to mi nedošlo, protože nevím kolik lidí žije sice v Americe ,ale počítám že určitě víc než v Nairobi 😄 . Takže stěhovat se do týhle opičí prdele ( s dětma notabene) a stavět tam fitko,nebo cokoliv jinýho než elektrický plot,je prostě píčovina.Rozumíme si ? 🙂
By som sa otočil tam dole kde oni poserovia povedali, že "Let´s get out of here" a napálil by som tým Land Cruiserom a s tým nárazníkom rovno do tých čierných špín vyjebaných !!!
třeba si chtěli jenom zaběhat machette crossfit 😄
machette crossfit .. no TVL 😄
Hledám důvod, proč by se člověk stěhoval z Utahu do Keni a společně s dětmi si tam založil tělocvičnu. Ty vole PROČ?
třeba je sralo to horko...jo moment 😄
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nairobi
1) rozvojová země = menší konkurence 2) 3miliony lidí v Nairobi = hodně potenciálních zákazníků 3) časový výhled do budoucna - zvyšování tržeb, s rostoucí úrovní města.. Před X desítkami let, to v Evropě vypadalo taky jak v Africe. Jsou pozadu, takže se jednou budou muset zákonitě dostat tam, kde jsme nyní my. Takže je jasný, že tam je potenciál.
pokud hodnotit podnikatelske perspektivy podle narodni ekonomiky, tak je na prvnim miste vzdy HDP. muzou mit 3x vetsi rust nez USA, ale pokud maji 1000x mensi HDP (a s tim i kupni silu obyvatel), tak je podnikatelsky potencial porad hodne v prdeli. zaver: firma v USA ma porad lepsi perspektivy na rozvoj a uspesny prijem nez v keni
Jednoduchá logika věci je taková. Pokud na ose 1-10 budu hodnotit prosperitu státu, a řekněme, že USA je pro tenhle případ třeba 10, a Evropa třeba 8, a Nairobi třeba 3. Přičemž se bavíme o tom, že se na tu 8čku dostane také, jen nevíme za jak dlouhý časový období, tak je prostě zcela jasný, že je tam větší potenciál.
HDP V tvém podání mluví o tom, jak si stát stojí nyní. Já mluvím o výhledu. Tedy čím hůř na tom něco je, tím větší cestu (tím větší zisk) musí ten stát ujít, aby se dorovnal ostatním. Tedy větší zisk. Pokud nejsi pesimista, který bude vnímat Afriku například tak, že to tam jde naopak z kopce, tak musíš zákonitě dojít k tomu, že tam je větší potenciál.
To jo, Ty naivko … s tim faktem ze v Evrope mas sanci byt zavrazden divokym opicakem tak 4%, v Americe nejakych 15% … a v ty Tvoji rozvojovy Africe jsou Tvoje sance v dobry den tak 1 : 1 skull: