Útěk před africkými loupežníky

08. prosince

30.listopadu 2018, Mahiu Mai, KEŇA: Američtí manželé Bryant a Lauren Swensonovi a jejich průvodce unikli ve voze Toyota Land Cruiser před trojici banditů s mačetami. 

Pár z Utahu se přestěhoval se svými třemi dětmi do keňského hl. města Nairobi, aby zde otevřeli tělocvičnu CrossFit.

5.9 /10

košík

Zhlédnuto: 20 912x Hodnocení: 5.9/10 Komentářů: 95 Kategorie: video

Značky: usa , zloděj , nebezpečí , gang , štěstí , afrika , toyota , mačeta , lupič , útěk , turisté , keňa , přepadení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tak ti lidé nepřepadávají ze zábavy - často nemají jak živit své rodiny. To že tam jezdí Američané na nich vydělávat také o něčem vypovídá. Je to prostě střet kultur, na druhou stranu taková přepadání a drobná kriminalita je zcela běžná i v naší zemi... Nic nového...
Přepadnout mě někdo s mačetou, tak to v rámci drobné kriminality považuji za důvod mu udělat o pár otvorů do jeho tělesné schránky více.
A ty si piča číslo 2
Tys jeste tady.. ? Ale pal do pice.. Bez vyklad tyhle sracky jinam.. Napr. prave do kene, mexika, ci agoly.. Bedes pro ne spasitel, a muzes se denne poslouchat pred davmi opic, a my budem mat klid..toz.. Vsichni budem stastny
To ze je tu vetsina lidi nevzdelanych a maji xenofobni nazory, za to nemohu. Studuj humanitni obor a taky na spoustu veci zmenis nazor. Je to jen o rozhledu a toleranci.
Jestli te na humanitnim oboru uci, jak obhajovat loupezniky, co na tebe jdou s macetami, tak to jen prohlubuje me mineni o tehle vysoke skole pridavacu parku v rohliku (az na ridke vyjimky, samozrejme).
Humanitní obory jsou o lidech a lidské společnosti. Neochočení negři v africe už ale spadají do zoologie, tedy přírodovědného oboru. Víš hovno.
Ty musíš mít hodně velkej bodrel v květáku! 😄
Humanitní obor lidem akorát vymrdá palice a pak melou sračky jako komentator. Jsou z nich lidi bez názoru, kteří parazitují na společnosti, kvičí naučený fráze a rozdělují společnost. Je to jednodušší než pracovat a vytvářet hodnoty. Pro absolventa humanitního oboru je bílej heterosexuál s vlastní rodinou to nejhorší zlo na planetě. Vzhledem k vývoji ve světě jim doporučuji spáchat hromadnou sebevraždu dřív, než budou viset na kandelábrech u silnice.
A jak bude tento střet kultur fungovat, když se takovýto sráči i díky podpoře takových, jako jsi ty,serou do Evropy? Máme si na to jako zvyknout,ty sluníčkarskej idiote?
Nikdy nebudu tolerovat vrahy, násilníky a agresivní magory, psychopaty. Tobě tam vymývají mozek tak akorát. Jen debil podá pomocnou ruku takovým lidem. Buzeranti co prosazujou svatbu a manželství, třetí pohlaví, dementi co chcou dotáhnou do své země tady tu verbež z Afriky a muslimských zemí. Je to jedna velká zvrhlost a prasárna.
Ucili Te na skole proc zanikli civilizace? Azteci.. Stary egypt, grecko ci rimska rise? Ne? Tak pakuj do skoly se zemtat.. A pak tu pis o aplikovani hunanitarnych ved.. A nevzdelan? Tos poznal Drahousku prosim pekne jak? Rekl bych, ze prave Ty, mas max nejaku mba skolu za par tisic, a na svoj , koupenej,, titul si pysnej.. No v skutocnosti, si se do zadne skutocne skoly nedostal.. 😘
S takovou pičou jak si ty bych se chtěl potkat na úřadě , to musí být masakr 😧
Ale on to nemyslí vážně. Je to jen špatnej troll bez špetky tvořivosti, nic víc.
A já už myslel, že když tu delší dobu nevidím ty tvoje hovna komentátore ,tak žes už konečně spáchal sebevraždu . Škoda ,snad umřeš brzy .
Á, píčusek z humanitky. Tomu snad nemůžeš říkat ani studování, tomu zájmovému kroužku 😄
Stejně všichni z humanitky skončej na pracáku, u pásu nebo trhaj jabka v Anglii 😄

Zobrazit celou diskuzi