Utíkej, schovej se, bojuj!

17. června

ČR: Policie natočila instruktážní video, které radí, jak se mají Češi chovat při teroristickém útoku. Podobná videa zveřejnily také britské či francouzské úřady. Ta však radila především se skrýt nebo utéct a zavolat pomoc.

5.6 /10

košík

Zhlédnuto: 9 763x Hodnocení: 5.6/10 Komentářů: 61 Kategorie: video

Značky: video, policie, útok, česká republika, terorismus, obrana

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
vysvětlí mi někdo proč kurva teroristu hraje bílej ?
  • Aim9
  • 19.06.2017 20:44
tak teraz neviem, mam sa zomknut, alebo utekat, alebo sa drzat od utocnika na dlzku paze alebo si na teror zvyknut? Kazde dva tyzdne sa tie bruselske instrukcie menia.
ZAVRI HRANICE, NEPOUSTEJ JE, BOJUJ!
BOHUŽEL UŽ TU ZAČÍNA BYŤ JAK V AMERIKE - KDE NEGRI STRIELAJÚ BIELYCH JAK PSOV !!! A VŚELIJAKÁ ISLAMSKÁ VERBEŽ SA TU ROZTAHUJE !!! TOTO VŠETKO KVOLI MERKLICI MÁME !!!
Zkurvené pokrytecví našeho státu a poslanců, které si lůza zvolila. Takže ti co volilí avolí současnou garnituru si za to můžou sami. Ještě před 10 lety žádné video nebylo potřeba. Teď pod počtem útoků se dělá "opatření". Takže jak na to? 1. V rámci kvót přijeme pár stovek komínů (v první vlně). 2. Implementujeme restrikce EU na možnost držení zbraní bezúhonnými občany. 3. Natočímě trapný video, kde dáme negra na recepci, aby to jako bylo multikulti vyvážený.
Zapomněli nejdůležitější krok, který by měl být hned na prvním místě, tedy postnout událost na FB nebo nejlépe spustit živý stream. Poté máte hned vyhráno, a jste v naprostém bezpečí, dokonce už není ani třeba univerzální "duck and cover".
tak hlavně že na recepci musí sedět černoška aby to nebylo rasistický :smile:
Pro obhájce islamu: https://www.thereligionofpeace.com/
Začínám mít strach z bělochů . Jen tak mimochodem , nebylo by lepší radit , jak si tu nepouštět tu verbeš ? to je jak s kurvama , budete vědět , že jedna z 50 holek má AIDS a kteroukoliv mužete ošukat bez gumy , půjdete do toho nebo je raději všechny nakopete doprdele ? hmmmm ....
To je stejný jak z cigánama ...budeš mít plnej vágon brambor,ale 10 bude v pohodě zbytek bude odpad přebírat to nebudeš,takže do hnoje s tím :smile:
takovy herce bych strilel taky...