Útok gangu v Paříži

22. května

10.dubna 2020, Paříž, FRANCIE: Francouzská unie policistů (Synergie-Officiers) zveřejnila záznam brutálního útoku, ke kterému došlo na pařížském předměstí Villeneuve-la-Garenne. 21letý muž tehdy nestačil odjet na svém skútru, protože ho skupina mužů zkopala do bezvědomí a okradla. Útok přežil, skončil v nemocnici a 15 dní nebyl v práci. 

Podle zpráv z France Bleu se nevyprovokované útoky v této přistěhovalecké oblasti stávají normou. Státní zástupce uvedl, že případ se vyšetřuje a policie hledá deset pachatelů. Dále poznamenal, že jelikož mu gang neukradl skútr, je pravděpodobnější, že šlo o vyřizování účtů tamních prodejců drog. 

3.5 /10

košík

Zhlédnuto: 12 533x Hodnocení: 3.5/10 Komentářů: 49 Kategorie: video

Značky: video, bezvědomí, zranění, gang, útok, přistěhovalec, cctv, nakládačka, krádež, k.o., knockout, zmrd, francie, imigrant, paříž, evropa

Komentáře

Milí frantíci, tohle už nedáte dohromady a..... bude hůř, kurva hůř
Pecka. Borec dostane do držky (téměř jasnej pokus o vraždu) a cajti to okomentujou, že se asi jednalo o prodejce drog. 😃 A co se stane když náhodou tu bandu opic dostanou na výslech? Nic. Protože všem je pod 10 let.
Pinocheta na ně svině a hned ke zdi s nima.Zmrdi co si dovolujou v silný převaze by zasloužili být sežrány psi.Nasrat na hrob žádný kytky.Ať chčijou do sáčku buzny zdechlý.
Od kedy "je tu" Covid-19, tak sa o ničom inom nehovorí, nepíše, nevysiela... ale toto všetko sa reálne deje, a do EÚ prichádza rovnako veľa utečencov, ak nie viac, ako za posledné roky. Je Covid-19 len zástierka, aby ukryla realitu ? Názor si každý spraví sám ...
presne tak, je to mediálny vírus. Ak padneš z mrakodrapu a máš koronu, zabila ťa korona. V Taliansku minulú jar zomrelo viac ľudí ako tento rok, ale pohrebné služby nestíhajú... Nemecko má najnižšiu úmrtnosť za posledné 3 roky. Rusko ktoré nie je prozápadne má cez 300 000 nakazených, ale len cca 3000 mŕtvych vo vekovom priemere 80+... Štáty ktoré nepristúpili ku karanténe majú rovnaké výsledky.
No zrovna Rusko to ma z mrtvejma jak Čína. Tam se pravdu nedoviš, ale udaje tam maji zhruba 5-8x podhodnoceny.
To je možné, ale pravdu sa nedozvieme ani v EU
jestli to spis neni tim ze to ostatni 8x nadhodnocujou
U nas bych neřekl a u frantíků taky ne. Kamoska ci zije u Marseille me rikala ze jim tam vyrostl novej hrbitov vedle toho staryho a kremacka jede nonstop.
  • DonZ
  • 22.05.2020 19:04
Zamrdaná EU sere si do huby. Nepokoje, útoky vytržnictvý.... kurva hned zastřelit, uazvřít bloky vyhnat za nepřizpusobivost okamžitý soud a vyhnat ze země.
A to se o většině případů ani nepíše...Je to v píči. My na to zatím koukáme jen tak z povzdálí, ale další generace po nás v tom budou žít. Je mi z toho zle
Parisistán
Každý večer se modlím, ať už těmhle zjebům vyhlásíme válku.Fasnout maskače, automat a konečně se moct projevit.Utopit ty sráče v krvi.Bůh to žádá a mě ta představa dělá dobře na čuráka.
Čmoudi mají zrovna hodinu anatomie.
Stále věřím, že dojdeme do bodu, kdy se tato zvěř bude beztrestně střílet, ale začínám se obávát, že k tomu nedojde. Můžeme být sakra rádí, za to kde žijeme co se tohoto problému týče.
Dobře to koresponduje s tím videem z minula, jak opice zachránili dědu.... Mno, kdo chce kam, že? Ale docela se těším, až se to zvrhne a začne se to likvidovat.