Útok "imigrantů" v Brně (foto + video)

02. ledna

ČR: Na facebookových stránkách hnutí Slušní lidé (základ hnutí tvoří lidé blízcí bojovým sportům, vyznavačům fitness či soukromým ochranným službám a fanoušci fotbalové Zbrojovky) se objevil rozhovor s napadenými muži (profesionální boxer Aperjan z Arménie a Čech), které měli 23.prosince 2017 pořezat imigranti z Egypta, Libanonu a Afghanistánu. Dva z nich měli být údajně obyvateli uprchlického centra v Kostelci. Brněnští policisté zadrželi trojici podezřelých (24, 30 a 31 let) krátce po útoku.  Nejstarší z nich je obviněný z těžkého ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví a může dostat až desetiletý trest. Ostatním hrozí 2 roky. Brněnská policejní mluvčí Andrea Cejnková Aktuálně.cz řekla, že všichni obvinění žijí v České republice legálně už delší dobu. Informace o původu cizinců nekomentovala, muži ale podle ČTK hovoří česky. Incident mezi dvěma skupinami mužů nedaleko klubu Caribic a podle Slušných lidí šlo o obranu české dívku před imigranty. Podle jiných svědků však konflikt vyvolal boxer a Egypťani se jen bránili.

3.1 /10

košík

Zhlédnuto: 25 508x Hodnocení: 3.1/10 Komentářů: 139 Kategorie: video

Značky: video, útok, česká republika, agresivita, imigrant, nůž, brno, komedie

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
to je ale nahoda, ze zrovna, kdyz tam byl ten boxer. No jo... Brno je zlata lod, na hovno mesto a lidi
Je jasné že nešlo o umírněné Muslimy ale o Slovenské ekonomické migranty
  • AfD
  • 05.01.2018 19:38
spiny nalozi spinam ... alles ok
Po přečtení vašich názorů, nelze nic jiného napsat, než že český národ je v prdeli a bez budoucnosti.Tolik slunce a tepla.
  • kk
  • 05.01.2018 01:28
JKG bezne mlati kde koho a ted si chudaci stezuji, ze jim dali Arabaci pres picu 😄 ?? ? Kdyby dostali Arabaci a tihle ,,slusni lide,, je dorezali, tak by bylo ticho po pesine. Jak se rika, vsechno spatne je na neco dobre... dostali pres picu a ted si tim pekne prihrivaji polivcicku, pojdme je politovat chudacky 🙂 Arabaci je asi znali, tak jim dali do rypaku, jednoduche.
Slušní lidé (základ hnutí tvoří lidé blízcí bojovým sportům, vyznavačům fitness či soukromým ochranným službám a fanoušci fotbalové Zbrojovky) lol:D, slovo fotbal se ve své podstatě neslučuje s významem slova slušný...v tomto případě bych věřil tomu, že se "imigranti" pouze bránili podlým agresivním fotbalisticko-boxerským gumám...
ty brněnský koc maj ale říz
Jasně . O 99 % 😄
Zlatí komáři !!! Za něch byl o 100 % větší pořádek. Taky se sem tam něco stalo. Ale jak říkám o 100 % toho bylo méně. Zlatí komáři !!!
sračka
Škoda, že se obě skupiny těchto mrdek nezabily, hned by bylo o pár sraček na tomto světě méně, tak snad příště.