Válečný zločin

Sdílením podpoříte NDR:
03. ledna

Ázerbájdžánský voják při podřezání hrdla arménského obyvatele Náhorního Karabachu. Incident vyšetřuje nezisková organizace Amnesty International, která monitoruje porušování lidských práv. AI analyzovala již 22 videí, která zachycují mimosoudní popravy, týrání zajatců a znesvěcení mrtvých těl nepřátelských vojáků během konfliktu v Náhorním Karabachu.

2.0 /10

košík

Zhlédnuto: 17 005x Hodnocení: 2.0/10 Komentářů: 107 Kategorie: hnus

Značky: vražda , konflikt , army , válka , senior , poprava , zajatec , podříznutí , armáda , nůž , děda , arménie , ázerbájdžán

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Sa mi páči pokrytectvo ľudí. Keď umre starý človek na koronu a to neni žiadna dôstojná smrť, tak sú všade kecy, že mal 10 pridružených chorôb, už bol starý atď. Tu dedovi upižlikajú hlavu a všetci plačú. Jasné že je to iné, ale výsledok je rovnaký. Obaja mohli ešte žiť. Deň, týždeň či roky, pozerať Hustler, okopávať krumple, pičovať na drahú elektriku. Nevidím v tom rozdiel, život ako život. Prečo by naši dedovia a babky mali byť menejcennejší ako vojnová obeť?
  • Rero
  • 05.01.2021 12:26
Když je válka, zákony jdou stranou/neexistují. Válka je jedna velká anarchie, kde se na oko hraje podle pravidel..
Kurva to je moc.
Těžko soudit, i napr. válečný zločinci stárnou a jinde byste psali "Popravit bez ohledu na věk.".
https://www.youtube.com/watch?v=6L2Jil03qmI
Stařík vzýval Aláha. Je to jedna pakáž! Jak je to dál na východ od Tureckýho západního pobřeží, tak to by tam mělo nebýt. Až po to východní na konci Asie.
Arménie je první země na světě, která přijala křesťanství.
Ázerbájdžán - 95% muslimové, Arménie - 95% křesťané Ono to mluví za sebe. Který ubožák pižlá chudáka staříka a navíc tupým nožem.
jsem si jist ze osn a eu se s tim nebudou mazat a poslou do AZ ostry vytykaci dopis a vojak pujde minimalne na 20 minut klecet na hanbu do kouta. neda se nic delat prisnost musi byt!
zmrdi azerbajdzaski doufam ze zatohle budou pikat jak tohle muzou delat to nejsou vojaci ale skurveni mrtki kteri si zaslouzi bolestivu smrt nasral sem se takle po ranu
Jsou to stejní neandrtálci jako ty. A pokud si jen na cikána hraješ, tak to beru zpět a jsi ještě něco podřadnějšího!
to není voják, ale čurák zbabělý, podřezat bezbraného staříka, doufám že už v současné době, má ten zmrd vystřelený mozek zkurvysyn zamrdaný.
aLe Ší'iTovÉ i sUnNiTé jSoU tI HoDní MuSlImoVé, jEjICh VíRa jE jInÁ NeŽ tĚcH ZlÝcH MusLiMů...Yeah, to mi nedávno říkala jedna studentka FF
píšeš jako zhrzená 13 letá čubka v roce 2005 na seznamce...
Omlouvám se, nedošlo mi, že dementi to nepochopí.