Válka na Ukrajině #1

24. února

Rusko ve čtvrtek brzy ráno vojensky přepadlo Ukrajinu. Hned po projevu prezidenta Putina, ve kterém oznámil „speciální vojenskou operaci“, začaly kolem čtvrté hodiny ráno raketové útoky na strategické cíle po celé zemi. 

8.2 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 11 661x Hodnocení: 8.2/10 Komentářů: 12 Kategorie: video

Značky: konflikt , army , kompilace , ukrajina , nebezpečí , válka , evropa

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
To rusko je na piču.
Zmrdi ruský, smrt Rusku.
Na rovinu - Ukrajina je ztracená, nemá šanci a nikdo se za ně reálně nepostaví. Nějaké blekotání o sankcích mají Rusáci u prdele. Další na řadě je Finsko, Pobaltí, Polsko, Človensko... Ono jim nic jiného nezbývá, z východu se nezadržitelně šíří žlutá smrt.
na todle sem se uz dlouho těšil. jo a je mi to strašně líto a srdíčko ukrajince mmucq zlý zlý putin. zaplokujeme mu učet na streamu. spokojeni?
si sa tesil, ze za chvilu odjebu aj teba?
Tak dlouho NATO provokovalo ruského medvěda u jeho hranic až za to zaplatí ukrajinci...
Teda, to je ale hloupost.
Tak, něco pravdy na tom bude. 😕
ty si rusofilny zmrd, vies o tom hovno
Půl roku jsem pracovně pobýval v Rusku. Rus, Putinem počínaje a posledním bezďákem konče, rozumí pouze síle. Jediné, co bohužel na Putina platí, aby se na něj vrhnul celý svět agresivní vojenskou silou, (sankce jsou k ničemu, to je pro něj jen taková nepříjemnost) a ne jen ho zatlačil zpět, ale doslova zadupal do země.
To by ovšem znamenalo regulérní 3 světovou, do čehož se žádný stát (-y) nepustí, což Putler velmi dobře ví a jak se vyjádřil, pokud by mělo Rusko prohrát, raději s sebou do pekla vezme celý svět. A běžní nacionalisticky vymytí Rusové budou klidně trpět hlady a nedostatkem, jen když budou příslušníky vítězného národa, jak to předvedli ve 2.světové.
Kluci, myslím, že jsme mistři - cynici, ale při tomhlo mrazí. Jsem asi posera.