Válka na Ukrajině #103

16. ledna

Ukrajina: Ukrajinští vojáci bijí zajatého kazašského vojáka ruské armády.

6.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 304x Hodnocení: 6.8/10 Komentářů: 44 Kategorie: video

Značky: rusko , voják , válka , bolest , ukrajina , bití , mlácení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
rusko by mělo jít ke zdi už jen kvůli ukrajině nikdy neodškodnila svět!Když tak byly moc pospolu měli by pikat za to svinstvo a že ten sajrajt obletěl svět!Měli by jít ke zdi anebo dodávat ropu a plyn o 30 % levněji a zcela bez výhrad!
pusttě si seriál čenobyl a třeba se vám rozsvítí v hlavě obrázek ruska!Jako haimdal i jiní idioti jsou hadr!Tam neměl lidský žívot cenu a ani nyní ne možnéá o 40% ale i tak je hovno a heimdala to nepostaví!Je to kus vola ve stádu.
LOOL ten teda dostal za uši, to ri co nežíjí, se musí v hrobě obracet
  • Sert
  • 17.01.2023 16:27
Je to žoldák, co šel zabíjet Ukrajince do jejich země za peníze. Měli mu udělat to samé, co udělali Rusové, lidem z praporu Azov.
Azovský prapor je prolezlý neonacisty. Jednomu vystavili galerii z ocelárny na seznamu. Jak ten chlapec urychleně mazal ty svoje fotky na twitter účtu, když ho lidé zjistili a začali ho navštěvovat. Stejně rychle, jak Verešová mazala fotky na instáči z pokoje kde vzniklo její domácí video.
Termín nacista a fašista 99% lidí nezná. V Rusku jich je nejvíce, USA na druhém místě. V SPD ta podporu neonacismu odsoudili několik lidí/Rozner, Staník atd)
Fotky toho chlapce a video Verešové bych rád viděl
  • NS
  • 17.01.2023 10:26
LOOOOL kazašská mrdka je stejnej odpad jako benderovská fašistická filcka
  • Sert
  • 17.01.2023 16:28
Napiš to Česky, moje Bulharská žena umí psát líp česky než ty.
tak tu tvojí cigánku pozdravuj, krade vid? 😆😆
Až bude naše babička v televizi v jednom z 70filmů kde hrála tak neslintej.
neměli by být ted někde před Moskvou ? 😃
  • Sert
  • 17.01.2023 16:28
Přečísleni 1:6?
Vse jde podle planu. Kyjev za tri dny. Pockat.... nebo to bylo za tri roky? Ja uz nevim, prase aby se v tech ruskejch lzich vyznalo....
„Při přípravě bitvy jsem vždy zjistil, že plány jsou k ničemu ale plánování je nezbytné.“ Generál Eisenhower. Zkus víc číst, nebudeš pak muset argumentovat těmito hloupými frázemi.
Ale jasne plany a realita se muzou znacne rozchazet, otom zadna. Ale oto debilnesi je kdyz nekdo trvdi ze vyhraje vlaku za tri dny. (jj ja vim je to spec.operace) Ps: Pouc me. Hod sem nekake to cteni. Nebo odpovis jako vsichni dezolati "Najdi si to"?
Spíše by mě zajímalo to tvrzení, že válku vyhrají za 3 dny. Jestli to opravdu někde řekli nebo to je vytrženo z kontextu.
Je mi ho líto... Ten člověk vůbec neví která bije. Za tohle Rusy z hloubi duše nenávidím. Kdyby bojovali svojí válku sami, bez zotročených menšin, to by byl pohled pro bohy, svině Ruský.
Ano je mu krásně rozumět že ho odvedli rovnou z práce.... Mrtki
kazach ? TPČ vždyt takovej kozomrd neumí ani číst..natož aby věděl za koho ,protikomu nebo proč vlastně bojuje
  • Kim
  • 16.01.2023 21:04
Doufám že ty zmrdi ukrajinský prohrají.Už se těšímna jarní ofenzivu ze severu 😃. A teď vy žlutomodrý mrdky do mě ..3.2.1 😃
dementa, jako jsi ty, co ma IQ dreveneho houpaciho kone, je nejlepsi ignorovat 😉
Pohodička.Tohle je jak poplácání po zádech narozdíl od zvěrstvech ruských kurev.
z raboty zobrali