Válka na Ukrajině #105

04. února

Ukrajina: Ruští vojáci přepadnou ukrajinskou vojenskou dodávku, zabijí ukrajinské vojáky a vyrabují obsah dodávky.

5.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 136x Hodnocení: 5.2/10 Komentářů: 114 Kategorie: video

Značky: pov , rusko , zastřelení , střelba , válka , ukrajina , dodávka , přepadení , rabování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
tos taky ta jejich vymyslena denacifikace byla jenom zaminka pro valku. to by mohli priste taky napadnout slovaky ze maji kotlebu.
  • Okay
  • 04.02.2023 18:55
Slovensko nikdo napadat nebude,to ohlo hrbet a slouzi NATO presne podle potreb.Rusak ma zemi dost velkou,Slovensko ho nezajima.Amik na Slovensku nema co dalsiho ziskat a pokud tam bude chtit zakladnu,Slovaci ochotne poslouzi.Neni duvod,proc by se tam melo valcit.Leda by si Madari vzpomneli,ze maji malo hor.
To máš to isté keď Američania napadli v mene demokracie Irak akože koli jaderným zbraniam ktoré údajne videli na snímkach zo satelitu 😂 a ktoré sa však nikdy nenašli
Najdi si něco o chemickém útoku na vesnici Halabdža v Iráku.
Diky sankcim USA na Irak zemrelo hlady 400000 irackych deti. Krvava Madla prohlasila, ze 'to byl spravny tah'. Jak velka byla ta vesnice, ktera mela byt udajne znicena chemickym utokem? Mela aspon vic obyvatel, nez tech 400000 deti?
Nebo muzes prejit do soucasneho Afganistanu - USA ukradly zlate rezervy Afganistanu,coz vedlo ke zhrouceni statnich instituci a hladu.Kupodivu,ticho po pesine.Kde je vysledek tech 20 let akce 'Trvala svoboda'?Za co tam zemreli cesti vojaci?
V USA jsou taky Atomovky který se už v minulosti neštítili shodit na děti a ženy .. proč je někdo nenapadne ? Jsou to zmrdi kteří využívají jen své síly .. oni můžou všechno a ostatní nic
Mohu se jen zeptat, jaké je tvé sociální zařazení v té vaší krásné zemi?
V rámci třídního boje? 😀
Ne, jen jestli zapadá do vzorce, adorant ruska=nižší sociální status, panelák, problémy atp.
Tento vzorec sis vytvořil sám nebo to cpou v televizi? A jako obvykle jsou takto označováni ti, kteří zpochybní oficiální narativ. Co když zpochybním zprávy v uplynulém roce, jak rusům dochází střelivo, drony, tanky, že do měsíce zbankrotuje atd atd. Nic z toho se nestalo, a tudíž si dovolím tvrdit, že těm zprávám již nevěřím.To ze mě dělá nějakého adoranta ruska s nižším sociálním statusem?
Nerieš ho,je.to Americký troll,ak máš iný názor ako on tak si Ruský troll a Putinova defka, aj ked on je potom zas Bidenova defka atď
Nezajímá mne co je oficiální narativ, mám vlastní zdroje informací a mnohdy je není vůbec lehké udržet. Adoranti ruska jsou ve významném množství lidé nižšího sociálního statusu, často nespokojení s nutností se vymezovat, ale je to při jakékoliv příležitost-covid, volby, války, kritika čehokoliv. Ty například významově posunuješ fakta a pak je kritizuješ. Věř čemu chceš, ale svoje zdroje diverzifikuj a pečlivě ověřuj.

Zobrazit celou diskuzi