Válka na Ukrajině #107

06. února

Ukrajina: Ukrajinský voják zastřelil ukrytého ruského vojáka.

6.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 10 409x Hodnocení: 6.6/10 Komentářů: 25 Kategorie: video

Značky: pov , rusko , zastřelení , střelba , voják , válka , ukrajina , úkryt

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Sláva Ukrajině 🇺🇦.Nic tak po ránu nepotěší víc jako mrtvej ruSSák.👌
nacistický pra$$e to tak většinou má no, už dávno tady víme. 🤮🤮
video o hovne
ať trošku vyrovnáme skóre, tady zas ukrajinské BMP nechá kámoše na bojišti a ujede https://youtu.be/xtAZwheQBos
tady něco vysvětluj zdejším naprogramovaným ukrodementům, nikdo z nich z těma azbukama předtím nedělal , aby si udělal obrázek, ale ted jim sajou péra a polykají sémě o sto 6 😃
ty woe už trošku s tou propagandou přeháníte, proč je video sestříhané aby nebylo vidět označení vojáků? 🤣🤣
protože by to pak nebyla ta správná propaganda ne přece
Hustý. Jedno je jisté, v Evropě vzniká nový military hegemon. UA armáda vyzbrojená relativně moderní technikou, navic s bojovými zkušenostmi. Aby z toho v budoucnu nebyl ještě větší průser, protože náckové to jsou, ne že ne.
tvoje mama je nacek
  • Okay
  • 06.02.2023 20:40
Maji smesku techniky, od vseho trochu, coz se uplne nahovno ovlada i opravuje. V Evrope je suverenne nejnebezpecnejsi Turek. Pak dlouho nic, pak zase Turek a nekde na konci mozna Polak. Ukri budou mit tehle valky na hodne let plny kecky. A s nackama si nakonec udelaji Ordnung sami, ledva je Amik odstrihne od penez.
jeho máma je macek
máš doma sochu Bandery nebo Šuchevyče??
Běž si lehnout ty hovno
Hrají na schovku. Deset dvacet Rusák. A je zapikanej.
  • Okay
  • 06.02.2023 20:41
...a pak pika on.
ukrajinsky vojak....a co si slepy,ved ich je tam jak hadov !
tu mas jeden na jedneho a skapateho ukrajinca https://www.youtube.com/watch?v=RPGMnsa-GCg&ab_channel=TribunTimur
Nemusí pršet, stačí když kapou.
Já stejně nechápu, proč se v té válce nevzdávají. Válka je jen politiky spuštěná oficiální hra s pravidly. Já být hráčem, pěšákem, tak to mrdám těžce.
Co chceš po polomongolovi vytaženém ze zemlianky s IQ max.70, ještě možná muslimovi za racionální úvahy.
  • Ter
  • 06.02.2023 18:46
By si se divil, ale spousta, těch Ukrajinců a Ruskáků se tam jen tak procházi a čekají na smrt anebo čekají na žold, veďí, že dezerce je ještě horší, ale mají to úlně v píči, já bych to měl taky. Nebudu zabíjet jiné chlapi kvůli politickým loutkám jak je Putin a Zelenskyj, raději budu s jinýma chlapama spolunažívat než je zabíjet.
Vole tak přemýšlej 😃 To si jako myslíš že když například dobívaš nějakou pozici ze které na tebe dva dny někdo střílí a popřípadě ti zabijí kamarády a pak když je máte na mušce tak zvednou bílou vlaječku a ty jako tak Ok.. tady máte vodu ale už nezlobte 😃 Ne pičo prostě se chceš pomstít tak je postřílíš jak potkany .. a to platí často z obou stran .. někdy na zatýkání prostě není čas a ani nálada
A další věc je že ne každý se chce vzdát.. někdo je prostě nastavený tak že bude bojovat do poslední chvíle a na vzdání se ani nepomyslí.. každý je prostě jiný
rusáci co nejsou blbý se taky vzdají když dostanou příležitost ono to taky nejde vždy, pak další věří propagandě že jdou osvobozovat a ukrajinci chtějí mír svoji zemi.
  • Okay
  • 06.02.2023 20:43
Rusaci maji porad stejnej system. Za prvni linii jdou ti, co tu prvni 'motivuji'. Takhle vyhrali vsechny valky. Pokud neprebehnes, tak neprezijes.