Válka na Ukrajině #108

08. února

Ukrajina: POV záběry ukrajinského vojáka v boji, včetně pohřbívání jeho mrtvých spolubojovníků.

4.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 551x Hodnocení: 4.2/10 Komentářů: 60 Kategorie: video

Značky: smrt , pov , rusko , zbraň , voják , válka , ukrajina , přestřelka , les , pohřbívání

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Na to ale nemáte koule dobrou noc vykřičníčci!
pusttě si timeline názor mezi starými lidmi v ru a pak poznáte realitu ruska!!!!!!!
  • Sert
  • 08.02.2023 20:58
Máš odkaz? Nevěřím, že víc než 25% rusáků věří, že jejich vláda, zástupci a systém je na h*vn*
Armata není nic moc a su xx taky sestřelitelný a rakety taky moc neuspěli.Jen díky velikému počtu se dokázalo sestřelit školku jídelnu nebo panelák nebo jiné bezvýznamné stavby - přičemž by si člověk myslel , že budou pálit na zcela jasné cíle o armádní cíle ale ne to jsem nezaregistroval!A toi jim dochází matroš!Doporučuji tímto finsku švédsku lotyšsku litvě polsku kazachstánu bělorusku a dalším podobným zemím napadnout rusko!
Jen víc mrtvích nácíčků.. 👏👏 Až tam Rus skončí, žádná zkurvená Ukrajina už nebude existovat 😄👍👍
uz bojujejes, nebo jen machrujes?
Údajně podle Mosadu (psali o tom i v Turecku) je mrtvých vojáků AFu "jen" 157000 a kolem 230000 zraněných.... asi to není tak růžový jak všude čteme.
Přesnější počty se dozvíme až za delší čas po válce.
vy lidi jste blbý i ti co ´´zprovozňují´´ starý dobrý nacismus tak jedou tak na 11 procent je to směšný. Dřív když nacismus fungoval šlo o zavírání všech nevhodných a pak separace a nakonec ti nej jedinci se dostali k dr mendeklovi ten umřel přesně před mým narozením. Ten sviňák mučil lidi ženy děti staré mladé vše co žilo to byl nacismus nacismus byl taky propaganda hitlera a vlaječky a neustálé rádiové hovory apod!
Kde to kde kdo kde slyší a vidí jedině fantasta.your IQ ii-70. Tímto bych chtěl upozornit , že na vyjádření čehokoliv ječas zde určený zcela neadekvátní a především 470 znaků je nesmysl.Pak je to o stresu a poplašenství.Nejsem ovce abych psal ano ne nebo jo pane řediteli to spadlo dobře to kladivo na mistra.Nebo mistrová se nastihla vysrat na záchodové míse a tak přišla pozdě a nestihla dostat chlebíček a kavu.
Chci jen napsat smyslplný komnentář a ne kaši propagandy anebo hnusné keci obrany proti ni chci psát v klidu ne jako LoLuk.Nakonec zjistí že nejvíc zmijí mají u sebe !Jen to ruská vláda nehodlá dopustit aby došlo k pravdě.Že ruusko lže přes 100 let je normálka ale udělat to nyní tak to je asi v palici covid chřipka a klíšťata to umí své!A putin ma parkinsona za odměnu toho.
ruskák tam skončí jako mrtvej národ a rozdělí se ruská federace - kdo chce moc dostane míň a situace se opakuje a nad tím vším nemění ani atomové zbraně již nyní jsou proti nim laserové zbraně z3 zemí a z dalších 3 neoficiálně.A jsou i ve vesmíru!Přeji dobrou noc a rusko neberte tak vážně.
Armata není nic moc a su xx taky sestřelitelný a rakety taky moc neuspěli.Jen díky velikému počtu se dokázalo sestřelit školku jídelnu nebo panelák nebo jiné bezvýznamné stavby - přičemž by si člověk myslel , že budou pálit na zcela jasné cíle o armádní cíle ale ne to jsem nezaregistroval!A toi jim dochází matroš!Doporučuji tímto finsku švédsku lotyšsku litvě polsku kazachstánu bělorusku a dalším podobným zemím napadnout rusko!
Podle mě bereš pervitin! Jsi ukecany jak prase!
evidentně vám všem čtyřem zde okolo pod 40 let chybí vojna a melete keci!četli jste vojnu a mír nebo chruščov generál anebo stalin u bran evropy. Zepterjte se starších lidí na 62 let a ti vám řeknou rusko lhalo lže a bude lhát!Je to jejich zákon.Stejně tak se řídí Ramzam Kadyrov to je vůbec postavička a běloruský preziden raději drží hubu ten se bojí aby ty dvě paka k němu nevlítli!
Ramzam je neoficiální prezident čečny neměl by tam vůbec smrdět a putin je tam ze setrvačnosti ale především znakradených peněz a tak si tam ohřál křeslo!Představte si vládu váslava klause na 20 let - horší sen neznám!Jestli někdo má zájem na tom aby rusko ovládlo i jen část evropy tak má v palici nasráno!Mimochodem to prohlásil i jistý člověk velice vysoce postavený a vyznámný stále ve své funkci - MG
Fašizmus bude na Ukroajine vyhubený,aktivity satana (USA) budú prekazené,a satan (USA) bude odohnaný do samého pekla !!!
Nikdy a nikde ani v reálu ani v tv a ani v divadle jsem fakt nikdy neviděl fašiztu! Tady je evidentně vidět , že podporovatelé ruských zájmů jsou nevzdělaní lidé. Takže tenhle materiál nám tady předvádí podporu ruského slabodušského blouznění stvořeného od ruské vlády.No paráda.💩
Lituji toho , že nedošlo k zemětřesení v rusku a ne v turecku. To by rusové skákali do záchodové díry. A zasloužila by si to většina z nich dle názorů v tv lezou ruské vládě do řitě! Tam by je to vcuclo a bylo by o blečky míň Vždyť jsou padlí na hlavu ukrajinu rozsekali a už by se řítili na polsko a moldávii a jiné země tak to teda ne jestli vkročí rusák do pl dostane větší držkovou , než umí udělat paní čvachtová.
tak pojd zit aspon rok do evropy a pak nam rekni kdo je fasista...
žiju tu zde skoro 44 let a otravují mě bezvýznamný keci tohoto tipu!Ikdyž si toho vážím že něco píšeš ale rozhodně a zcela jistě ani v čr ani v pl ani na sl jsem se nesetkal s tím co popisuješ!A na pl a na nás má zájem rusko - to je jako normální tak víš co pošlu tě tam jako vyjednavače a řekni jim o co tu jde mě už to docela sere!
Já můžu odjet na ostrov koupit si ho a vysrat se zde na to!Tak pošli iniciale a já to udělám!Jsem tu jen kvůli firmě ale tu mohu řídit odkudkoliv.Je zde omezení na písmenka ale napiš svoje inc. pošlu je do moskvy!
ty mas dost vatniku... takove jako jsi ty jsem bouhuzel mel cest potkat i osobne. mas velke nedostatky v historii a v gramatice. Nevim jak s tebou mam dal diskutovat kdyz predkladas pouze emoce a domenky misto argumentu.... Jdi si na svuj ostrov a uz tu neotravuj lidi...
tak co už jsi byl u doktora na prohlídce dle doporučení Černochové, kvůli evidenci možných odvedenců ???
Přesně tak Pinnarellos je negramotný
Na vojně jsem byl byl jsem desátníkem a kdybych měl zájem ale ten jsem v té době neměl ano šel bych dál.Po mě vojna končila a je evidentně vidět , že je to chyba pak se tu vyskytujou individua práce se štítící a neschopná např. opravit cokoliv na baráku.Jsem člověk co si poradí se vším.Nemám problémy ani potřebu se vztekat.
Vosicka....zase klames 😃 To su Rusaci a na zemi lezia natSySti Niekedy staci pozriet na uniformy. Napr v 7 sekunde 😃
Ty žlutý rozlišováky má jen tak z legrace....
"Ukrajinští poslanci si dopřáli nová auta za desítky milionů"... Článek pro vás, kteří podporujete Ukrajinu. Vy naivní pitomci 🙂
a proc ne? vis kolik stoji opancerovane a minam odolne auto ty genie?
A nepotřebovali by ho spíš vojáci? Než vepři schovaní hodně daleko od fronty? Ty génie?
a kdo bude vojakum velet kdyz vedeni umre, kdo povede zemi? Ty jsi vazne genius.... Ty si fakt prejes nacity na ukraine zejo?
Hele ty vojevůdče😂, kdybys nebyl jantar, tak bys věděl, že ta korupce- nejen u nakupování aut není na Ukrajině nic nového.A především vojáci v poli bojují a mají mít max. ochranu. Ta banda zkorumpovaných úředníků si múže max. vypíchnout oko o tužku, když zachrápou v práci.A nebo uhořej když jim spadne vajgl na gauč, v kterým mají ulitý milion dolarů, za který by mohli mít vojáci v boji třeba neprůstřelný vesty.
Jo a jinak nacisti tam už dávno jsou.Stačí se podívat koho uctívají a komu staví pomníky.👍
1) Bandera i Masaryk byli vlastenci - dopln si znalosti (Putin, Lenin, Stalin, Hitler - to jsou nackove) 2) Dovzdelej se kdo a jak zacal 2 .Vallku 3) Tim ze se me pokousis urazet a dehonestovat pouze potvrzujes ma slova 4) Predpokladam ze patris k Dezolatum z "flastenecke" skupiny, a ani nemas vschny zuby (o tom ze jsi zamestnany si nedelam iluze)
Teda chlape- ty jedeš bomby.😂Bandera- vlastenec.Tak to by ses měl zeptat, jak na jeho vlastenectví vzpomínají na Ukrajině a i v Polsku pozůstalí po obětech jeho vlastenectví.Jó a abyses dovzdělal- tak jeho hnutí sloužilo hlavně Nacistům- to k těm mezerám ve vzdělání. A dosadit k němu- byť jen na řádek Masaryka, je vidět jak máš v tý kebuli nasráno.
  • Sert
  • 08.02.2023 20:59
To je všude na světě.
Stepan Bandera byl v base, když jeho kámoši vraždili nevinné v Poslku, kde zavedli anarchii násilí, tak moc, že Poláci chtěli ochranu od Němců a dopadlo to stejně
No čumim na toho debila s otevřenou hubou, napsat takový sračky, srovnávat Masaryka a Banderu to už je diagnoza
Takže byl v těch zvěrstvech vlastně úplně nevinně.😁 Tvl- co vy tady všichni hulíte? Připomínáš mi to jelito Novotnýho a jeho názory na Vlasovce.😁
no ok ale kvůli tomu nezanepřu celou ua!Co si nakradl putin jedin člověk možná je to nejbohatší člověk na světě jen to je tak ututlaný že ani myšl nic nezjistí ale sídlo sídla má a zlatý záchody taky a kdovíco!
https://dzen.ru/a/Y9_9jX8UkFBWy9NO Dle Mossadu mají Ukrajinci ztráty 8:1 vůči Rusákům, tohle je asi jejich nejběžnější činnost...
L🇺🇦😀L vrchní dezinformační sračka Eman je zase tady.Dle Mossadu seš kokot 👍😂
To je tak nějak všeobecně známo,to jen dementi typu kazišuk si to nechtějí přiznat 😃 😃 .Ale mapa frontové linnie mluví fakta 🙂 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-zpravy-z-bojiste-rusko-prebira-iniciativu-po-cele-fronte-225228 https://echo24.cz/a/H8ywr/zpravy-zahranici-boje-o-bachmut-valka-ukrajina https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-zelenskyj-priznal-obtiznou-situaci-bachmutu-vuhledaru-a-lymanu-40422084
no jo, vy rusaci se nikdy nepoucite.... Bachmut je druhy Lysičansk. Motivovat rusaky, soustredit zde sily a munici, ztahhnout se a uderit jinde. Prikladem budiz Charkov a Kherson.
Tvuj komentar je tak presvedcivy, ze urcite kliknu na ten link 😃 . Uzij si party s virem 🙂
Zkus ten Natsee https://www.youtube.com/watch?v=LhVq1IEbizE
Vosicka....zase klames 😃 To su Rusaci a na zemi lezia natSySti Niekedy staci pozriet na uniformy. Napr v 7 sekunde 😃
Komu neni rady, tomu neni pomoci... Sledujes nejspis jine zdroje informaci nez ja. Jeden z nas se ukaze ze mel pravdu, ale nechme to na Ukraine a nato aby to rozhodli kdo vyhraje. Kazdopadne rusove jsou nechvalne znami diverznimi akcemi v nepratelskych uniformach, tudiz bych se neurychloval v zaverech jake narodnosti je ta mrtvola. Smrt je svine, a doufam ze Putin vypadne brzy z okna.
Tvl- já myslel, že budeš spíš držet smutek.😭 A ty meleš zase jenom hovna👍😂
1 Tvoje zdroje budu pravdepodobne Ukroganda ktorou tu krmia celu populaciu v EU. Skus si vyjst napr do Azie alebo Afriky a zisitis ze informacie o tejto vojne su diametralne odlisne od toho co sa konzumuje tu. Neviem kde su Rusi nechvalne znami diverznimy akciami v cudzich uniformach ale okrem dvoch udalostiach ktore ma na svedomi Wagner o ziadnych neviem zato Ukronatsees pravidelne......Pripomen si municne sklady ktore vybuchovali po celom Rusku v minulom roku.
2. Boli to nackovia v ruskych uniformach. Pokial ide o mrtvoly tak su to Ukrosky, Rus to filmuje a nahrate to bolo pri Kupiansk. Asi tolko k hovnam ktore tu pravidelene serviruje Vosicka. Pokial ide o Putlera tak keep dreaming. Skor zhorime v nuklearnom ohni ako Puler zdochne.
3. Do pici nechapem vobec kde si bol ked Amerika zabijala preszidentov krajin na blizkom vychode. Reves tu teraz kvoli nackom ale ked Albright priznala na kameru ze zabila pol miliona deti to ta vtedy nesralo. https://twitter.com/MaajidNawaz/status/1520777213590876167?s=20
Je dobré vědět, že Ukropům zničili cca. 6000 tanků, takže 3x víc než měli...to samé i letectvo. chjo
Neviem kto to pise, ale Ukroski zacali vo februari minuleho roku z 2000 vlastnymi a par stoviek ktore zobrali Rusom. Dnes prosia o Leopardy a Abramsy. Kdekolvek sa pozries na videa Ukrajinskych obrnenych vozidiel tak uz vidis len turecke, holandske, finske atd APC. Samozrejme vacsina rozmrdanych. Tanky uz takmer vobec. Let that sink in. chjo
Aha, promin. Ja jsen nevedel ze jsi ze slovenska. Kdybych to vedel na zacatku tak bych takhle nemluvil.... kazdopadne ukrainci se chovaji daleko lepe nez slovaci, tudiz za me osobne jsem proukrainsky ladena osoba s velky podezrenim na slovenskou debilitu. Takhle hloupeho cloveka jako jsi ty jsem dlouho neslysel... PS: Mas ty vubec zakladni skolu?
Kde presne som ti dal dovod nato mysliet si ze som hlupy? Tvoja odpoved zatial ukazuje utok bez argumentov. Takze kde som nieco nepresne uviedol? Proukrajinska osoba znamena ukrogandou vymeteny nacek. Zijem na Slovensku 35 km od hranic a tych ''lepsie chovajucich'' Ukronackov ktori sa tu vozia na A8, S500, X7 a ktori nam tu rozbijaju regaly v obchodoch a ozrati moci steny domu si mozes prist zobrat. Slyset si mne nemohl, citat mozna. Ty vole a meles tu neco o skole
hele opravdu nemá smysl se hádat s dětma co mají vymletou palici propagandou a nedokáží se na to podívat nezaujatě
Psal to Black, hned v prvním odkazu. Akorát mu ten odkaz už neplatí.... chtěl jsem jen říct, že rusáci ty ukropský ztráty nafukujou až to hezky není-viz. 6000 tanku.
Jaké pohřbívání ?? Z úcty přikrytí tváře...