Válka na Ukrajině #108

08. února

Ukrajina: POV záběry ukrajinského vojáka v boji, včetně pohřbívání jeho mrtvých spolubojovníků.

4.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 473x Hodnocení: 4.2/10 Komentářů: 60 Kategorie: video

Značky: smrt , pov , rusko , zbraň , voják , válka , ukrajina , přestřelka , les , pohřbívání

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Fašizmus bude na Ukroajine vyhubený,aktivity satana (USA) budú prekazené,a satan (USA) bude odohnaný do samého pekla !!!
Nikdy a nikde ani v reálu ani v tv a ani v divadle jsem fakt nikdy neviděl fašiztu! Tady je evidentně vidět , že podporovatelé ruských zájmů jsou nevzdělaní lidé. Takže tenhle materiál nám tady předvádí podporu ruského slabodušského blouznění stvořeného od ruské vlády.No paráda.💩
Lituji toho , že nedošlo k zemětřesení v rusku a ne v turecku. To by rusové skákali do záchodové díry. A zasloužila by si to většina z nich dle názorů v tv lezou ruské vládě do řitě! Tam by je to vcuclo a bylo by o blečky míň Vždyť jsou padlí na hlavu ukrajinu rozsekali a už by se řítili na polsko a moldávii a jiné země tak to teda ne jestli vkročí rusák do pl dostane větší držkovou , než umí udělat paní čvachtová.
tak pojd zit aspon rok do evropy a pak nam rekni kdo je fasista...
žiju tu zde skoro 44 let a otravují mě bezvýznamný keci tohoto tipu!Ikdyž si toho vážím že něco píšeš ale rozhodně a zcela jistě ani v čr ani v pl ani na sl jsem se nesetkal s tím co popisuješ!A na pl a na nás má zájem rusko - to je jako normální tak víš co pošlu tě tam jako vyjednavače a řekni jim o co tu jde mě už to docela sere!
Já můžu odjet na ostrov koupit si ho a vysrat se zde na to!Tak pošli iniciale a já to udělám!Jsem tu jen kvůli firmě ale tu mohu řídit odkudkoliv.Je zde omezení na písmenka ale napiš svoje inc. pošlu je do moskvy!
ty mas dost vatniku... takove jako jsi ty jsem bouhuzel mel cest potkat i osobne. mas velke nedostatky v historii a v gramatice. Nevim jak s tebou mam dal diskutovat kdyz predkladas pouze emoce a domenky misto argumentu.... Jdi si na svuj ostrov a uz tu neotravuj lidi...
tak co už jsi byl u doktora na prohlídce dle doporučení Černochové, kvůli evidenci možných odvedenců ???
Přesně tak Pinnarellos je negramotný
Na vojně jsem byl byl jsem desátníkem a kdybych měl zájem ale ten jsem v té době neměl ano šel bych dál.Po mě vojna končila a je evidentně vidět , že je to chyba pak se tu vyskytujou individua práce se štítící a neschopná např. opravit cokoliv na baráku.Jsem člověk co si poradí se vším.Nemám problémy ani potřebu se vztekat.

Zobrazit celou diskuzi