Válka na Ukrajině #124

15. března

Ukrajina: Ruský tank T-90M zcela zlikvidoval skupinu ukrajinských vojáků.

5.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 12 081x Hodnocení: 5.8/10 Komentářů: 148 Kategorie: video

Značky: rusko , voják , tank , válka , armáda , ukrajina , likvidace

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
V poslední mobilizaci Rus odvedl 300-500tis. otců od rodin a poslal je chcípnout na Ukrajinu. Dobyl většinou prd, někde postoupil o 500m-4km za potkesku místních dezolátů. Byl tak sebejistý, že přestal rekrutovat vězně. Nyní už verbuje i vězeňkyně a snaží se Ukrajince opotřebovat před jarní ofenzívou. Ukrajina zatím nepoužila nic z toho,co dostala od západu během zimy. A nejhorší je, že pár primitivů Rusům tleská za jejich super strategii nechat zemřít vlastní lidi pro nic. Lidi, kteří mohli pracovat, vychovávat děti a třeba něco užitečného vytvořit v chudobinci,kde nevynalezli ještě ani splachovací záchod. Ten národ je odsouzen mít se špatně po další generace kvůli několika primitivům. Když by si ti odvedenci na frontě raději udělali pořádek doma, když už dostanou pušku a mají jít zdechnout.
Zdroj Blesk.cz 😂😂😂
Zdroj "www.mrdambaranyafandimficovi.sk"?
A sme doma 😂😂😂
Naprostý souhlas!!!!!
Odkopal ses. Jsem rád, že Čobolostán už s náma nemá nic společného. Tady mu říkáme MaRoKo. Maďaři+Romové+Kokoti. Ty budeš nějaký mix. Máma Ro a táta Ko, že?
No áno ,toto je staré už asi 109 rokov skús niečo nové nácku 😂
tak vymrdanej buzík, to seš dost no 🙂
Nevztekej se Putinův kuřbuřte. Praskne ti žilka a budeš tahat nohu.
ty budeš na kriplkáře už od pravěku vid 🙂 a něco ti prozradím , jsou i lidé co nejsou jak dementní fotbalový fanoušci s IQ hrabě_x/20 a tak nějak se koukají na konflikty a to kam to vše spěje reálně, ty magore:-)
Spěje to k prohře tvé ruské modly a totálního zatracení chudobince. Proč sem taháš fotbal blbečku? Ten mě zajímá asi jako ty s Heimmdallem. Jen makejte,dokud za trollení ještě trochu platěj. 😉
vďaka kokotom ako bidet, pavel, čapútka, naď a samozrejme zelensky feťák to speje do tretej svetovej! za potlesku tupých servilných kokotkov ako ty!!!
ta tvoje proapgandičkou vypatlaná hlavinka žijící v jiné realitě, no jo bolševici do ruska přišli ze západu přesně se stejným materiálem jako je hrábě no to už tak bývá 🙂
Moje láska k EU, Rusku i USA je na úplně stejné úrovni. Každopádně Rus napadl Ukrajinu a nemá tam co dělat. Tak ať vypadne nebo chcípne. Mě to finančně neomezuje, rád jim na to přispěju.
tak si nemá hrát na wehrmacht revival since 2014 brouku 🙂 zajímavé, že si takhle fanaticky neobhajoval jiné země, když je napadlo USA
Úplně vidím ty reklamy na internetu. Lačné vdovy z Ruska, čekají na sperma slovanských alfasamců. Žádná hoňka do papíru borci, pěkně mrazit. Schovte to matce mezi mražené jogurty. Jak ta baba měla ten transparent, že sperma neočkovaných mužů bude nový bitcoin, tak už je to tu. Putin bude potřebat množit svůj vyvolený národ, máte obrovskou šanci ho svým echtDNA posílit. Dekadentní západ pak jen bude zkomírat pod útlakem afrických parazitických imigrantů a země vyvolená bude na východě. Na ty hajzle suché si dá zvyknout. Já jsem staršího ročníku, párkrát jsem na nich sral. Smrdí to víc jako TOITOI, ale aspon vam to neočáchne prdel tou chemíckou sračkou. Samohonka se taky dá, když je kvalitní základ. A Lada též doveze z bodu A do bodu B. Akorát asi bude problém s tím držet hubu, mít svůj názor.

Zobrazit celou diskuzi