Válka na Ukrajině #125

16. března

Válečný zločin? Ukrajinští vojáci popravili vzdávajícího se vojáka.

5.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 10 375x Hodnocení: 5.4/10 Komentářů: 120 Kategorie: video

Značky: smrt , pov , rusko , zastřelení , voják , válka , ukrajina

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Sláva Ukrajině, smrt celému rusku a všech ruskym švábum v ČR.
píču, kdo by to živil, zasranýho Rusa
Za mě tohle není zločin je to prostě boj, zabij nebo budeš zabit. SItuace kdy jsou Ukáčká v útoku,,tak co mají dělat ? Musí využít rozjetý útok....nechat ho a riskovat že je odprásnek zezadu ? Pokud by se u každého polomrtvého rusáka zastavovalo,rozdělovalo,poskytovalo pomoc, útok by byl hodně rychle u konce..nepřítel se vzpamatoval a nakonec by chcíplo mnohem víc lidí.
Zajímavý,že třeba Wagnerovci tohle zvládají...jak to kurva dělaj? Že by větší profíci než ti mobíci z AFU?
jojo, Wagnerovci to je samej Mirek Dušín křížený se Supermanem...
Dobrá práce. Dal bych jim prémie.
Kokotina. Podla mna strielali ponad neho ako aj na zaciatku videa. Zrovna v tom momente je ustrihnute video
Kdyby měl pod sebou granát, tak je sejme všechny. To nemohli dopustit. Navíc mu jasně řekli co má dělat a on to nedělal.
kdybysmus je úplně nejlepší 😆 prostě si ukrooové natočili další válečný zločin..
🇸🇪🇺🇦 Zrada pro Ukroreich se opět připlížila, odkud ji nikdo nečekal 🐷 Švédský premiér Ulf Kristersson prohlásil, že jeho země je proti urychlenému vstupu Ukrajiny do EU. Podle něj musí Kyjev nejprve splnit všechny podmínky pro evropské členství. ❗ udržovat věčně řvoucí a něco požadující chlívek už nikdo nechce...😎😆
A následující den jim jako další formu prostestu posílá samohybné houfnice. Ty si do huby nevidíš debile vypatlanej.
🇺🇳 ❗ OSN neshledala v akcích ruské armády na Ukrajině žádné důkazy o genocidě Šéf mezinárodní vyšetřovací komise pro Ukrajinu, kterou podporuje OSN, Eric Møse, to sdělil deníku The Guardian. ‼Co si počnou zdejší náckové? hahaha kurvy kolaborantský, oprátka bude, už brzo 🤮🤮🤮 https://www.theguardian.com/world/live/2023/mar/16/russia-ukraine-war-live-we-are-no-longer-receiving-russian-gas-says-moldava-energy-minister-race-to-reach-us-drone-wreckage
ano oprátka bude ale pro tebe 😆😆😆
Vždyť oni naopak potvrdili ty válčné zločiny, jsi normální? To neumíš číst???
kokote
b) je správně, neumí číst
kokůtek... 😃 Polovina srandy na NDR je sledováni komentářů. a ty tím vyloženě žiješ.
Kdyby nás okupoval sousední stát a prováděl ty zvěrstva... Chápu je.
A kdyby se situace otočila a Ukrajina, třeba s Natem by vtrhla do Ruska. Zastávali by jste se Ruska ?
Ano rozhodně. Akorát není kdyby. Rusko napadá sousední státy systematicky za nějakým cílem. Je mi z vás rusofilů fakt špatně. Asi byste fakt zasloužili jak říkal Novotný... aby vám Russák zabil dítě, nebo znásilnil ženu jinak byste to vy tupci asi jinak nepochopili.
tak to jdi napsat na seznam.cz
tak to jdi napsat na seznam.cz
Co to meleš ? Jaký sousední státy systematicky napadá ? Kromě teď UA.
Nejdřív se doučte vy proruský hlupácu historii a souvislosti. Protože když máte špatnou architekturou vzdělání, pak se necháte snadno ovlivnit ruskou propagandou. Takže pro vás nevzdělané hlupáky a duševní mrzáky: 1992-1993 – Rusko okupace Podněstří Rusko vyvolalo válku v Abcházii 1994-1996 – První rusko-čečenská válka 1999-2009 – Druhá rusko-čečenská válka 2008 – Rusko-gruzínská válka 2014-2022 – Rusko-ukrajinská válka-obsazení Krymu a toto vše bez povšimnutí západních států. Až do teď.... Příště na místo čtení dezinformačních sraček si aspoň přečti třeba Wikipedii, nebo na místo řešení UA vlajek na muzeu radši jděte koupit o trochu níž nějakou knížku. Kdybyste pracovali na sobě na místo toho kňourání, pak byste třeba měli lepší plat v duševně hodnotnější práci.
a co tvé milované USSA? vybombardování bývalé Jugoslávie, přepadení Afghánistánu a 20let okupace, napadení bez mandátu OSN Iráku, Sýrie a taky vybombardování Lybie... si jenom zasraný pokrytec, když už napíšeš A) nauč se psát i 😎...
Tak jsem teda skouk tu Wiki a potvrdila se mi teorie, že přeháníš. Kopíruju Wiki... Podněstří - Válka de facto vypukla už v roce 1990, ale intenzivní boje začaly až na jaře 1992, a skončily téhož roku v létě, zásahem ruských jednotek, které byly umístěny, ve městě Bendery, kde probíhaly nejtěžší boje. Bendery jsou jediným Podněsterským územím, západně od Dněstru. Konflikt si vyžádal kolem 1000 obětí, z toho 400 civilistů. Válka v Abcházii (1992–1993) byl válečný konflikt mezi gruzínskými vládními vojenskými jednotkami a abchazskými separatisty, které podporovali Rusové a militanti ze Severního Kavkazu. Do bojů se zapojili Gruzínci žijící v Abcházii na straně vládních vojsk, zatímco místní Rusové a Arméni podpořili Abchazy.
Válka v Jižní Osetii (známá též jako rusko-gruzínská válka) byl válečný konflikt mezi Gruzií na jedné straně a Ruskem, Jižní Osetií a Abcházií na straně druhé. Začal v noci z 7. na 8. srpna 2008 těžkými boji mezi gruzínskými armádními silami a jihoosetskými jednotkami, které se snaží o odtržení (secesi) gruzínské autonomní republiky Jižní Osetie. A Čečna bylo Ruský území, který se odtrhlo o Ruska, tak jako Donbas od Ukrajiny. Takže nevím, kdo je v právu. Ten kdo odchází, nebo ten druhej ? Jak chce tohle někdo srovnávat s Američanama ?
Jsem kritikem USA a EU (hlavně co se týče zeleného šílenství). To ale neznamená, že když jsem proti Rusku, tak hned souhlasím s USA. Jinak v Afghánistánu bylo první Rusko a v Sýrii mělo také nemalý vliv. Irák si to posral sám, když napadl sousední Kuvajt kvůli topným polím.
Kde mám pravopisnou chybu v i? Jinak žij ve své nevědomosti a jestli se ti v ČR nelíbí a Rusko je tak úžasné, tak se tam odstěhuj. O jednoho neschopného hlupáka méně by ČR prospělo. Stejně ti, co podporují Rusko jsou neschopní flákači a primitivové. Chybět nám tu nebudeš.
Já tu řeším to, co dělá Rusko na Ukrajině a všude ve světě. Napadat sousední státy a dal se rozšiřovat. My jsem do NATO vstoupili dobrovolně a do EU taky. Nikdo na nás netočil. Byla to naše volba. Nemusím s tím souhlasit, ale byla. Necpi sem USA, o to tady vůbec nejde a nešlo. Takže když někdo někoho zabíjet a ty to budeš dělat taky a obhajovat to, že on to vlastně dělá taky a víc. Stejná logika. Ruská propaganda v praxi a vždy se najdou pitomco, co jim to žerou. Ale nemohu to ponechat bez reakce. To fakt nejde. 😃
Správně, v EU a Nato jsme dobrovolně. Rozhodla to teda vláda, lidí se tenkrát nikdo neptal. Na Krymu a Donbasu to taky rozhodla vláda ( mají vlastní parlament )s tím rozdílem, že až po referendu. Tak co je víc ?
A pak to hrajou na chudacky