Válka na Ukrajině #149

07. května

Artemivsk, Ukrajina: Ukrajinský voják se zvládne usmívat i s ustřeleným rtem...

5.7 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 075x Hodnocení: 5.7/10 Komentářů: 111 Kategorie: video

Značky: rusko , voják , válka , ukrajina , rty

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A už to začalo, ukrajinci postoupili u Bachmutu o kilometr a jedou dál. 😎 Bijte ty russácké kurvy hlava nehlava! 😎 zdejší russkokot hajlmrdal teď někdě v koutě vztekle pičuje a do toho lítostivě fňuká. 😃
o celej jeden km? a já celou dobu žiju v tom, že už tlačí Rusko za Uralem, podle těch ukrajinských úspěších. 😆😆😆
btw. a to už je ta kýžená protiofenzíva nebo ukronáckové ještě stále čekají na lepší počasí? haha. 😆
mozna na pocasi, ale ja sem spis cekal, vlastne skoro celej svet si to myslel, ze hned na zacatku slavna a mocna, nepremozitelna ruska armada ukrajinu prevalcuje behem par dnu nebo tydnu, a ne ze po roce nebude schopna ani obsadit bachmut. kde udelali soudruzi chybu?
ono postoupit za jeden den o kilometr a dobýt zpět, co ti russmongolové dobývali přes rok, to už úspěch je. 😎 A co ten sestřelený "nesestřelitelný" kinžál, ha? Sám otlemený pryžogumin navíc říká, že mu utíkají od Bachmutu vojáci po celých jednotkách. 🙂 A Ivani na "velké přehlídce" ukázali jenom jeden(!) tank, vyrobený před 70ti lety v Československu a koupený z Laosu. kokoti 😃 K tomu všemu ty jejich lži, , co tam ten putler žvatlar, prolhaní russozmrdi! Zlikvidovat! Zabij russa posílíš mír. MUPY MUP!
jo ta prehlidka jejich letos to byl fakt joke🤣
jo tak prej možná, válečný mód který nasadila Evropa vše zvrátí.. hahahhaha 😆😆 válečný mód. 😆😆
tebe nikdy nenapadlo, že i Rusko může vypouštět klamavý informace pro zmatení nepřítele viď? evidentně ty řeči o ústupu nějakých jednotek asi věříš. 😆🖕 no tak můžeš viď. 🖕😆 btw. jojo Ukrajina už toho nakecala, třeba že raketa v Polsku nebyla jejich, takže ani řeči o Kinžalu Ukrajině nežeru a i kdyby to byla pravda. No tak jednu sestřelili a co jako debile? 😆😆😆😆
jo a jinak píšeš jako parádní nácek, Adolf by na tebe byl hrdý.. jen si zkus slovo ,,Rus" vyměnit za ,, žida". Máš úplně stejný kecy jako zasraný náckové, fuj ty nacistická/banderovská špíno.
ta jedna jedina t34 na prehlidce byla fakt k smichu🤣 nemecka armada ke konci valky taky takticky ustupovala a preskupovala se🤣
Jako náckové se chovají a mluví jenom russáci! Udělat vojenskou přehlídku v Berlíně, utopit ukrajinské děti, shodit atomovku na Londýn během pohřbu královny, a samé takovéto srance ti russomongolové blijí, dokonce veřejně v TV. Pak se nediv , že říkám "Zabij russa, posílíš mír!" MUPY MUP! tak se na ty kurvy musí! A ty jako debilní kolaborant jim furt polezeš do prdele a budeš ten xindl na netu obhajovat. Fuj.
NE, si to po sobě přečti ty banderovskofašitický podsvinče. 🤮🤮 přesně, tak se na ně musí, úplně stejný hlášky měly náckové když napadli Rusko. Historie se opakuje a ty si jenom zasraný nacistický podsvinče, nechutný pra$$e, kolaborat a morální mrzák. A neopič se, fuj jsou jen zasraný náckové, Banderovci a ty.
Pokud já jsem podsvinče, tak ty jsi russo-nazi-svině se vším všudy! Úplně tě vidím, jak včera sleduješ v TV "hooodně velkou vojenskou přehlídku" v Mockbe, kde ivani honí po náměstí jejich stařičký poslední tank T34 tam a zpátky a ty to nadrženě pozoruješ a honíš si u toho péro.:-D Ano, russáky absolutně nenávidím, za všechno co udělali, ale to neznamená, že musím být nacista ty mongole. 😎 A kolaborant? Já? S kým? Tobě definitivně jeblo. Že se tu vůbec s tebou zahazuju.

Zobrazit celou diskuzi