Válka na Ukrajině #151

14. května

13. květen 2023, Chmelnyckyj, Ukrajina: Rusové zničili masivní muniční sklad.

6.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 808x Hodnocení: 6.4/10 Komentářů: 73 Kategorie: video

Značky: rusko , válka , ukrajina , exploze , výbuch , sklad , munice , muniční sklad

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
🇺🇦Pamětník holocaustu: Ukrajinští esesáci byli horší než Němci. „Nejhorší byli esesáci, kteří se přidali k SS z Ukrajiny. Úplně stejní byli z pobaltských států. Ti vlastně tu židovskou otázku vyřešili sami. Když přišli Němci, tak se na to už jenom dívali. Němci byli vlastně ti nejlepší. Je to komické, ale je to tak,“ vzpomínal před osmi lety dvaadevadesátiletý pamětník holocaustu Felix Kolmer, který prošel peklem Osvětimi. Dnes by si za tyto výroky vysloužil od mainstremu nálepku proruského dezinformátora a dezoláta.
pises o sobe, kokote?
zas mi říkáš tati? to nemusíš. 😆😆😆
Humor z Kauflandu z Trutnova?
Mícháš jablka a hrušky, milý Haimrdale. btw, říká se tomu whataboutismus. To že jsou rusáci na ukrajiském území je holý fakt..
však se tam taky snaží zbavit Ukrajinu nácků a zatim celkem úspěšně.. čas hraje do karet Rusku, Rusko není zadlužené jako třeba USA, které musí do 14 dnů navýšit dluhový strop, jinak státní bankrot, haha.. 😜🖕
nějakej nemocnej z toho Kauflandu, měl by si se tam na to vysrat a vzít na plný úvazek kouření ukrajinských čůráků, to jediný ti jde místní pod$$vinče 😜🖕
nikdo se russaka o pomoc neptal, vis debilku
jjjjj a kolik si už dneska vykouřil čůráků? 😆😆
tolik co ty na nocni v kauflandu urcite ne. Russaka nikdo jako svetoveho mirotvurce nepotrebuje!
co to furt meleš s tím kauflandem? máš hodně velký komplex že musíš jako píča chodit do kaufu na noční? máš blbý, ale přeju ti to pod$$vinče.
nepochopil jsi to. Dle tvych komentaru, gramatiky, smajlik a nazoru je evidetni ze ji blbecek se strednim vzdelanim, prumernym intelektem a teda manualne pracujuci trida.
https://youtu.be/83qUdH04vOY Ukrajina 2023 - Rok lží (Italský dokument - Český dabing)
D O K O N A L É video ... hnedka jsem jim poslal prachy, osm tisíc, poslal bych více, ale něco mi musí zbýt na pivo a vodku do další výplaty! Hele, hejmrtdale, pošli další ... někde jsem ztratil odkaz, kde rusáci už míří k Užhorodu a všichni je vítají šeříky jako osvoboditele. Člověk nesmí věřit těm zpropadeným a zprofanovaným ČT1 a spol. Stejně všichni jedou na fetu!!! Zelenskyj už prej zdrhnul k papežovi, bylo to v televizi, tak to je jasný, že to projel. Ve Lvově prej byla šíleně velká demostrace, že chtějí za starostu cara Putina ... protože v Bachmutu nařídil postavit nové sidliště a slíbil rok daňové úlevy a obědy zdarma pro všechny. Stejně tak i nevěstince musí nabízet rok vše zdarma!!!! Sakrááááá!!!
Ale pacientovi zase na chvíli povolili jít na net 😆👏.Rusko (jakýkoliv rok) - Roky lží,lží a zase lží.Jednoduše rusákovi ke lži stačí otevřít tlamu.
opět, výměn slovo ,,rusák" za ,, žid " a zjistíš jaký si zkurvený nacistický pod$$vinče. 🤮🖕 fůj banderovská špíno.
co to meleš? že ty si zapomněl na prášky? tak to utíkej rychle napravit, aby si zas nepsal podobný sračky. 🖕😆😆
ty uz nemakas v Kauflandu? Zase siris dezinformace? Co ten NUKIB?
nikdy jsem nemakal v kaufu, ale to ty nepochopíš.. máš tak malej mozeček, že nemáš šanci. 🖕😆😆
a ty jako prorussky dezinformator mas jiste nejvetsi mentalni kapacitu, vid
Hele, prášky zabraly, takže paráda! Hele, Hejmrtale, pocem!! Mě se nelíbí, že ti tady nadávají do kurev, pičí a idiotů. To nejsou družstevníci. Já si myslím, že prostě jenom mluvíš pravdu a nikdo jiný tě nechápe. Musíme se semknout, musíme myslet jednotně, prostě jak bych to řekl, prostě i politicky myslet u té osvěty, říkat to, co oni neradi slyší, jak hrdinní ruští vojáci postupují směrem na západ. Prosím, nepropadej trudnomyslnosti, když Předkožkin cintá nesmysly. Mám informace, že celá operace probíhá naprosto přesně podle plánu a všechny cíle budou dodrženy. Uvidíš, že to společně oslavíme a společně si ho vyhoníme a jak se společně uděláme, tak se naše nudličky spojí ještě ve vzduchu, jako potvrzení našeho vítězství!!!
mám. 🖕😆😆 narozdíl od tebe nacisticko-banderovský pod$$vinče 🤮🖕
evidentně nezabraly, vem si další, úplně nejlepší bude, když se předávkuješ a bude od tebe klid. 😆😆
kokote prorusskej
tak určitě naše pod$$vinče .. 😆😆😆🖕
ty uz jsi jak tvuj idol z kremlu. Z te izolace mu jeblo a vidi vsude nacisty
Podle údajů co mám já, se jedná o sklad vyřazeného paliva do starých sovětských ICBM. Rusové se podle všeho obávali, aby Ukrajincům nepodařilo palivo přerafinovat pro nové použití. Jak by se to dalo udělat vám bohužel nepovím, ona raketová věda je celkem složitá...
Kolik ekonomik se hroutí, aby se na tu munici složili a teď tohle.
Všichni se mejlíte. Ví se to už naprosto přesně. Zveřejnil to běloruský list Naša Niva. Na oslavách a přehlídky slavného vojska na Rudém náměstí 9.května seděl i Lukin se ztrápeným obličejem a zpoceným čelem. Bohužel pro něho celá přehlídka velmi, velmi dlouhá, protože než přešlo nebo odjelo pod tribunou těch 2.000 tanků, 6.000 děl, přeletělo 15.000 stíhaček a 30.000 bombardérů, tak Lukin si potřeboval ... no prostě uprcnout!! Trošičku jenom!!! No ale on nechtěl! A když ho narychlo odvezla ta sanitka, tak v Minsku mu museli pomoct. Tak jak ho odšpuntovali, tak stačila jedna jiskra ... a zbytek už znáte!
Takový hřib bych rád viděl brzo nad Kremlem.
leda tak nad tvojou chalupou protektorátneho blba!
Tak určitěěě proruský trolle.
Co to bylo ? Ví Bůh...
  • Okay
  • 14.05.2023 21:45
Sklad munice, zbrani a maziv.
Našich 55 miliard, které se teď Faijalovej se Svetropletkou snaží získat tím, že nás obere o všechno co máme...
Podle údajů co mám já, se jedná o sklad vyřazeného paliva do starých sovětských ICBM. Výbuch munice vypadá jinak.
  • Okay
  • 14.05.2023 19:43
Na to, ze to cely melo trvat tri dny (Rusove) a dva tydny (Ukrajinci), tak se tam melou nejak pres plan, rekl bych.
oni jsou zvyklí plnit plány na 150%
Tak to ale prekrocili o mnohem vic. Donbas-Kuzbas-Karaganda jako drive.
  • 13
  • 14.05.2023 16:28
prej municak xD leda ze tam skladovali inertni munici xddd chemka, podle barvy a typu plamene asi fosfaty
  • Okay
  • 14.05.2023 21:46
To udelaly ty paliva. Zpravy se daji dohledat, uz probehlo i ohledani spaleniste.
palivo je vetsinou pevneho typu, coz by rozptylu castecek ala male uhliky video nasvedcovalo, pravdepodobne to fakt byly rakety. dobra pripominka
by me zajimalo kolik takovejhle vybuch udela emisi do ovzdusi kdyz se tady musi kvuli tomu stavet litrovy motory a hrotit kazdej psouk.
  • Okay
  • 14.05.2023 21:47
Emise platej jen pro EU.
co vim, tak i cina ma emisni povolenky, jen nejsou tak prisny a celkove to zase tak moc nehrotej jak zkurvena EU
Nakonec se na ty Cinany i zacneme tesit.