Válka na Ukrajině #155 - Kompilace

22. května

1. Ukrajinský dron bombardující ruské vojáky.

2. Ruský sniper odstřelující ukrajinské vojáky

6.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 911x Hodnocení: 6.5/10 Komentářů: 144 Kategorie: video

Značky: smrt , rusko , voják , válka , kompilace , dron , ukrajina , exploze , výbuch , sniper , odstřelovač , odstřelování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Kdyby ten dron chytil okupanta a zaletěl ho zavřít do zajateckého tábora, pak bych vám teprv snad zatleskal a provolal slávu.
Ještě hezky poprosit by je mohli, a pohostit stakanem vodky. Když to jsou bratři, na přátelské návštěvě. Leda hovno, zlámat ruce a nechat zdechnout na neutřenou prdel.
Ukrajinci první začali střílet do Rusů, byť s ukrajinským občanství, ale etnických Rusů. Stejně tak to jsou Ukrajinci, kdo od roku 2014 říká, že všechno ruské se musí zničit, na táborech učí své děti hlášky typu "zabij Moskala", zakazují ruský jazyk i kulturu... Jsou to tedy Rusové, kdo má právo cítit nenávist a chtít se mstít na ukronáccích. Nicméně po internetu kolují desítky (spíš stovky) videí, na kterých Ukrajinci mučí nebo střílí zajaté Rusy, ale jenom sem tam se objeví video, kde něco podobného dělají Rusové Ukrajincům. Naopak jsem viděl hromady videí, kde zajaté Ukrajince uklidňujou a ujišťujou, že se nemusí bát, protože Rusové se nechovají k zajatým jako Ukrajinci. Nechápu, kde se v nich neustále bere ta dobrota, já bych je asi rovnou střílel, jako to začal dělat Prigožin. Taky je pravda, že potom, co oznámil konec braní zajatců, Artěmovsk byl osvobozen za pár dní...
Úplně to překrucuješ, první začali dělat na východě Ukrajiny bordel místní proruské bojůvky, kdy se samopaly začaly obsazovat úřady a když je chtěli ukrajinci pochytat, tak jim přišli na pomoc zelení mužíci "tzv. dovolenkáři" z russka a už se to pak mlelo. kurva Ukrajina není čečensko a groznyj, kde by si to mohl putler beztrestně rozbombardovat! nácci jsou v russku, najdi si přes google fotku Utkina s Putinem a co má vytetované na těle!
co to meles ty dezinformatore? Pokud dobre vime, vojaci bez insignii vlezli na Krym stejne jako na vychod UA. Proste uzemi pro ne ciziho statu. To neobhajis zadnou fabulaci, prorusskej dezolate!
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/valka-na-ukrajine-rusko-dron-zajeti-vzdal-se-vojak-kapitulace.A221120_174733_zahranicni_ihav
Volej slávu
Podívej se na film - Solncepjok (2021). Natočený před ruskou invazí. Sám posuď, zda je to propaganda a ještě si pusť Volyně, to už snad nikdo nemůže spochybňovat co se tam dělo.
On je tak dementní, že tomu snad i věří. Ti jednodušší to tak mají a sednou na lep kdekomu. Ještě ukazuje na ostatní, že mohou za jeho pokažený život.
To bude zrejme jak pises.

Zobrazit celou diskuzi