Válka na Ukrajině #158

01. června

1) 29. květen 2023, Kyjev, Ukrajina: Sestřelená ruská raketa, která dopadla doprostřed silnice. Nikoho nebyl zraněn.

2) Smrt ruského vojáka po zásahu granátem z ukrajinského dronu.

6.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 477x Hodnocení: 6.4/10 Komentářů: 63 Kategorie: video

Značky: auto , smrt , dashcam , rusko , voják , válka , ukrajina , výbuch , silnice , granát , raketa , vozidlo

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vzácná chvíle zdravého rozumu u polského prezidenta Dudy. "Putin neprohrál jedinou válku. Máme situaci, kdy ruský parní válec drtí Ukrajinu. Rusko je jaderná velmoc. Má gigantické sklady zbraní. A chci našim německým sousedům připomenout, že Rusové byli v Berlíně. A kolegům z Francie, že za napoleonské éry byli v Paříži.“😆😆😆👌🖕
Výprodej prádla Teploty míří vzhůru, ceny letí dolů! Mrkni na náš horký jarní výprodej dámského i pánského kvalitního prádla a předveď se partnerovi v rajcovním oblečku. Vybrali jsme pro tebe ty nejluxusnější a nejkrásnější modely erotického prádla, se kterými v ložnici zažehneš plamen vášně. Ať už se rozhodneš své druhé polovičce nafotit sexy selfíčka, nebo jen předvést žhavý striptýz, v našem prádle zaboduješ ve všech situacích. Prohlédni si nabídku žhavých kousků se slevou až 70 % a udělej si průvan v erotickém šatníku.
kokote
Jakejkoliv polák by ti dal do držky po tomhle tvým patoku mám to přeposlat na pl facebook?Jsi prý z trutnova tak je to blízko oni tam jezdí na obědy a večeře zcela jistě by se našlo xx jedinců co by s sebou vzali basebolky nebo něco lepšího. Mám jim napsat? Bydlím u pl hranice blíž než si myslíš a s poláky normálně mluvím. Kdybych se jim zmínil osobně tak se strhne lavina a vím a znám trutnov dělal jsem tak rok v práci. Pro mě je to maličkost.
Oni jsou čestní a kdyby ti rozbili hubu tak ikdyby je chytla policie nepípmou ani muk. Takže jestli zde neodpovíš zda s polskými bratry nepřestaneš šaškovat nezbývá mě nic jinýho než tě prostě udat , protože to co jsi napsal je totální píčovina!
Prijebany udavac. Vies co tvoja milavana UKR s takymi ako si ty robi ty kokot rapavy?
Ano, říká to správně proto, aby neochladla naše vojenská podpora. Proč by to jinak říkal. 🙂

Zobrazit celou diskuzi