Válka na Ukrajině #77

11. září

Ruská posádka bojového vozidla BMP-3 po zásahu od ukrajinských jednotek.

7.3 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 16 668x Hodnocení: 7.3/10 Komentářů: 104 Kategorie: video

Značky: smrt , nebezpečí , krev , army , válka , ukrajina , zranění , bojové vozidlo , rusák , 2022

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Zdecimovaní okupanti na jihu Ukrajiny vyjednávají o složení zbraní 👏🇺🇦.RuSSácká špína je totálně v hajzlu 👍😀.Hlavně že hlavní zmrd Putin otvírá ruSSky kolo v Moskvě ktery se zakrátko rozbije 😀👍.Putlerovi se zkrátka daří vše na co šáhne 😀👏.Sláva Ukrajině.Smrt kolaborantské lůze 👏🇺🇦👍
nekdo by mel tem proruskym trolum tady pripomenout relativne nedavnou historii, treba pakt molotov-ribentrop, nebo hitlerovu zaminku pro zabrani ceskych sudet, kdy chtel osvobodit "utlacovanou" nemeckou mensinu, tak jako putin chtel osvobodit udajne trpici rusy na ukrajine. o tom, koho pak lze nazyvat fasistou, je jasno.
Ty jitrnice pokud čerpáš informace jen ze seznamu a z novinek tak jsi uplně stejný troll jako ti proti kterým tak jedeš.Je to k zamyšlení.
Je to dement, čerpá jen z novinek a seznam zpráv :-)) Furt tu píše o kolaboraci a skutečnost je taková , že ani neví , jaký to slovo má význam 😃 Jak může Rus , který na Ukrajině valčí kolaborovat 😃 Taky by se měl podívat konečně na mapu, možná by zjistil , že Rusové mají pod palcem stále uzemí o rozloze České republiky. Nějaký Cherson má rozlohu Prahy.
prej jitrnice, to jsi me rozesmal, dekuju. zkus se ale bavit jako clovek a ne opice. nektery pry po sobe taky hazej hovna na uvitanou. ne, nectu a nesleduju to co rikas, jak te to napadlo? negativne o rusku pise jen seznam a novinky? co to je za blbost?
slovo kolaborace jsem tu v zadnem tvaru nepouzil. nechapu te. nerozumim ti. kyjev nebyl obsazen. uzemi nedavno obsazeny ruskem ted obsazuje ukrajinska armada a jeji spojenci. o zadnem vitezstvi pro rusko se mluvit neda.
Uživatel to ne chceš reagoval na kazišuka, stejně jako já , nikdo nereagoval na tvůj komentář...Kazišuk tu jen kopiruje to co je na hlavní stránce seznamu.
neslo to poznat. v tom pripade me ale mrzi, ze si se mnou nechcete povidat.
L🇺🇦🇺🇦L furt jenom pláčeš buzičku ale to je dobře 😀👏.Víc toho vy proruSSká lůza dělat nemůžete 😀👏🇺🇦
Jsem Čech , né Rus , zřejmě už jsi na Ukrajině v žákopu. :-))

Zobrazit celou diskuzi