Válka na Ukrajině #93

17. listopadu

Ruští vojáci, kteří údajně ukradli ukrajinské vojenské vozidlo, se setkali s realitou.

 
6.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 20 496x Hodnocení: 6.6/10 Komentářů: 47 Kategorie: video

Značky: smrt , rusko , tělo , válka , ukrajina , exploze , výbuch , mina , vozidlo , vojenská technika

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ubohé ruSSké socky si jen chtěli znárodnit pračku, ayb chudák máša nemusela pořád prát v neckách ty posrané ruSSké trenky.
U nás v obci se usadila jedna ukrajinská mrdka. Večer ji vždycky potkám na autobusové zastávce s lahváčem v jedné ruce a s mobilem na hlasitý odposlech ve druhé. Do mobilu huláká tak že ji jde slyšet na 100m. Když jsem ji seřval aby byla zticha tak do telefonu kvákala (je to muž, mrdka) něco o rasistech. Někteří ukro nacisti mají v hlavách vážně nasráno. Už aby byl ten odpaz zátky ve své nejlepší zemi na světě.
a teď tu o karkulce, tyn bys nikomu nikdy neřekl aby držel hubu ty chcíplá posraná sračko
RuSSky mrdky na kusy 👍👏😀.Pohonil sem 👏👍
Skvěle 👏.RuSSky mrdky chcípají,dezertují.střílí do vlastních jen tak dál 👏👍.Sláva Ukrajině 🇺🇦🇺🇦👏.
https://dodiri.cz/2022/11/18/nepovedeny-utek-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%a6%f0%9f%87%b7%f0%9f%87%ba/ no to víš že jo,ty opičáku 😃 😃
no vzhledem k tomu že rusů je asi 4x víc než ukrajinců a mrtvých je stejně tak naopak nemám co dodat.snad jedině tupej čůrák poleze putinovi do zadku ikdyby on držel červený tláčítko!
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusove-poprava-zajatci-zabijeni-ukrajinci-rusko-ukrajina-valka.A221118_160503_zahranicni_remy L🇺🇦🇺🇦L píčo ruSSky mrdky krásně pochcípaly 👍👏😀
"údajne" 😃
0:48 tradičný z-piči-z-riti.zo-zemljanky vylezený mužik-slopko, 1:15 vpravo, klasický neandrtálec po otcovi a denisovan po matke, takí k nám prišli na tankoch v 68. ..... ´piči !!!
To si pleteš, tohle je ukrajinsko-polský slovanský typ, ty maj ty malý hlavy, vzadu plochý, a odstálý uši. Rus vypadá jinak - podívej třeba na Solženicyna nebo Brežněva. Dlouhá hlava, muhutný lícní kosti a spodní čelist. Máš ale pravdu, že tihle k nám přijeli v 68, protože to byli částečně i Ukrajinci a rusko-mongolský typy z asijských republik.
  • Kim
  • 18.11.2022 09:35
Je zajimvé že ta videa točí jen ty hodní Ukropové 😃
no když chcípne rus těžko to natočí.
selfie pitomců je dost tuto blbost by ale nedovolil soudruh putin a krom toho ovládání mobilu a tyče k tomu určenné je nad jejich IQ!
selfie pitomců je dost tuto blbost by ale nedovolil soudruh putin a krom toho ovládání mobilu a tyče k tomu určenné je nad jejich IQ!
Zmizeli jak pará nad hrncem.
¨Prý¨to byli WAgnerovci, nevím, ale Zka nejde přehlédnout, takže lidstvu prospěšné ukončení. Toho půlčika horňáka bych promítal v celé Rassii, ať molodci vědí, co je čeká.
Trhaný hovězí 🙂
  • Sert
  • 17.11.2022 22:42
vepřový s ruským vejcem