Válka na Ukrajině #95

29. listopadu

Ukrajina: Ruské jednotky čistí zákopy Ukrajinských ozbrojených sil.

5.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 312x Hodnocení: 5.1/10 Komentářů: 46 Kategorie: video

Značky: mrtvola , smrt , rusko , tělo , voják , válka , ukrajina

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Nádhera tak z timy ukrohovnamy len mrtvy ukro-baran dobry baran. Čim viac ich podochne tim krajši svet bude... Rabotajte Bratia
cim to je, ze fasisticke rusko, utocici na sousedni suverenni staty podporuji zivotni ztroskotanci a trosky, kteri v zivote niceho nedosahli? muzes odpovedet prosim? je to nad vase chapani? ty dokonce neovladas ani spravnou gramatiku. vim, ze se na slovensku posledni dobou nezije dobre, neni to ale chyba ukrajincu. za svuj zpackany zivot neobvinuj jine, jen sebe.
Kdyby blbost nadnášela, tak ty bys mohl Muskovi tahat na oběžnou dráhu nový satelity...
Je to tím, že patříš mezi tzv. "televizní národ". Oni ti dávají žrát jen ukrajinské zprávy a ty nemáš odvahu se podívat jinam. Jednak ti to sami zakázali, jednak by se ti mohlo stát, že si uvědomíš, jak tě tahaj za nos, a to si nechceš přiznat. Ale nevyhneš se tomu.
to je legracni, ze si myslis, ze vis, kam patrim. nevejdu se do tvych omezenych skatulek. ty jsi urcite ten, kdo vi, kde presne je pravda. to jsi me pobavil. odporne nazory nechutnych malych lidi. malych mozna ne vzrustem, ale myslenim a uvazovanim. ty i ten lojza nad tebou.
Sice jsem právě přišel trochu nalitej, ale odpovím ti. Tvůj speech slibuje, že na tom intelektuálně nejsi nejhůř. Vyděsilo mě množství klišé, co máš v tý úvodní řeči. Jako bys v roce 2014 chodil na základku a letos v úoru jsi se probudil. Ta válka je složitá věc. Má hluboký kořeny a určí mnohé pro budoucnost celé Evropy. Pravd je tolik, kolik si jich připustíš. Když chceš a umíš myslet. Nikd ynení jedna. To si myslí jen hlupáci.
trpis schizofrenii? promin, ale klise pouzivas ty. "hluboke koreny, valka je slozita vec, budoucnost evropy"... zjevne zazivas argumentacni nouzi. ocividne se tu nesnazim vykladat jedinou, univerzalni a dokonalou pravdu. pochopeni psaneho textu se uci tusim v prvnim rocnicich zakladni skoly. zopakuj si je.
Spousta zemí, (i velké části obyvatel západních zemí), rozumí, proč to rusko dělá a jakým způsobem do toho bylo vehnáno. Pro mě je úplně zásadní se tomu snažit porozumět. Tebe to nezajímá?
slysel jsi nekdy rceni, ja o koze, on o voze? hlavne ze vis, ze vetsina zemi a obyvatel rozumi proc to rusko dela. to je prece uplne absurdni tvrzeni.
Jestli si myslíš, že Rusko mohlo dopustit, aby v Odesse kotvila flotila NATO, a raketové základny 400 km od Moskvy, tak se tu nejspíš bavím s 12ti letým dítětem. Podle tvý logiky by amíkům neměly vůbec vadit rakety na Kubě. Proč teda vznikla Karibská krize?
prosimte me nepodezrivej z takovejch blbosti, takova hrozba pro rusko jak rikas, tu ale nikdy nebyla. zbytek nato ukrajinu nikdy nechtel a nechce prijmout a ani do eu je nikdo nechce (ani po obsazeni krymu). jestli se ted nejaky rozhovory dejou, je to jen kvuli soucasne agresi ruska, jehoz pocinani je tak dost kontraproduktivni.
a to ani nemusim zminovat finsko a svedsko, neutralni zeme, ted temer cleny nato.
Taková hrozba tady nebyla? Přísaháš na svý natahovací autíčko? Napiš to Putinovi do Kremlu. Možná ti pošle bombóny. Ty ruský, s medvědem. A jinak se připravuj na mobilizaci. První půjdou ti, co to myslí s vyhnáním Ruska z Krymu vážně. Aby nemuseli umírat americký kluci, kterým je to u prdele.
pises blbosti, promin. natahovaci auticko jsem nemel, jen takovej traktor plechovej na natahovani a oranzovou tatrovku. hrozba, ze se ukrajina stane v dohledne dobe clenem evropskych struktur nebyla.

Zobrazit celou diskuzi