Válka na Ukrajině z dronu #31

22. listopadu

1. Detailní záběr na dva spící Rusy zasažené bombou svrženou z dronu.

2. Nečekané překvapení pro vojáka v zákopu.

5.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 360x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 57 Kategorie: video

Značky: rusko , voják , válka , dron , ukrajina , bomba , bombardování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
https://www.perfectjammer.com/handheld-6-bands-hidden-blocker.html
Vy proruský mentálové nebo trolové to je jedno. Pokud tady neustále obhajujete ty zaostalý kretény kterým vůbec nezáleží na někoho životech a hodnotách západních vyspělých zemí tak si tam táhnětě žít vy tupci vypatlaný! Ono vás to přejde kokoti blbý a až pak si uvědomíte jaký jste idioti :))))
pane vylízaný demente, myslíš ty gay průvody, změny pohlaví dětí, nebo lidi kteří nevědí co jsou? 😂 mezi který tyhle vyspělý západní LGBT hodnoty patříš ty binární sračko? 😂
pane debílku jestli nevíš o čem mluvím tak se nech vyšetřit LGBT a podobný sračky do toho nemíchej .Myslim že každej normalní človek ví co jsem tím myslel...
jasně vylízaný demente. 😂😂😂😂😂😂 dobře... tak LBGT říkáš, že ne.... dobře demente a co třeba západní kolonizace Afriky a jeji staleté drancování o nerostné suroviny? nebo co otrokářství, taky super věc, kterou celosvětově rozjeli opět západní koloniální mocnosti. nebo myslíš, snad západní kolonizaci severni ameriky a vyvraždění indiánů? nebo snad myslíš, tech xxx válek, které západ - NATO vedlo za posledních 20let?
O jakých přesně západních hodnotách tu meleš? sračky a zas jen sračky.
L🇺🇦😀L heimmdalle vždyť ty seš gay-nácek takže podpora LGBTRVHP ++ by ti neměla vadit 👍👏😂
ty drž hubu, na tebe každej sere.. běž radši přehulit zas fotra, jak to máš rád. 🤣
L🇺🇦😀L píča heimmdall tu vytahuje otrokářství,vraždění indiánů,kolonizaci atd 😂.Co to má společnyho s ruSSákama kteří napadli Ukrajinu .Současny západní hodnoty vyspělých zemí narozdíl od zaostalyho RuSSka budou někde jinde co ty demente 😀🖕
L🇺🇦🇺🇦L zatím to vypadá že seš tu největší píča ty na kterou každej sere 💩 😀🖕
Co to má společného? To by si nepochopil fašistický pra$$e, tak se nevtírej, na fašistický pra$$e každý sere. A zkus dnes nefňukat. btw. co elektřina na Ukrajině? Jak šlape? 😂😂😂😂
Debílku meleš z cesty...zapadní hodnoty jsou v demokracii tak tady nemel něco o Africe a podobných hovnech. Stejně kdyby vyspělé země neměli kolonie jak by to tam asi vypadalo ....opice nevzdělaný...ono totiž kolonie přináší i benefity místním lidem ty nevzdělanče. Jinak by tam doteď prcal kámen cihlu ty nulo. Co tam máš dál na řešení ty Jarmile ..😆
tvá namyšlenost je na opravdu vysoké úrovni... evidentně si myslíš, že nějaký ,, západ " je snad pupkem světa... haha... dávno ne a právě díky kolonizátorům se mají ve zbytku světa na hovno, protože jen drancovat, rabovat.. jen aby se měl západní svět na úkor zbytku světa dobře..ale západ neni pupkem světa,... ty si to klidně můžeš myslet dál, hňup hodně jednoduchých věcí nepochopí. tak se radši ani nesnaž. 😆
Mysli si co chceš ty Jarmile , evidentně si myslíš že máš pravdu tak si to mysli dál omezenče a odstěhuj se ze západního světa a pak si o tom někdy popovídáme až dostaneš rozum hošíku....a už mě neotravuj dík.
ne blbečku, nic si nemyslím, naopak vím, že mám pravdu, už jsem ti psal, že ty nemáš nárok cokoliv pochopit, běž si to vyřídit s tím, kdo s tebou hned po porodu praštil o zem, nechalo to následky. btw. a jee, máme tu doporučení o stěhování, věci s přesídlením zkoušeli i náckové, tobě by se to náramně líbilo viď? přesídlit všechny, kdo nemá tvůj názor, že? jak demokratické. 😆😆😆
Tak naposled táhni do Ruska a neotravuj slušný lidi klučíku....Víš co se stalo kolaborantům a neboj i na tebe se dostane.....s tvýma dementníma názorama blbe. Zě něco hulíš? takový názory maj smažky a nebo uplne blbý lidi . TREFA!
Rusko prej nevyhrává 😃 A kde se teda boujue? V Rusku... nebo se obkličuje Rusko? 😃 Rusko má vše co potřebuje aby nemuselo spěchat. Za pár zim bude hotovo. Půda vždy zmrzne a začnou útoky. Ten kdo spěchá je zničená, chudá, zadlužená Ukrajina ovládaná mafii a zájmy USA. Zelenský strašně prohraje a nikdo ho do NATO EU nevezme....čekají marně!!!
  • LUF
  • 22.11.2022 20:45
Ještě přidej pár smajlíků abys sám sebe přesvědčil, že situace je pro rusofily vlastně legrační
ta zničená energetická síť na Ukrajině super ne? to úplně svědčí o vítězství Ukrajiny, uz tuto zimu. 🙈🤣
Tohle úplně ne, spíš že rusáci mají horší zbraně a nechápou proč bojují. Nevšil sis jak dlouhodobě ztrází obsazená území?
ty jsi ale tupá píča vid 🙂
fašounský vlhký sny se s přicházející zimou rozpadají. haha, kazišucký praSSe 👎
Sláva Ukrajině.👏🇺🇦.RuSSkáky je potřeba zabíjet kdekoliv a kdykoliv.Spící i nespící 👍🇺🇦👍
tebe eliminovat fašisto
L🇺🇦😀🖕L píčo SLÁVA UKRAJINĚ 👏🇺🇦
správně je to sláma u kravína, pořád to píšeš špatně. 😂😂
L🇺🇦😀L nuda vymysli něco novyho 😂👏
nechci, ještě něco fašistický pra$$e? 🤣 sláma u kravína 🤣
SLÁVA UKRAJINĚ !!! 🖕😀🇺🇦👏👍
dej si like ty nulo. 😂 btw. pořád to máš špatně fašistický pra$$e. 😉
Těm prvním dvoum to ani neublížilo.
no vypadá to tak ale výbuch obrannýho granátu je smrtelnej i na 200m pokud střepina vletí kam má.... tady ty dva budou propálený střepinama skrz na skrz. stačí pohledat info o granátu F1....
  • LUF
  • 22.11.2022 20:54
To se ti jenom zdá, protože spící a mrtví vypadají z výšky stejně )
Ti museli být vožralí. Taková jeba a ani je to neprobudilo.
Dlouho sem tu neviděl kazišuka, asi dostal povolavačku na frontu.
L🇺🇦😀L píčo poslušně hlásím sem zde 🖕.Potřebuješ něco ?
Kontakt na tvoji matku 😁😁
místní rozkuřovač kazišuk, vítej ty fašounský praSSe.
L🇺🇦😀L kdes byl nácku ? Ve vazbě ? 😀
hovno ti je po tom fašounský praSSe. 😂😂
A kdepak je to video jak Ukrajinci hrdinsky postřílí tak 15 ležících a vzdávajících se Ruských vojáků ? Vždyť je toho plný internet ..
Právě, je toho plný internet, proč to sem dávat? 🙂
Demente, jeden z těch, kteří se vzdávali začal střílet. Tedy se nejedná o akt, kdy střílejí na zajatce, ale na vojáky. Blbe, zjisti si info 🙂
mas na to link ? ...chel by som to vidiet
Jediná škoda je, že těch zmrdů nepostříleli ještě víc.
L🇺🇦😀L chudáčci vzdávající se rusáčci byli postříleni 👏.Nelži zase 👏🇺🇦
Aha, na Novinkách si pospíšili zjistit, co psali v ukrajinských novinách... Tak to je teda pravda nad všechny boží pravdy. Takovou scénu, kdy se skupina vzdává a jeden začne střílet, aby je postříleli všechny, jsem neviděl ani v tom nejblbějším sovětským filmu.
Každý takový incident dramaticky snižuje podporu a sympatie k Ukrajincům na celém světě. I to blbý střílení do nohou před pár měsíci nezvadlo a pořád se o tom v zahraničí píše. Tak jestli ukáčkám fakt přeješ takovou pověst, tak bych se nedivili, kdybys dostal od nějakýho Ukrajince do držky.
To ses mě teď snažil dojmout? Mrtvej Rusák, dobrej Rusák, tak jednoduchý to je. Ukáčkám ze všeho nejvíc přeju klidnou mušku, čím víc toho odpadu postřílej, tím míň problémů pro Evropany do budoucna. Zároveň s nimi by mohli vzít i všechny užitečný idioty z Česka, který podporujou tenhle imbecilní režim. Těma pohrdám možná ještě víc než Rusákama, protože mají mnohdy, narozdíl od nich, na výběr, ale jak už je v životě dezolátů zvykem, vždycky zvolí špatně.
Ukrajina v EU bude největší problém pro Evropu. Budeš jí živit. Což asi chceš. Rusko na tebe sere, má svých problémů dost na dalších 50 let.
Měl jsi pravdu, je to v ruským tisku, ten poslední vyšel se zbraní a neměl ruce nahoře. O střelbě ale nic neříkají a logicky říkat nebudou. Jenom, že mu nejspíš hráblo. Pravděpodobně je má na svědomí. Ale pro OSN to nebude polehčující okolnost. Střílet ležící na zemi s rukama za hlavou příliš připomíná ISIS v Iráku.
můžeš si za slovo rusák, dosasit slovo Žid... a možná konečně zjistíš, že přemýšlíš úplně stejně, jako zasraný náckové za hitlera, jen si změnil oběť z Židů na rusáky... Goebbels by z tebe měl radost, jak ti vygumovala palici propaganda... a jeste by si chtěl začít přesídlováním spoluobčanů s jiným názorem, jak vysoce demokratické, že? 👎😂😂
  • NS
  • 22.11.2022 10:19
LOOOL kdy ukroši vítězí? Když střílej na spící rusáky 😄😄😄🙈
Mají chrápat v rodném rusku,nic by se jim nestalo...
Rusáci to dělaj taky - poslali kalibr do kasáren, kde spali desítky ukroušů a spousta zahraničních dobrovolníků. Ale myslím, že to nebyl primární cíl, že tam byl i sklad techniky. Někdy na začátku války. Musel bych to dohledat.
No normální člověk spí ve sví zemi a v bytě?Jestli máš zájem zkus zajet do brazílie nejlíp na sever a rozviň tam stan - dopřeješ si nevšední zážitek!Tím nemíním , že je ukrajina zlá jen má hnusnýho blbě vedenýho souseda vládou a armádou.Chtěl bych tě vidět třepat se strachy nepřežil by jsi dva dny jsi jak močka vypustil by jsi se do kanálu!
POCHOPT TO!!! Nemohou spát doma... by byl zločin tam na ukrajinu pustit usa které od tam odpálením raket za 5minut VYHLADÍ MOSKVU!!! Ukrajina nebyla schopná samostatnosti, lidé od tam utíkaly a tak prostě se připojí k Rusku a celá VĚŘ MĚ!