Válka na Ukrajině z dronu #52

07. února

Ukrajina: 1 bomba, 1 malá řeka a 2 plovoucí ruští vojáci.

6.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 10 474x Hodnocení: 6.0/10 Komentářů: 47 Kategorie: video

Značky: smrt , zranění , rusko , válka , dron , ukrajina , bomba , řeka , utopení , bombardování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Toto bol utok chemickymi zbranami (granatmi) vyrobenymi priamo na fronte Azovom. Vosicka zase vypusta propagandu bez toho aby si overil fakty. Na co sa divate je Ukrowar crime o ktorom zase media mlcia. https://twitter.com/ArthurM40330824/status/1622780662259261442?s=20 https://twitter.com/Sar_distique/status/1613605683714486272?s=20
kua, ty si taky chemik... prostě měl ho tahla vaha kolem hrudníku dolů, nedokázal nohy dostat dolů...
Takže ty testy k potápěčům asi neudělal, co?
1 bomba? Viděl jsem 2 minometné granáty. No, jen nechápu, jak se tohle někomu může líbit, nebo to ještě opěvovat, určitě ho všichni znáte, že to byl parchant, že? Nebo tam taky nemusel bejt z vlastní vůle a chcípá tam naprosto zbytečně. Kdo schvaluje zabíjení, nebo něco podobného, ať si to jde zkusit sám 🙂
Sorry, je to okupant na cizím území...
souhlas, je to nechutný a smutný. Chcípaj tam na obou stranách lidi a nikdo se nemá k diplomatickému řešení. on je to hlavně super kšeft a lidskej život je těm hahoře u zadele.
můžou nám zdejší chtráčci vysvětlit jak to že NATO se svýma dobře placenýma ukráčkama z našich peněz prohrávají ? 🙂
hele Rusofilcko běž si zjistit sám jaká je situace
jasně fašoune, už jsi si dneaska zahajloval jako správný Banderovec
A mozna by jsi ty zase mohl vysvetlit jak to ze druha nejsilnejsi armada sveta(tedy na papire) musela s potupou odtahnout z Kyjeva a to bylo predtim nez NATO poslalo jediny naboj.
Podle toho co píšeš a jak jsi mimo, tak spíš žiješ z našich peněz hlavě ty. A tobě podobný, který mluví o rozdávání peněz akorát parazitují na státu a celý život ho.no dělají.
Podle toho co píšeš a jak jsi mimo, tak spíš žiješ z našich peněz hlavě ty. A tobě podobný, který mluví o rozdávání peněz akorát parazitují na státu a celý život ho.no dělají.
tebe se nikdo na názor neptal tak se nevtírej dik
Radeji svou energii soustred na placeni exekuci, dylino. Desne me bavi, ze frajeri, co sotva prolezli ucnak, nejdal byli s pastikou v Chorvatsku a sotva umi svuj jazyk, natoz nejaky cizi, maji nejake utkvele predstavy o tom, ze snad maji rozhled. lol
Vosičko, jaká malá řeka, sím tě? Vždyť tohle není ani potok, tohle je nějaká meliorační stoka, či co.
RuSSáčci se tam plácají jako kapr ve vaně.Nájs 👍👏
počkej až se tam budeš pláct ty
S plnou výzbrojí, plejtama ve vestě a kdovíco měl na sobě ještě pověšený a když se to ještě nacucne, tak většina z vás ani nevyleze z teplý vody natož z ledový. Tam mnihdy stačí minuta a jdete dolů.
Jsem rád Vosičko, že to tady vedeš a nenechal jsi tu stránku chcípnout jak Drsný svět.
Tonoucí se stébla chytá 🙂
Plácá se tam jak rusák ve vodě.