Válka na Ukrajině z dronu #71

23. března

Ukrajina: Ukrajinský dron shazuje granáty na ruské okupanty.

6.7 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 626x Hodnocení: 6.7/10 Komentářů: 93 Kategorie: video

Značky: rusko , voják , válka , dron , ukrajina , bomba , bombardování , granát

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
🇷🇺Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová se vyjádřila k výroku americké ministryně financí Janet Yellenové, která řekla: „Pokud Kongres USA nebude souhlasit se zvýšením stropu státního dluhu, Spojené státy čeká ekonomická a finanční katastrofa. Případný default ve Spojených státech povede ke ztrátě důvěry ze strany mezinárodních partnerů jak ve Spojené státy, tak v dolar jako rezervní měnu.“ Zacharovová tento výrok označila za vtip. „Zkrachovalci chtějí natisknout více peněz, zvýšit svůj dluh a zůstat mezi lídry. Vtip. Nebo téma budoucího fóra v davoské vesnici,“ napsala Zacharovová. „Jedna ze sekcí se může jmenovat Stropy – nové dno americké ekonomiky,“ dodala.
Nuda 😆
kokote
Bla bla bla
A jéje debil zas jede 😃 Kámo, ty si ten typ člověka, co když se řekne v hospodě "Rusáci" automaticky řve "ale US udělaly tohle taky" a nebo "proč jste okrádal zaměstnavatele" tak ty.. "Babiš taky krade, tak proč ne já." Stejně tak nevím, proč by mi měla zkazit nebo zmírnit radost ze zmrda na kousky, nějaká tvoje citace jedné z největších kund na planetě 😃 Ty bys těm vychlastanejm primitivům vlezl do prdele až po kotníky... stejně tak jako to dělali určitě tvoji předci. Dej mi na sebe číslo, domluvíme se a týdne dvou pro tebe budu mít vízum.. a už můžeš ve svém vysnělé říši ctnosti a skvělosti zůstat.
Tak lidem vadí hlavně ten dvojí metr a pokrytectví. Teď neřeším tady fanatika heimmdalla, ale lidi obecně. Tak např. takovému Haagu hrozily v r.2018 USA sankcemi, už jen když se připravoval na vyšetřování jejich valečnych zločinů v Afgánistánu (stačí vygooglit).. a ten stejný Haag teď vydá nějaký zatykač na Putina. To je naprostá diskreditace nějakých mezinárodních pravidel, když jedni tak a druzí onak. Když si USA vyloženě vytře prdel nějakým mezinárodním právem/soudem a nic se nestane, vytvoří tak precedent ostatním státům. Pak není divu, že se argumentuje způsobem, který popisuješ.
a protože ti ta kunda nezkazila radost, tak si začal psát takový sračky? no moc pěkný 💩💩🤮🤮😆 a jinak jsem Čech a sere tě asi hodně, že jsem ještě nikam neodjel viď? to bude muset asi přijít na řadu přesídlení nepohodlných lidí co myslíš? a ejhle nezkoušel on už to náhodou někdo? rovnou do sprchy by se ti třeba taky líbilo ne? nacistický debilní 💩💩
Od té Márii bych si klidně nechsl vyhulit brčmena je to ještě pěkná čubka Ještě bych rád přeprcnul i tu druhou čubku Margaritu. Ta nosí moc hezký prádýlko. Je jí něco přes 40 ta by řvala jak třiapula v bahně! U mrdačky by ani nevadilo, že to jsou rusky svině.
Problém je, že lidi jsou lehko manipulovatelní, málo informovaní a mají nedostatek kritického myšlení a bohužel dokáží přijmout i zabíjení civilistů s argumentem, vždyť ten a ten to dělá taky. Spíš je smutné, že bychom měli spíše spolupracovat. Čína a Indie si mnou ruce. USA, Evropa a ani Rusko není vítěz tohoto konfliktu, ať to dopadne jakkoliv.
Tak to každopádně, jackpot bere Čína a Indhnije!

Zobrazit celou diskuzi