Vrah u výslechu

09. listopadu

Macon, Georgia, USA: 25letý Stephen McDaniel, psychopat, který v roce 2011 uškrtil a poté zmrzačil spolužačku, se během svého dvouhodinového policejního výslechu téměř nepohne.

 

McDaniel zavraždil 27letou Lauren Giddings - svou sousedku a spolužačku z právnické školy, kterou byl dlouhou dobu posedlý. Lauren ho znala, ale nikdy mezi nimi nevznikl výrazně bližší vztah. Oba úspěšně zvládli závěrečné zkoušky z práva, ale mladá žena se konce června 2011 už nedožila. Když 25.června Lauren zmizela, byl McDaniel zatčen za vstup do dvou bytů (v jednom ukradl kondomy). Takto se dostal i k Lauren do bytu - měl nějaký hlavní klíč, kterým šly otevřít všechy byty v domě. Hned druhý den ráno se McDaniel připojil k jejím kamarádům, kteří ji začali hledat. 30.června dne dělala nic netušící reportérka rozhovor právě s McDanielem - viz. odkaz na YT. Během živého vysílání mu sdělila informaci, že policie objevila tělo ženy v popelnici u bytového domu, kde oba bydleli. McDaniel se na 20 minut odmlčel a poté v rozhovoru pokračoval. Policii se zdála jeho reakce podezřelá a přivedla ho k výslechu. Na stanici se přiznal, že vstoupil v noci k Lauren do bytu a začal ji škrtit. Ona mu strhla masku, poznala ho a prosila, aby přestal. Tělo poté rozsekal jedním mečem ze své početné sbírky. 

Jeho posedlost Lauren byla policistům jasná ve chvíli, kdy mu projeli historii prohlížeče. Na internetu pravidelně hledal jméno Lauren Giddings, snažil se objevit její nahé fotky, stalkoval všechny její profily na sociálních sítích a dokonce občas vyhledával i klíčová slova související s vražděním.

McDaniel se nikdy nedostal před soud, protože na jaře 2014 přiznal vinu a byl odsouzen k doživotnímu vězení s možností podmínečného propuštění za 30 let.

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=hkprFjxOF0A

8.3 /10

košík

Zhlédnuto: 40 401x Hodnocení: 8.3/10 Komentářů: 94 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, psychopat, magor, vrah, cctv, georgia, výslech, posedlost

Komentáře

Jak mohl uškrtit spolužačku a pak ji zmrzačit, když už byla uškrcená?
Píčus už od pohledu .
ten kokot sa cely cas pohol iba s hlavou... dobry kliďas
Těšil jsem se na mrtvou holku a vidím jenom 3 týpky u stolu. 2 se navíc třesou jak stěhováci s parkinsonem.
levak Bob
"McDaniel se nikdy nedostal před soud" - "byl odsouzen k doživotnímu vězení" Hodně smart. Spíš byl souzen bez nároku na zproštění viny.
Tvl Ester Ledecka
  • lpr
  • 10.11.2020 16:28
Chtěl bych mít jeho páteř. Takhle usedět 2 hodiny to je paráda!
Hodnej a zlej policajt koukám funguje pořád.
nevím, jestli tady, oba ho hladili.
ten ale byl škaredy