Vražda v Bratislavě

08. října

7.října 2017, Bratislava, SLOVENSKO: 37letý zmrd z Indie zaútočil nožem na stejně starého muže jménem Braňo, který po bodnutí do krku vykrvácel přímo na ulici. Incidentu předcházela hádka o taxík. Ind nožem nejprve zranil 33letého Ukrajince a tomu přišel na pomoc právě Braňo. Pachatel už byl dopaden a hrozí mu 15-20 let vězení.

7.1 /10

košík

Zhlédnuto: 35 689x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 272 Kategorie: hnus

Značky: hnus, brutalita, vražda, krev, útok, přistěhovalec, indie, slovensko, zmrd, zvěrstvo, nůž, bratislava, krvácení, krk

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
melete pičoviny mnozí z vás, jednalo se o slováka který je PŮVODEM z Indie
Ten, kto ani len nehovorí slovensky nie je slovák. Môže byť občan, ale slovák nie je. Občan nie je automaticky Slovák. Slovák je člen Slovenského národu, to on nie je.
Okamžitě pro výstrahu ostatním a,,podobným'' popravit. Ať mají straach . Kurvy cizácký a zdegenerovaný !!!! Který slovák s tím nesouhlasí? POPRAVIT !!! taky ihned !!!
Všímejte si alespoň ,že je to jedno z mála videii ,kde se alespoň snaží někdo pomoct.Na rozdíl od indie atd.Všichni akorát čumí a natáčí na telefony.Za mě chlapům co se snažili pomoct veliký obdiv!!!!!
Toto je hnus kterej nepřeju nikomu ani Slovákovi. Ale taky nechápu osobu, která tohle natáčela a dala na net. Při představě, že to vidí někdo z rodiny toho chlápka, je mi úzko.
Všetci v kategórii hnus mali rodiny, ako moc ti je z toho úzko?
" Pachatel už byl dopaden a hrozí mu 15-20 let vězení. " Děláte si ze mě prdel??? To je vtip, ne ??????
To je pro něj ráj, v indii by ho upálili
DO PIČE AJ ZO VŠETKÝMA ARABMA A ZKURVENÝMA ALLÁHOVCAMA!!!!!!!!!!!!! KOTLEBA ROZJEBTE ICH, VYPÁLTE ICH VŠETKÝCH!!!! JE TO JEDNO ŽE TO BOL INŽINIER ČI KERÁ PIČA TEN ALLÁH, MOSLIMOVIA MAJÚ TÚTO ZVRHLOSŤ V KRVI!!!!!!!!!!! FUCK ALLAH, ODJEBAŤ VŠETKÝCH MOSLIMOV DO POSLEDNÉHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty piča Merkelová skapeš za toto!!!!!!!!
No jo kamarát, ale Indové nejsou muslimové ale hinduisti :smile: A tenhle nevypadá jako arab
Ty budeš velice inteligentní. Tvoje IQ obsahuje číslici 0 a má dvě cifry, že ano?
Indové nejsou muslimové? :slightly_smiling_face: by ses divil kámo, už jich tam bude kolem 20%...takových 150-200 mega.
no iste, Kotleba je kus zeleneho hovna,volia ho len retardi ako ty
Tak snad tento jednotlivý případ nezabrání případnému českoindickému přátelství založenému na společných indoevropských kořenech. S demokratickou Indií bychom se měli kamarádit, spíše než z komunistickou Čínou. Ale jak je vidět, lumpové se najdou v každém národě.
zkurvený negr.
Oko za oko, smrt za smrt!
Zdravotník palec nahoru, v tomhle prohraném boji bych se ocitnout nechtěl