Vražda v Bratislavě

08. října

7.října 2017, Bratislava, SLOVENSKO: 37letý zmrd z Indie zaútočil nožem na stejně starého muže jménem Braňo, který po bodnutí do krku vykrvácel přímo na ulici. Incidentu předcházela hádka o taxík. Ind nožem nejprve zranil 33letého Ukrajince a tomu přišel na pomoc právě Braňo. Pachatel už byl dopaden a hrozí mu 15-20 let vězení.

7.1 /10

košík

Zhlédnuto: 34 296x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 271 Sdíleno: 17x Kategorie: hnus

Značky: hnus, brutalita, vražda, krev, útok, přistěhovalec, indie, slovensko, zmrd, zvěrstvo, nůž, bratislava, krvácení, krk

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
melete pičoviny mnozí z vás, jednalo se o slováka který je PŮVODEM z Indie
Okamžitě pro výstrahu ostatním a,,podobným'' popravit. Ať mají straach . Kurvy cizácký a zdegenerovaný !!!! Který slovák s tím nesouhlasí? POPRAVIT !!! taky ihned !!!
Všímejte si alespoň ,že je to jedno z mála videii ,kde se alespoň snaží někdo pomoct.Na rozdíl od indie atd.Všichni akorát čumí a natáčí na telefony.Za mě chlapům co se snažili pomoct veliký obdiv!!!!!
Toto je hnus kterej nepřeju nikomu ani Slovákovi. Ale taky nechápu osobu, která tohle natáčela a dala na net. Při představě, že to vidí někdo z rodiny toho chlápka, je mi úzko.
Všetci v kategórii hnus mali rodiny, ako moc ti je z toho úzko?
" Pachatel už byl dopaden a hrozí mu 15-20 let vězení. " Děláte si ze mě prdel??? To je vtip, ne ??????
To je pro něj ráj, v indii by ho upálili
DO PIČE AJ ZO VŠETKÝMA ARABMA A ZKURVENÝMA ALLÁHOVCAMA!!!!!!!!!!!!! KOTLEBA ROZJEBTE ICH, VYPÁLTE ICH VŠETKÝCH!!!! JE TO JEDNO ŽE TO BOL INŽINIER ČI KERÁ PIČA TEN ALLÁH, MOSLIMOVIA MAJÚ TÚTO ZVRHLOSŤ V KRVI!!!!!!!!!!! FUCK ALLAH, ODJEBAŤ VŠETKÝCH MOSLIMOV DO POSLEDNÉHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty piča Merkelová skapeš za toto!!!!!!!!
No jo kamarát, ale Indové nejsou muslimové ale hinduisti :smile: A tenhle nevypadá jako arab
Ty budeš velice inteligentní. Tvoje IQ obsahuje číslici 0 a má dvě cifry, že ano?
Indové nejsou muslimové? :slightly_smiling_face: by ses divil kámo, už jich tam bude kolem 20%...takových 150-200 mega.
no iste, Kotleba je kus zeleneho hovna,volia ho len retardi ako ty
Tak snad tento jednotlivý případ nezabrání případnému českoindickému přátelství založenému na společných indoevropských kořenech. S demokratickou Indií bychom se měli kamarádit, spíše než z komunistickou Čínou. Ale jak je vidět, lumpové se najdou v každém národě.
zkurvený negr.
Oko za oko, smrt za smrt!
Zdravotník palec nahoru, v tomhle prohraném boji bych se ocitnout nechtěl