Vražda v Bratislavě

08. října

7.října 2017, Bratislava, SLOVENSKO: 37letý zmrd z Indie zaútočil nožem na stejně starého muže jménem Braňo, který po bodnutí do krku vykrvácel přímo na ulici. Incidentu předcházela hádka o taxík. Ind nožem nejprve zranil 33letého Ukrajince a tomu přišel na pomoc právě Braňo. Pachatel už byl dopaden a hrozí mu 15-20 let vězení.

7.5 /10

košík

Zhlédnuto: 25 760x Hodnocení: 7.5/10 Komentářů: 267 Sdíleno: 11x Kategorie: hnus

Značky: hnus, brutalita, vražda, krev, útok, přistěhovalec, indie, slovensko, zmrd, zvěrstvo, nůž, bratislava, krvácení, krk

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
DO PIČE AJ ZO VŠETKÝMA ARABMA A ZKURVENÝMA ALLÁHOVCAMA!!!!!!!!!!!!! KOTLEBA ROZJEBTE ICH, VYPÁLTE ICH VŠETKÝCH!!!! JE TO JEDNO ŽE TO BOL INŽINIER ČI KERÁ PIČA TEN ALLÁH, MOSLIMOVIA MAJÚ TÚTO ZVRHLOSŤ V KRVI!!!!!!!!!!! FUCK ALLAH, ODJEBAŤ VŠETKÝCH MOSLIMOV DO POSLEDNÉHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty piča Merkelová skapeš za toto!!!!!!!!
Tak snad tento jednotlivý případ nezabrání případnému českoindickému přátelství založenému na společných indoevropských kořenech. S demokratickou Indií bychom se měli kamarádit, spíše než z komunistickou Čínou. Ale jak je vidět, lumpové se najdou v každém národě.
zkurvený negr.
Oko za oko, smrt za smrt!
Zdravotník palec nahoru, v tomhle prohraném boji bych se ocitnout nechtěl
Kurdabele. Raděj měl jít pěšky a vysrat se na taxík. Nakonec stejně odjel. Černou dodávkou :disappointed:
skoda chalana... a vy slovaci cotu knucite jak male kurvy, ze si z vas cesi robia picu :smile: vy ste ozaj kokoti, spravajte sa jak chlapi a ne jak uplakane 9rocne deti...
my neplaceme nam sa paci jak si tu cecenske deti hoja komplexy :wink:
ty pičo to je hruza, drzis mu ranua on krvaci stejne dal pres pusu a nos a nenaděláš nic....
nádhera jen tak dál !:+1:
Ty zkurvenej kryple! Bůh dej ať tě jednou potkám.
Utratit. Spálit.