Vyčerpávající lov

10. března

KEŇA: Lev a jeho více než 7hodinové vyhrabávání prasete savanového z nory.

9.8 /10

košík

Zhlédnuto: 23 515x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 98 Kategorie: příroda

Značky: lov, příroda, afrika, šelma, příroda, safari, lev, bahno, keňa, hlad, prase, kořist

Komentáře

Ty auta tam...to je strašný 😞. My jako lidi nejsme prostě schopný nechat nějakej prostor nedotčenej, jen když z toho něco kápne (těžba, turismus, pěstování plodin, urbanizece). Rádi se tváříme děsně EKO, ale nechat někde nedotčený území a ekosystémy, to se vždy nějak okecá.
a veď ten lev to má v piči, sme inteligentnejšia civilizácia ktorá chodí pozorovať život lovca a obeťe, presne ako keď v Hirošime a Nagasaki padli prvé nukleárne bomby a židojašťery doleteli v lietajúcich tanieroch pozrieť, ako sa nám ľuďom darí s tími zápalkamy čo sme vynašli
Vidím to uplně stejně..my pozorujeme ryby v akvariu, v zoo,v klecich a terarkach..a nekdo jiny zase lita na nasi planetu pozorovat a zkoumat nás..tak to prostě je..no.
Diky navstevam turistum maji prirodni parky prachy na konzervaci ekosystemu, ty jantare.
Dobře, ale to se pořád řeší následek a ne příčina.
Tak jsou to turisti nebo žídoještěři komentáře výš mě zmátli xD
Když máš hlad, nejsi to ty
Ten musel byt kurva hladný
jeden dotaz proč je lev králem zvířat ? vždy mě to zajímalo ! Vím že žil do nedávna lev berberský(dnes má už jen pár křížených potomků) což byl fakt macek lev. Jinak prý boj lev vs. tygr vyhraje lev páč tygr půjde po krku a lva chrání hříva (tygr zakousne na špatném místě a je šance pro lva). Nevím jak proti medvědovi ?
Nebo je králem pro to že pokud porazí vůdce smečky. (samci jsou vyhnáni ze smečky u sourozenců lvů je lepší šance že budou spolupracovat a spolu dojebou alfa samce) tak pak ve smečce loví převážně lvice a alfa se jen válí a čeká na večeři ? Jinak lvi jsou nejlenivější v nejteplejší dobu dne (kolem poledne)
lvi jsou nejlenivější pořád, prospí až 20 hodin denně !😉
btw toho poledního žáru v africe kde žadné zvíře skoro nedokázalo fungovat využili naši homo předci 😃 Ze srsti k holé kůži a potním žlazám . Lovená zvářata pak kolabovla přehřátím a dravci byli zalezlí ve stínu a homo se dostal ke kvalitním bílkovinám což pomohlo rozvoji mozku
a to bude bojovat ten lev s tygrem v zoologicky nebo kde se potkaj na fight?
https://youtu.be/WGlnxiu6yfc vsechno se da zaridit; zajimavej fight
je koronovaný křívou.
jo hřívou...
No máme tu odkaz toho boje . Jinak lvi žijí i v asii (indii) 😃 jsou menší a menší hříva. (lev perský) ale taky jsem měl dlouho zafixováni že lev je jen afrika
Něco jako že v česku žili štíři to jsem taky do nedávna nevěděl
to je rachot.. tak oni pohrbej prase a on ho vycejti a vyhrave a v zaveru se ukaze ze nebylo mrtve ale ze zije... mazec mazec úplně rachot.
dobrý matroš 😁
jsem chvili čekal ,že to prase vyhraje. To byl somalsky Lev? vypadalo to že bojuje s infarktem a ne s kořistí.
Tam čekaj jak na dávky v závěru.
Tyvole mazec, vytrvalost jak svině. Snad si svůj úlovek i tak vytrvale bránil před těma hyenama..
Souhlas. To auto v pozadí mě totálně dostalo.
Tož to si na tu kurvu, co mě rozjebává zahradu, nachystám aj udírnu.