Vychcaný kaloň

22. března

Pokud jste nevěděli, jak močí kaloň, tak po tomtu videu už budete.

9.6 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 21 989x Hodnocení: 9.6/10 Komentářů: 58 Kategorie: video

Značky: video, sranda, zajímavost, močení, zoo, spánek, savec, kaloň

Komentáře

Nyní udeří kladivo koronaviru nejtvrději.Usa bude v prdeli.Nejvíc nejlíp z toho výjdou státy který nejsou závislý na zahraničí.Je divný , že to nepochopí tu sílu a nepoučí se z toho měli víc času než itálie anebo německo anebo španělsko.
Videl som, na Maldivach ma jeden zmrd pochcal pocas preletu.
piča jaky artista a jak se otřepe tak to mě uplně zabilo xDDDDDDDDDDDD přece si nepochčiju hlavu vole 😃 batman umi
To je ten zmrd, po kterém tady všichni chcípáme?
Dalo by se říct , že je to takovej malej parchant. Američan z výzkumného institutu tvrdí: http://www.osel.cz/11082-puvod-nepritele-kde-se-vzal-virus-sars-cov-2.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu No jde o to jestli tomu dá věřit.Ty grafy a vysvětlení pochopí jen virolog a biolog v jednom. Osobně řečeno bych byl radši kdyby průzkum provedl někdo mimo velmoci.
Naše (bioložka viroložka genetička) naznačuje , že by to mohlo být z laborky. Nejlíp kdyby se do toho zapojilo vícero menších zemí a udělali závěr. Po tom co to doposud nasekalo a co ještě nastane to má důvod. Jestli se to hodí za hlavu jako v r. 2002 tak to bude ale opravdu na pováženou. V tom roce bylo nakaženo jen cca 8000 nakažených a 800 mrtvých.
Třepaní čurákem, jasný výsměch ze strany kaloně jak snámi vyjebal.
Lidé tohle silně podceňují počínaje lyžaři pak principály a konče studenty mladými lidmi. Jsem zvědavej jestli pujdou všichni co se vrátí z ciziny do karantény a budou ji dodržovat. A hlavně jestli čína natrvlo zakáže pojídání a pořádnání trhů s divokými zvířaty. Vím sice to není 100% dokázáno, ale prevence je základ zdraví to ví i malé dítě.
a ja bych zakazal curaky jako si ty, zalez do diry a zdechni tam kundo
Nezodpovědnej a hanebnej parchant jsi ty OstravaKrull .. škoda, že tě fotr nenechal v kapesníku. Nulo.
  • Joan
  • 23.03.2020 03:17
a dole stojí číňan s otevřenou hubou ! 😏
  • 13
  • 22.03.2020 23:23
tak jasne neni to kokot
Kvůli tomuhle zmrdovi jsem teď v karanténě. Nakazil mě muj "lékař" ze Sýrie...
Ne kvůli tomuto zmrdovi ale kvůli hloupým číňanům který žerou netopýry! Mimochodem p. merekl je v karanténě - píchal ji lékař kterej je nakaženej!
Krom toho to číňani udělali už v r 2002 takže jsou to prostě naprosto tupí prasata!!!
mě nikdo nepichal, jsem hrdá lesba a mačkat vulvu mi smí jen frau Uršula
Ale hovno, to jim uteklo z laborky .
Ty jseš taky prase když žereš držťkovku nebo prdelačku ze zabijačky nebo ledvinky,játra....
Jím to co je ověřený, že z toho nebudou minimálně zdravotní problémy natož možnost nákazy virem.Kdo si nedají říct po druhý nebo dokonce po třetí zaslouží si ukrutný trest.Těch víc jak 3k mrtvých je jen třešnička na dortu.
Kdyby byly číňani jak američani tak by bylo mrtvých desetitisíce možná víc.Jsem zvědavý jak se to vyvine v americe.Tipuji že do 14 dnu tam budou mít půl miliónu nakažených.Jo vypadá to zle ale s jejich lhostejností vůči všemu se tomu nakonec ani nebudeme divit.
možná debilmí otázka 😃 ale nepříjde vám divný, že to prý lidi mají z netopýrů? a přitom ten virus zvířata jako psy kočky prý vůbec nenapadá 😃 ? mě teda dost! ..podle mě z čeho to je nám fakt neřeknou!
netopýr je asi holt ještě menší psovitá nebo kočkovitá šelma než ty..
Mě nejde jen do hlavy to , že se to objevuje pokaždé v číně.Když jsou přitom netopýři po celém světě.Pochopím když je velká populace netopýrů, že se tam objeví snáze nemoc.Takový kolonie jsou ale i v africe i americe.Jedině, že by je fakt jedli jen v té číně jinak si to nedovedu vysvětlit.
To je jako v tom filmu na samotě u lesa: to jsou blechy psí ty na člověka nejdou.Ikdyž bych tipoval, že by to mělo napadat minimálně všechny savce.Najdou se pak mezi nima odolný druhy a asi takovej pes co olizuje vlasní zadek od hovna tak bude mít imunitu.
Idie jee toho příkladem je tam mizerná hygiena a informovanost no uvidíme jaké to bude za týden.Možná jde jen o nedostatk infa o opravdu nakažených lidí.