Vzkaz od Anonymous

01. června

Po třech letech nečinnosti se ozvala hackerská skupina Anonymous, která podle všeho v sobotu 30.května deaktivovala webové stránky policejního oddělení Minneapolis a její mateřskou stránku City of Minneapolis. 

Anonymous se ve věci smrti George Floyda přidalo na stranu demonstrujících. Ve videu zveřejněném 28.května upozorňují Minneapolis PD, že světu odhalí mnoho jejich zločinů a že zabití George Floyda je jen špičkou ledovce v dlouhém seznamu neoprávněných zabití ze strany policie. 

4.6 /10

košík

Zhlédnuto: 23 295x Hodnocení: 4.6/10 Komentářů: 84 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, minnesota, policejní brutalita, hacker, aktivisté, minneapolis, hnutí, anonymous, george floyd

Komentáře

co ty piče chtějí odhalovat?! kdyby tam černoušci a jiná hispanska havěť nestřílela na policajty a neobchodovala s drogama na ulici jakoby se nic nedělo, tak by ta policie nikdy vubec neměla takovou pravomoc, jakou má teď. Sami si za to mužou, za to jak se k ním chová policie, proč střílí hned i když daš jen ruku do kapes. KDyby tam nebyla jedna z největších kriminnalit na světě tak by se tak policie nemusela chovat.
ty chudáčku hloupej, to jak sw černoši v americe chovaj je výsledek přes 250 let trvající rasový segregace. otevři si ty mrdko fašistická učebnici dějepisu a možná nebudeš působit jako negramotná opice 🙂
Kde bydlíš, ty liberální ouchyle?
ty ses kokot nebo ano?
kdyz poslou spravny lidi proti sobe? politika je svine. Nevim klidne at jim zfleku miri kverem do xichtu, ale nemusi je masirovat, kdyz spolupracujou. Prostrelit ruku, kdyz ne a pak hned hlavu nebo patnact na prsa a pak pouta to je jedno, ale kdyz nekdo spolupracuje?
Já vidím hlavní problém v soužití rozdílných lidí. Černoši jsou nejací, běloši zas jiní. Můžou to popírat pořád dokola, tvrdit, jak je nejlepší multikulturní společnost, kde žijou všichni na šťastný hromadě, ale je to blbost. Nikdy to nepůjde dohromady a nemusí to nutně znamenat, že by odděleně byla jedna skupina horší než druhá, ale když jsou dohromady, ukážou se jejich nejhorší stránky. Stop multikulturalismu!
To, ze tam jsou vymasteni policajti, co si mysli, ze jsou nad vsim neznamena, ze s tema negrama je mozne v dobrem vyjit
Nechapu, proc se furt zminuje, ze se Chauvin behem sluzby ucastnil nekolika prestrelek, kde pachatele chcipli. Muzes byt ten nejvic profesionalni polda-lidumil, ale pico co mas asi delat, kdyz proti tobe borec pozvedne zbran? Tady ti anarchisti z Anonymous - radoby cool spravedlivi zastanci prosteho lidu - me nikdy nebavili.
Vole, tak co tam ty policajti asi kurva maj dělat, když skoro každej 2 ma u sebe kvér, nebo je zfetovanej
Tak tady to máte, Anonymous je jen banda pravdoláskařských sluníčkářských buzen který umí údělat jen DDoS útok a tím veškerá jejich síla končí. A teď se postaví ještě na stranu chudáčků černoušků co rabujou. Tak tady to máte, totalitní demokracie pravdoláskařů v plné síle. Demokrati jsou novototalitní komunisti, kteří nemají sílu když budete dostatečně chytří, vždy nad nimi vyzrajete.
Jsou to jen netáhla a ubožáci co neumí makat rukama a jen by se váleli doma na podpoře.Viz minář co má tajný účet Milionu chvilek a má plnou hubu demokracie, ale kdo ho platí a kolik za to má je tajný. Hlavně že už v roce 2007 vystupoval v Kotli Jílkové proti Sládkovi. Je to jen loutka.
Asi to spatne sledujes, kdo sponzoruje milion chvilek je znamo. Ti co do toho prispivaji se tim netaji.
Milion chvíle má dva účty, jeden transparentní a druhej netransparentní. Vzhledem k tomu že z toho transparentního se mu mzda nevyplácí tak nevíme kolik za to od koho má.
Anonymous? spíš banda teploušů za kompem
  • bzum
  • 01.06.2020 18:14
No aspoň za kompem zvládnou víc než ty xD
  • bzum
  • 01.06.2020 18:15
To musí bejt fake. Přeci takové věci dělá jen rusko. V USA se nic takového neděje
Zalez Buzerante
Asi aby bylo ještě větší vzrůšo. Ale jo, rád se po ránu mrknu na pendrekijádu.
Dementi 😃 ti kvůli smrti jednoho kriminálníka dělají ve městech mnohem víc násílí a trestné činnosti, než za poslední půl rok 😃 jenom záminka proč krást a dělat bordel, opice 😃