WTF #62 - Gay Pride Parade

06. června

4. červen 2023, Los Angeles, Kalifornie, USA: Průvod LA Pride Parade, který oslavuje gay, lesbickou, bisexuální a transgender komunitu, se posunul na zcela novou úroveň, když se na akci, která je přístupná i dětem, objevilo BDSM na projíždějícím pickupu.

3.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 731x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 45 Kategorie: video

Značky: ulice , děti , wtf , bdsm , pickup , gay , průvod , lgbt

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Slava Ukrajine!
Když jsem se kdysi ptal teplýho spolužáka, co říká na tyhle slavný průvody, tak odpověděl: "Co bys od nich chtěl, vždyť to je banda buzerantů." Je potřebovat rozlišovat normální teplý, který chtěj mit akorát svůj pokoj, od teplejch aktivistů pořádajících tyhle hovadiny.
jdu blejt
Sláva USA, našemu spojenci na věčné časy a jediné záruce těch pravých lidských hodnot na planetě! Můžeme být hrdí, že máme tuto zemi za vzor a doufám, že všechno, co tam vymyslí, se hodně rychle uchytí i u nás. Nechceme být přece tak nemoderní a zaostalí jako tupé Rusko nebo Čína...
ak sa dáme bude to zachvilu aj tady
Nesmíš být dement a napodobovat i to co nechceš,máme tady sice demokracii ale všechno má svoje pravidla,tohle mělo být rozehnáno vodními děly,protože tohle je na veřejnosti kde jsou děti nepřípustné.Stačí používat mozek a zaostalé bolševiky z východu si strč do prdele.
  • Sobi
  • 07.06.2023 08:20
ano. máš pravdu. nechceme být tak zaostalí jako Rusko a Čína.
  • Sobi
  • 07.06.2023 08:26
drtivá vetsina techto perverznich nechutných hovad dělá těm homosexualum,co jsou vpohodea nikdeto neventiluji a jsou k nerozeznani od nas zdravejch hetero velkou škodu.
  • Sobi
  • 07.06.2023 08:26
drtivá vetsina techto perverznich nechutných hovad dělá těm homosexualum,co jsou vpohodea nikdeto neventiluji a jsou k nerozeznani od nas zdravejch hetero velkou škodu.
Nemůžeš tahat celé USA do jednoho pytle. V Texasu by tohle určitě neprošlo. Dával bych jim tak 5 minut a jela by za nima sanitka. 🙂
Slava Sobimu!
Ľuďo, to neni noumáuní...
Takhle mluvil Kaiser 😃
V pohodě, pohonil sem.
zkurvenino kdybych tě potkal už byws neměl čím honit
To víš že jo 😁 klekni si a nekousej 😘
Věřím...
Shame march!
Ubohé, trapné a nechutné... Plot, sprcha, pec a průlet komínem.
sorryjako, ale něco podobně odpornýho je k vidění i v Praze na tom sluníčkově tolerantním PraguePride nebo u sousedů v Berlíně. Hlavně že mají plný držky "práv menšin", ale že by respektovali nějaká obecná pravidla a morální matinely, to ne pičo, pak se diví že majoritní část obyvatel má toho jejich ublíženého kvičení plný zuby...
Na londýnském Prajdu probíhala přímo v průvodu felace, jen to svištělo. Jeden bukanýr se zeptal druhého, úplně nahého, jen s baťůžkem na zádech, jestli může, ten přikývl, tamten zaklekl a už to jelo. Po cca minutě se zvedl, potřásli si ploutvema a šli dál. Kolem špalír lidí, včetně dětí. Totální hnus. Bylo to tady nebo dodiri, už nevím.
Nepřehánějí to už trošku?