Zabijácký FPV dron

23. listopadu

Ukrajina: Ukázka sebevražedného FPV dronu včetně záběrů z akce.

6.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 683x Hodnocení: 6.5/10 Komentářů: 26 Kategorie: video

Značky: útok , válka , dron , exploze , výbuch , fpv

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vosičko buď objektívny prezleč si tie modro žlté trenky a daj tu aj videa z druhej strany ako Rusi drvia tie fašistické zrúdy
Ukrajinci drvia Rusi tie fašistické zrůdy 👏👍🇺🇦
V únoru 1943 zahájily jednotky UPA etnické čištění Volyně (dnešní severozápadní Ukrajina) bestiálním vražděním tamních Poláků. Polští historici odhadují, že na ukrajinské Volyni a Haliči bylo povražděno (1943-1945) jednotkami UPA přes 100 000 polských civilistů (včetně žen, dětí a nemluvňat), dalšího půl milionu Poláků z oblasti uprchlo.[3] Velitel UPA, Dmytro Kljačkivskij, zde nařídil likvidaci celé mužské polské populace mezi 16 a 60 let.
L🇺🇦🇺🇦L píčo SLÁVA UKRAJINĚ 👏
jasně fašistický pra$$e. 🤛
zadrhni sa ZMRD!!!
Zdrhni do RuSSka KOKOT!!!
UPA vznikla během 2. světové války na Ukrajině, dne 14. října 1942. Prvním velitelem byl Dmytro Kljačkivskyj („Klym Savur“, 1942–1943), Roman Šuchevyč („Taras Čuprynka“, 1943–1950) a Vasyl Kuk („Lemiš“, 1950–1954). Působila především v oblastech Volyně, Polesí, Haliče, Podolí a v Karpatech. Organizace začala jako revoluční skupina a vyvinula se do partyzánské armády. Její příslušníci nosili různé uniformy, včetně stejnokrojů SS či Rudé armády.
L🇺🇦😀L píčo SLÁVA UKRAJINĚ 👏👍
Motto Sláva Ukrajině! bylo používáno jako pozdrav Organizací ukrajinských nacionalistů a Ukrajinskou povstaleckou armádou, tzv. banderovci, v jejímž čele stál Stepan Bandera. Ti jej v té době používali spolu s fašistickým zvednutím ruky po vzoru podobných pozdravů jiných fašistických a polofašistických stran v tehdejším Německu, Itálii či Chorvatsku. https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Ukrajinsk%C3%A1_povstaleck%C3%A1_arm%C3%A1da
L🇺🇦🇺🇦L píčo SLÁVA UKRAJINĚ 👏
Drahá hračka a škoda dronu...
Krása.Sláva ukrajinským hrdinům a jejích dronům zabíjející ruSSky nazi mrdky 👍👏🇺🇦
Počkej až budeš prosit aby se Ukrajina vzdala
Může se stát i to, že amíci tu válku zastaví jedním lusknutím prstu, Nařídí Zelenskýmu, že se musí dohodnout s Ruskem na odstoupení území a Kazišukovi hrdinové, kteří tím pádem rok umírali úplně zbytečně, potáhnou na Kyjev, aby Zelenskýho přibili na nejbližší vrata.
Nejlepší na tom všem je že kdyby neděli poveli zezhora aby západ bránil Ukrajinu tak většina lidí mluví úplně jinak .. většina lidí by říkali dobře jím tak když jsou idioti atp ... lodi jsou prostě jen močky co jsou ze stadem a myslí si že.je to jejich názor 😃 hahahahahahahaha .. mám z toho hrozbou sradu ale zároveň i mini trauma jaký jsou lidi gumy zasraný .. pro mě jsou lidi tzv výplň.
Tohle jsi dikoval do topinkovače, ne?
Budu muset vyhodit sekretářku za to že to nezkontrolovala
Konecne. Tak dlho to trvalo ze som myslel ze na to spravim startup 🙂 hentaky dron je daleko lacnejsi ako DJI (cena kolo 200$), a ked vies lietat (klasicky trening jak piloti) prejdes vsade. Plus dalsi dron vie vzlietnut okamzite.
Já jenom nechápu, proč to nerušej? Vyřadit signály pro řízení nebo videokanál přece musí bej úplně primitivní. Prostě ty pásma nad svým územím zaruším 100x výklonnějším vysílačem a dron oslepne a spadne. Já bych ti doporučoval startup na ty rušičky - to by byl byzns.
Jenže už mají úkáčka drony s bezdrátovým přenosem na analogovým signálu a to není tak jednoduchý vyrušit.
si debil??? Humbert práve popísal dokonalý spôsob ako z(a)rušiť práve také drony!
Ano, je pomerne lahke to vyrusit hlavne preto ze je to viacero signalov, ktore sa daju rusit a uplne ti staci ak vyrusis jeden. Skor si myslim ze toto rusenie by proste nebolo vsade a nebolo by vsade zapnute lebo by sa zase lahko detekovalo odkial ide. A keby aj, tak som prisiel o 200$ dron 🙂 a skusim zas na iny ciel.
prosím o link k hudbě,díky
https://www.youtube.com/watch?v=ggQ4xKV7TxQ 😉
https://www.youtube.com/watch?v=asnuvYG8V-k