Zabitá vlakem

20. února

13.února 2021, RUSKO: 23letá Polina Petrova zemřela po srážce s nákladním vlakem na nádráží v Bilimbay ve Sverdlovské oblasti. Dívka z Jekatěrinburgu nedávala pozor, když spěchala, aby stihla svůj spoj. Sluchátka na poslech hudby i mobilní telefon měla v kabelce. Podle jejího bratra měla téhož dne večer odletět na Kubu a proto už možná nemyslela na nic jiného. 

6.9 /10

košík

Zhlédnuto: 29 677x Hodnocení: 6.9/10 Komentářů: 138 Kategorie: video

Značky: srážka , sexy , mrtvola , smrt , rusko , cctv , blondýna , chyba , vlak , nepozornost , nádraží , evropa

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Známej vjel autem pod vlak, přežil. Pak jsme se o tom bavili, svou chybu samozřejmě uznal, ale příčinou nepozornosti bylo, že tím místem jezdil 5x denně a vedle toho byl myšlenkama na schůzce kam spěchal. Jen jsem chtěl říct, dejte si na to taky pozor, čůráci.
...Jj mě se něco podobného stalo na jedné světelné křižovatce. Pravidelně tam jezdím večer po hlavní, kdy jsou už světla vypnutá, jednou jsem jel o chvíli dřív, kdy ještě běžela světla. Projel jsem nevědomky na červenou, která tam po oranžové naskočila, vše dobře dopadlo, ale uvědomil jsem si to až za křižovatkou, když jsem v zrcátcích viděl , jak tam najíždí už auta ze zelené.
Málo posilovala stehna, pak by to odpružila.
Já zase čekám na křižovatce a čumím na světelné hodiny na baráku. Když přebliklo na datum, tak jsem vypálil n a červenou. Garantuju, že už se mně to nestane. Šok.

Zobrazit celou diskuzi