Zabití bývalého ruského žoldáka

14. listopadu

Jevgenij Nužin si odpykával trest za vraždu v ruském vězení, když ho Wagnerova skupina naverbovala k boji na Ukrajině. Následně 4. září změnil stranu, vzdal se Ukrajincům a rozhodl se bojovat proti Rusku a Vladimiru Putinovi. Dne 11. října byl v Kyjevě unesen, ztratil vědomí a probudil se ve sklepě, kde byl z pomsty za zradu ubit kladivem do hlavy. 

7.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 25 345x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 18 Kategorie: video

Značky: smrt , rusko , kladivo , hlava , válka , poprava , ukrajina , odplata , žoldák

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
odpykaval si trest v ruskym vezeni a proste jen tak si odkračel bojovat za fašisticke barany na ukrajinu.... asi Pan Tau
Neumíš číst? Naverbovali ho Wagnerovci. Putin dal vězňům příležitost splatit svůj dluh společnosti na frontě. Tahle mrdka zradila a ke zločinu vraždy přidala zločin vlastizrady. Tak co s takovou špínou, spravedlnost přišla rychle a nemilosrdně...
Hele Pavlíku, nikdo přesně neví jak to bylo a ty tuplem, tak tady nehraj intelekta a všeználka.
Naprosto souhlasím. Je potřeba vytvořit stabilizační, úderné jednotky a stejně zatočit se zrůdami a vlastizrádi, co by chtěli, aby tady vládlo rusko. Tzn. prezident a třetina obyvatelstva. Z jejich majetku dotovat plyn a elektřinu. Silné a hrdé Česko - tvrdě a nekompromisně.
Kde jsi sebral, že chce být někdo pod Ruskem? Co je to za kravinu? Neznám ani jednoho člověka, kdo by chtěl, aby tu vládlo nějaký rusko. Ale znám mraky těch, kteří chtějí, aby tu vládla amerika a EU, protože jsou zabělý a líný, (často bývalí bolševici), nevadí jim bejt levná pracovní síla, nechat se peskovat, poučovat, makat na cizí zájmy a trpět pro cizí zájmy. Tyhle lidi jsou problém pro "silné a hrdé Česko", jak říkáš.
A proto je potřeba vyřešit otázku třetiny obyvatelstva. Brzdy našeho rozvoje.
ty si radšej daj si pozor, aby ťa tiež niekto nevyriešil ako toho zmrda

Zobrazit celou diskuzi