Zásah při sexuálním obtěžování

11. března

São Lourenço da Mata, Pernambuco, Brazílie: Při vystoupení MC Tróia vtrhl na pódium muž a plácl tanečnice po zadku. Ochranka zasáhla a muže zpacifikovala.

6.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 607x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 20 Kategorie: video

Značky: tanečnice , zadek , pódium , sexuální obtěžování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Já tomu rozumím...ty holky si zničeho nic musely přijít jen jak kus masa 😉😆
Se mu nedivim 🙂
stejný jako když budeš chodit ze zmrzkou a nabízet lidem at si líznou, a v moment kdy se nakloní, že si líznou jim flákneš... dobrá demence... Stejně jako se frajerky oblíkají provokativně, ty sedmnáctky, a pak se divej že jsou terčem útoků. Sám jsem jich několik potkal...jelikož ke mě choděj na praxe, přijde v leginách, kozy jak vozy, a když se s tebou baví je to jak na POrnhube...))) řekl bych že jejich smýšlení je značně pokřiveno soc. medii, světem, a prezentací jiných co sledují...a těch holek sem měl na praxích tak kolem stovky...a nejlepší je , když to na vás zkoušej, a tvářej se nevině...přitom moc dobře víš, že toje blbka... zvláštní to svět
jeto cestovní ruch a gastronomie.
A pointa?Koho prekvapi,ze opice se chova jako opice ????♂
A pointa?Koho prekvapi,ze opice se chova jako opice ????♂
prasák nasral pasák
sorry, ale tohle prostě neuznávám... Ty holky se oblíkají jako děvky a pak se hrozně urazí, když je někdo jako děvky bere? Nasrat...
Takže, když si někdo objedná třeba striptýz, tak je v pohodě brát to, jako by přišla prostitutka a chtít po ní něco víc?
Ochranka sice zasáhla,ale jako obvykle pozdě.Ale to není jen jejich chyba.To by ti týpci museli být jasnovidci.Pochopitelně je to chyba těch čubek.Pokud se chovàm jako čubka,musím očekávat,že se tak ke mě bude chovat i okolí.
  • Okay
  • 11.03.2023 21:13
Jo, to vzpominal Kopecky, jak ho lidi zastavovali na ulici a prej 'pane Strosmajere, potrebuju neco na...' Lidi jsou ruzne blbi.
Vždyť tam špulí prdele jako šlapky v bordelu, tak co se diví? 🙂 "kde je nastaveno, tam je dovoleno" 😉
  • Okay
  • 11.03.2023 21:14
...a v cirkuse, kde delaji s prasatama, by se to melo po myslivecku strilet. Jasny.
kde jsi ponechal tu tvoji ztkurvenou slovenštinu ty kundo vyjebaná to tě někdo omrdal traktorem
kde jsi ponechal tu tvoji ztkurvenou slovenštinu ty kundo vyjebaná to tě někdo omrdal traktorem
To je přesně ono, čubky vystrkují kozy, zadky, kundy kde se jen dá, chovají se jak největší kurvy, ale jakmile někdo něco řekne nebo nedejbože se dotkne, to jsou z nich najednou naprosto cudné, slušné a počestné ublížené znásilněné chudinky.