Zastřelení Dylana R. Scotta

26. prosince

8.prosince 2020, Florida, USA: 27letý Dylan Ray Scott byl zastřelen policií okresu Hillsborough poté, co se odmítl vzdát, způsobil dopravní nehodu a vytáhl zbraň. Scott byl totiž v hledání kvůli krádeži a vzdorování zatčení. Hlídka jej těsně po 22:00 objevila na parkovišti u McDonald's. Opět neuposlechl příkaz policisty, se svým pickupem se vydal přes obrubník a vjel na silnici, kde se srazil s minivanem (jeho řidič si poté stěžoval na bolest hrudníku a byl převezen do nemocnice).

Policista na Scotta namířil zbraň a začalo více než 3minutové vyjednávání. Na scénu dorazili i další tři důstojníci. "Nechci tě zastřelit, ale pokud mi neukážeš své ruce, tak k tomu dojde", "Prosím, nenuť mě to udělat", "Pomůžeme ti, zvedni ruce", 

Scott policistům ve videu sdělil, že je ozbrojený.

"Kde je zbraň?“

"Mám ji u pasu"

"Dobře, nesahej po ní!"

To se však nakonec nestalo - Scott zbraň vytáhl, všichni 4 policisté zahájili palbu a on na následky zranění zemřel v nemocnici Tampa General Hospital.

 

Šerif Chronsiter uvedl, že se důstojnící učebnicově snažili přimět Scotta, aby se vzdal. Seržant Michael Hannaford, desátník Steven Schneider, zástupce Timothy Miskell a zástupce Devin Wooden byli dle protokolu po dobu vyšetřování umístěni na administrativní dovolenou.

 

Již v červenci Scottova matka oznámila na služebně, že v jejím domě nechal vzkaz, ve kterém popisoval úmysl spáchat sebevraždu policií.

9.7 /10

košík

Zhlédnuto: 13 589x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 44 Kategorie: video

Značky: video, usa, smrt, policie, zásah, florida, dopravní nehoda, akce, policista, zastřelení, sebeobrana, střelba, sebevražda, útěk, pachatel, ozbrojenec

Komentáře

Clovek by nerekl ze po takovy parade jeste bude dejchat pri ceste do nemosnice....
toho zmdra měli střelit do xichtu po 5 vteřinách
a tak prichází svět o velkého člověka...
Ten zdržuje jak kdyby byl placenej od hodiny.
nebyl moc černej ...
"Pomůžeme ti dostaneš jenom doživotí mezi negrama" dobrý vyhlídky nedivím se, že se radši nechají zastřelit
Rikal ze to neni vazny a pujde ven na kauci(viz popisek, kradez fakt neni na dozivoti). Nebo ze ho zastreli. Musel byt na drogach aby tohle nepochopil. Bohuzel, delali co mohli, dobra prace.
Naprosto zasloužená smrt. Potlesk policistům za to, že maj tolik nervů na to se tolikrát prosit nějaký smažky, aby se jí nic nestalo.
Dávej ty náhledy pod video taky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
je sebevražda policii dobry skutek nebo zbabelost? policajti si zacvici a on ma splnene prani takze vsichni jsou radi, ne?
asi jo, ale to papírování kolem je opruz
plus má polda ještě placený volno... bejt polda mám radost
Jednoducho kokot od prírody,ťažko s takým kokotom jednať