Zastřelení Kennetha Martella (2 videa)

11. ledna

26.července 2018, Illinois, USA: Policistka Brianna Tedesco narazila během rutinní kontroly v Lakemooru na 36letého Kennetha E. Martella, který tři dny předtím zavraždil v Pensylvánii 88letého Theodora Garvese. Toho svázal, okradl a ubodal k smrti. Jeho tělo poté hodil do rybníku. Martell stál na soukromém pozemku a ve voze spal. Policistce se prokázal falešnými doklady a poté na ni vytáhl zbraň. Na pomoc jí přiběhl kolega Anthony Loiacono, který Martella zasáhne smrtelně do hlavy.

Loiacono nebyl obviněn z jakéhokoli pochybení, protože podle státního zástupce Michaela Nerheima jednal důstojník přiměřeně.

Video nyní slouží u policie k výcvikovým a vzdělávacím účelům.

9.6 /10

košík

Zhlédnuto: 24 778x Hodnocení: 9.6/10 Komentářů: 90 Kategorie: video

Značky: video, usa, smrt, policie, dashcam, nebezpečí, akce, vrah, útok, zastřelení, zbraň, headshot, pomoc, záchrana, policistka, pachatel, drama

Nové hry a bonusy od Sazky! Získej 300 Kč hned a 5000 Kč do hry. Registruj se tady.

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
pišticí slepice by si sama neporadila. ještě, že tam byl policista. může mu děkovat za život.
Ten druhej tlustoprd ještě musel dožrat Happy Meal, že dorazil až po pěti minutách, ne?
one shot, one kill...
and that's right
jak muze tohle delat policajta? labilni ukvicena prasnice by nemela mit ani ridicak, natoz krochnu! krizova situace, panika a streli sveho kolegu - treba. ta emeryka fakt neni normalni.
  • Me
  • 16.01.2019 00:06
Chlap řve a ženská ječí. To je dáno anatomií krku. Zvládla to výborně, z klidu začala bleskově bojovat a když to šlo tak tasila zbraň.
Píču tasila
situaci naprosto nezvladla, kdyby bylo za tim volantem nezfetlo, tak je baba na prkne. a navic mi v klidu moc neprijde. panikari a histericky bojuje o zivot. vyslo ji to. a vsiml jsi si, jak tasila zbran? koukali jsme na stejne video?
no mě zastavit taková koule tak ze strachu že mě to chce sežrat tak tasím taky.....a ten druhý policajt asi musel dožrat koblihy že dorazil tak pozdě....
a navíc nikdo z nich neni muslim...
pak proč jim tam řikaj "pigs"... špatný ty voe, špatný... už jen to, že takovýdle dvě telata napadne, že budou "zachraňovat" svět... horší, že jim to někdo jakože umožní... taky mě irituje, že nikdo nepodotk, že jsou všichni bílí
Proto ti amici hnedka strili , pac jakykoliv beh je ohrozuje na zivote 😄
tvl jak muzou bejt ti policajti takhle vyzrani ?!
o jednoho zmrda méňě