Zastřelení Lloyda Nelsona

26. června

8.května 2020, Pasadena, USA: 47letý Lloyd Nelson Jr. udělal před policejní hlídkou dopravní přestupek, ale na výzvu nezastavil a začal ujíždět. Pronásledování trvalo přes půl hodiny po celé kalifornské Pasadeně a do akce byl povolán i policejní vrtulník. Honička skončila na křižovatce ulic Corson Street a Allen Avenue, když Nelson čelně narazil do policejního SUV, na které po vystoupení ze svého Mitsubishi začal střílet. Krátce na to byl usmrcen. Zraněn byl jeden policista, kterého do nohy nešťastně zasáhl jeho kolega.

Nelson byl bývalým policistou a také sloužil u námořnictva (čestně propuštěn v roce 1996). Nejprve pracoval na Úřadě pro veřejnou bezpečnost v Los Angeles a v roce 2010 byl převelen do oddělení šerifa. Do tohoto incidentu neměl záznam v trestním rejstříku. 

9.3 /10

košík

Zhlédnuto: 13 668x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 40 Kategorie: video

Značky: video, usa, smrt, policie, zásah, dashcam, akce, bodycam, zastřelení, střelba, honička, kalifornie, přestřelka, útěk, pokus o vraždu, ozbrojenec

Komentáře

Grand Theft Auto Pasadena
Ať se tam pozabijí. Jsou to vymaštěnci.
Tolik kokotů na jednoho kokota
Ktery piča to video daval dohromady!? Kompilace vystriku nejsou tak zmatene jak toto...
Lloyd, Floyd, Nelson, Flanders....Flanders pitomá....kdo s čím zacházé....adpoň nevzal se sebou víc životů.....stejně bych mu zkusil kolenem jak má gumový krk...kurvovi
Loyda jsem předpověděl včera ty woe...
Překvapuje mě jeho barva kůže ? Ne !
taky nikoho nepřekvapuje barva kůže našich politiků co rozkrádají miliardy 😉
Udivuje mě, kolik střel do něj šlo, než umřel.
Fascinuje mě, jak tady pořád všichni potřebují nutně informaci, jakou měl barvu, aby se podle toho mohli rozhodnout, jak moc to mají schválit nebo odsoudit.
Taky sem si řekl jakou má barvu ale jen proto že sem koukl na datum a řek si že sem neslyšel o žádné demonstraci