Zastřelení Omara Cuevy

03. května

4.února 2021, USA: Video z tělesné kamery policisty Adriana De La Garzy, který se významně podílel na zneškodnění 39letého drogového dealera Omara Felixe Cuevy. Ten nejdříve zastřelil 28letého Dariana Jarrotta ze Státní policie Nového Mexika (viz. odkaz dole) a poté ujel přes 60 km, než De La Garza provedl svým vozem schválený manévr a zastavil Cuevův pick-up. Během následné přestřelky byl De La Garza střelen do ruky, konkrétně do bicepsu. Byl převezen do nemocnice v El Pasu, ale ještě téhož dne byl po ošetření propuštěn.

Státní policie Nového Mexika novinářům sdělila, že Cueva byl na cestě do Las Cruces, kde měl mít schůzku kvůli drogám. Za sebou měl bohatou kriminální minulost - poprvé byl zatčen 13 letech za vandalismus, poté v mladistvém věku za opakované držení drog, ve 21 letech za obchodování s drogami, ve 26 letech za vloupání, ve 27 letech za porušení podmínky a ve 29 letech za držení a distribuci pervitinu.

https://navratdoreality.cz/zastreleni-policisty-v-novem-mexiku-13485.html

9.8 /10

košík

Zhlédnuto: 14 232x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 34 Kategorie: video

Značky: video, usa, mrtvola, smrt, policie, zásah, zranění, dealer, akce, vrah, policista, bodycam, pick-up, zastřelení, zmrd, honička, střelba, přestřelka, odvaha, postřelení, drama

Komentáře

ty vole, jak prebil rychleji nez v COD 😃
Vsimli ste si nekdo, co mel za kver? A proc tam mel ten "nedorazenej" zasobnik? Dlani ho tam evidentne dorazel, ale i tak to IMO neni uplne standardni, aby takhle couhal nebo jo? Kdyz uz je maj na vic naboju, tak bejvaj vetsi, ne?
má prodloužený IMHO.
Je jich tam, jakoby se vyrojili z nějakýho kasína. Měli to odprásknout už ve 13 a ušetřili by si tím dost práce a asi i dost nešťastných i zemřelých lidí.
All Criminals Are Bastards?! Že bych s tebou poprvé v životě v něčem souhlasil?
Krasnej PIT manevr a zmrd zneskodnen. Polda borec.
ppci kary maju tie ringle u nas sa vozia na htp krabiciach od mlieka
U nas sa vozia vo vnutri ty kokos
To je držka,která si říká: vraz mi jednu! 😃
zbytečně rychlá smrt
Já si říkal, že sem toho bubáka už někde viděl