Zatčení 6leté dívky

28. února

Florida, USA: 6letá Kaia Rolle byla zatčena orlandskou policií za kopnutí do učitelky. Důstojník Dennis Turner, který za za svou kariéru zatknul 6000 lidí, byl pár hodin po incidentu vyhozen z práce. U zatčení dítěte do 12 let musí být přítomna další dospělá osoba. 

7.0 /10

košík

Zhlédnuto: 22 315x Hodnocení: 7.0/10 Komentářů: 138 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, zatčení, florida, policista, dítě, škola, školačka, orlando

Komentáře

Mohl ji jen vystrašit a od auta jí vrátit do třídy, ale upřímně, napadlo by vás někoho v 6ti letech kopnout do učitelky? Jít do první třídy a tohle si dovolit? Svět se v prdel obrací.
tak přátelé, naše kámoška jde dneska do džejlu, napište dolů do komentářů "Negr je kriminálník, děkujeme".
Ja bych rek, ze opice jsou tady na NDR s IQ toho policajta...jste vylizany kreteni
Uu aaa uuaua aauuau aauuu 🐒🐒🐒
  • Joan
  • 01.03.2020 01:26
za kariéru zatknul 6000 lidí ?, kurva to je asi tak každej den jeden ?🤔
Ten policista nebyl vyhozen jeho pootrestani bylo "Sergeant forced to give up 8 hours of personal time" vidim ze zdejsim popiskum se da jen tezko verit
tak nic, ten policajt co ji nandal klepeta byl opravdu vyhozen
Správne 👍 takto na vás SMRADI DRZÍ !!! 👍👍
mozna by meli zatknout i zbytek te familie. na skodu to byt nemuze podle videa. https://www.clickorlando.com/2019/09/23/a-literal-mug-shot-of-a-6-year-old-girl-grandmother-outraged-over-childs-arrest/
No tak upřímně... kdybych byl malej nevychovanej fakan a provedl nějakou pičovinu, za kterou by si pro mě přijely houkačky, byl bych do konce života vyléčenej a kopání do lidí, který se časem bez trestu vyvine do jistě šťavnatějších a nápaditějších činností, bych si sakra rozmyslel. Tohle je náhodou geniální léčba a prevence zmrdovství.
u 6ti lete divky genialny lecba? Ses posral?
Je to dement, toho si nevsimej a ty lidi co mu dali like taky...
Na jednu stranu souhlasím, ale tady bylo vidět, že stačí úplně ta pouta a vést k autu. Tam by jí řekli bububu a určitě by si to taky pamatovala. Už to podle mě vypadalo, že z toho holka bude mít spíš hodně velké trauma.
Další dospělá osoba, mimo policajtů tam přece byla! Správně, tohle by mělo být v praxi i u nás!
Nevím proč ten povyk. Nemířil na ni zbraní, ani nedostala gumoléčbu. Jen klepeta a trochu stresu, což mi popravě přijde jako spravedlivej trest když se už v takovým věku nemí chovat uctivě k autoritám. Navíc já tam další dospělou osobu vidím, takže vyhazov cajta fakt nechápu.
hej ty kundo, té holce je 6 let! Chápeš, že šest let? Jí se honí v hlavě v tu chvíli jen to, že ji vezou do vězení a to je celé konec příběhu/života, žádné takové, že to je jenom na nějakou dobu/ odpoledne nebo jiný časový horizont. Na to je ještě moc dítě. A k tomu autu s ní učitelka nešla, byla jenom v té místnosti.
Co to tu řešíš tvl.? Polda v klidu dělá jen svůj job. To, že ten rozmazlený fracek dělá scénu tímto způsobem, jen nasvědčuje neúctě k autoritě pedagoga a k zanedbání výchovy v rodině. A právě o to víc to zaráží, že je tomu děcku JEN 6 let! A co se dospělých osob týká...... Točil to asi sousedů Žeryk, co? Ne, podle mě byla jasně procesní chyby na straně školy. Ředitelka měla v první řadě informovat její opičí matku a ta se měla při výkonu dostavit.
co to meleš, ty jsi dobře mimo stejne jako polovina vysokoškoláků života tady co řeši ten doprovod a kdo to asi točil, to je kamera co má polda na sobě, a dobře kopla si do učitelky a měla ji přiletět jedna z leva a druhá zprava, ne kkti na ni zavolají policajty a nechají je odvézt ji. Holčina má garantované trauma to mi věř, a tupá opice jsi tu akorát ty
Policajt projde brankou, ujde tři metry a jeho třetí ruka zavírá (1:19) a všechno bere kamera co má polda na sobě. To je dedukce.....