Zlomená noha na hranicích

10. srpna

7.srpna 2017, Ceuta, MAROKO: Člen pohraniční stráže ve španělské exklávě Ceuta (autonomní město Španělska na území Maroka) si při pokusu o zastavení imigrantů způsobí dvojitou frakturu nohy. Přes bránu prošlo 187 imigrantů.

6.1 /10

košík

Zhlédnuto: 14 266x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 91 Kategorie: video

Značky: video, uprchlík, cctv, zlomenina, afrika, španělsko, noha, imigrant, celník, maroko, hranice

Komentáře

Na co maji jako kua zbrane, takze opice nyni mohou beztrestne prorazit hranice a je to v pohode?!?
Na co ty hranice jsou?? Kdyz si tam tak behaji... To nemaji zbrane?
  • kien
  • 11.08.2017 06:54
Hele ploty s elektřinou jsou zakázaný, nebo co? Normálěn i kravský ohradníky maj vsobě porud, tak kurva do píči, když je taková situace, proč do těch plotů nenarvaj proud? To je zakázaný nějakými humanisty, či co?
Pěkně se mu ta haksna vobrátila. Snad už bude vědět, že jim nemá nastavovat zrovna nohu.
Jo, příště nastaví obušek, aby mu kdyžtak praskla jen peněženka. Tak nějak jsi to myslel? 👮
připomíná mě to video z Luníku IX. Invázia potkanov 😄💒wedding:
V devadesatychletech jsem byl v Zairu a ve Rwandě, čechů tam bylo víc a pokud to některý čte tak mi dá za pravdu, že tam nejde dělat nic. Snad jen poslat další vlak mačet ze Sedlčan ať se vymydlí sami. Nikdy nebudou nic dělat, jen natahovat hnátu nebo migrovat. Kdo nebyl v těhle státech nemůže nic komentovat, je to jiný svět. Naši předkové celé generace bojovali aby se tu takovehle svinstvonenatahlo a teď tu máme kvóty. Blít se mi z toho chce.
na jednu stranu ano, na druhou stranu anši předkové tyhle země kolonizovali, a vše co se dalo nebo dá zužitkovat jsme vykradli, nemyslím přímo náš stát, ale většinou to je z mamonu bílých, že tamní státy majjí holou prdel... a samozřejmě vysoká účast korupce
😄 "Sveďme to na kolonie" = argument dementů. Já se mám dnes špatně, tak se vymluvím na koho? Komunisty se socialismem? Nebo na nacisty, co odvezli zlato z bankovních rezerv? Co jít až do feudalismu? A co najít potomky aristokratů a pořádně jim to osladit? Jen dál mel tyhle ubrečený srance, stejně budeš hledat výmluvy za každýho režimu.
já se nijak nevymlouvám, ale to si myslíš že si to tam zkurvili šecko tak sami? jako jasně dobře jim tak my bydlíme tady, ale potom u dalšího příspěvku nesypte když si tam někde zastřelí lva, do toho nám je taky piču, trocha si to nepochopil ale dobrý, já nevím co si mi tímto chtěl říci, asi si nechápeme vzájemně, ale peace brouku..
Mám stejnou zkušenost z Angoly,. Přesně jak říkáš je to JINEJ svět. Nechápu jak je možný takhle rychle zapomenout na to, jak se naši předkové snažili nepustit a nebo vyhnat zpátky Saracény,Osmany,Peršany,Turky,Araby, Muslimy............kolik válek kvůli tomu bylo.Jestli to madame Merkel nezatrhne, tak budou zase !!!
Dobře jim tak, otevřou jim bránu a ještě ani na školení nedávají pozor... stačilo rugbyové zastavení...
Scéna jak z Walking Dead 😄
Pokud mají rozkaz nestřílet, jen používat teleskopy, tak nechápu proč si neužijou mlácení teleskopem zepředu přes držku každýho, co jim přijde pod ruku