Zmrd na zastávce

Sdílením podpoříte NDR:
26. ledna

13.ledna 2021, Haifa, IZRAEL: 20letý mladík byl zatčen za útok na 70letého muže, který mu řekl, ať svým motocyklem neblokuje dveře autobusu. Děda za to dostal zezadu kopačku do hlavy a málem skončil pod koly autobusu. Ve vážném stavu leží v nemocnici a útočník je držen ve vazbě kvůli obvinění z ublížení na zdraví.

1.9 /10

košík

Zhlédnuto: 17 494x Hodnocení: 1.9/10 Komentářů: 51 Kategorie: video

Značky: zranění , útok , cctv , napadení , motorkář , motocykl , izrael , senior , zmrd , kopačka , důchodce , autobus , mhd , děda , blokování , zastávka , střední východ , srab

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
gétáčko
zaslouzil by zplynovat
Předhodit partě dezinhibovaných, homosexualních sadisticků by úplně stačilo.
Jaké ublížení na zdraví? Normální pokus o vraždu. S přijlédnutím k věku napadenýho samozřejmě při takovém útoku mohl, resp. musel počítat, že ho zabije. Takovej kop má smrtící potenciál sám o sobě, jestě u nejakýho děduláka, kterýho tím pošle pod bus.
To bude mít drahý v Izraeli nejsou zákony jako u nás už jen to že ho hned zavřeli.
Židi zkurvený, ztráta kyslíku.
Ano, to je možné, ztráta kyslíku se projevuje zhoršením funkce mozku. Přeji brzlé uzdravení.
partu negrů s letlampama na něj, ať jeho prdel pozná středověk
No já bych to viděl spíš pokus o vraždu.
Měl-li by kdo syna zpurného a protivného, ješto by neposlouchal hlasu otce svého a hlasu matky své, a jsa trestán, neuposlechl by jich: Tedy vezmouce ho otec i matka jeho, vyvedou jej k starším města svého, k bráně místa přebývání svého,
A řeknou starším města svého: Syn náš tento, jsa zpurný a protivný, neposlouchá hlasu našeho, žráč a opilec jest. Tehdy všickni lidé města toho uházejí jej kamením a umřeť; a tak odejmeš zlé z prostředku svého, a všecken Izrael uslyšíce, báti se budou.
מזויף, התורה נכתבה מימין לשמאל ועם דמויות שונות
Ve výslednici to posrali američani poněvadž nedali hitlerovi dost lebensraumu a času na to zplynovat podřadnou rasu.Možná by jsme se divili ale on by po skončení židů přešel na cigoše a pak na negry..Mám ho rád a můj otec se narodil a zemřel ve stejný den jako on se narodil.Pan hitler byl vůdce a uměl to a to i s hendikapem.O to si ho víc cením.Víte co by se stalo kdyby tohle co on udělala amerika?Masakr.Dodnes by tu byl radioaktivní spad.No díky.
to sis asi nějak blbě přeložil. jdi do prdele, kreténe.
Kun*a. A ten starý muž pravděpodobně bojoval v několika válkách aby tenhle prevít žil v relativním poklidu.
  • hue
  • 26.01.2021 23:28
Stejným způsobem se tá vyřešit vetšina problémů s důchodci
Násilím? To je řešení?
Samozřejmě máš recht..dál to nerozváděj 👍
Stejně to byl určitě nějakej Palestinskej zkurv...