Boyle vs. Sergachev

30. července

29.července 2020, Florida, USA: První bitka v NHL od března, kdy byla nejlepší hokejová soutěž světa ukončena kvůli koronaviru. Momentálně se hrajou přípravné zápasy a v tom mezi Floridou Panthers a Tampou Bay Lightning si to rozdali Brian Boyle (35 let, 201 cm, 111 kg, USA) a Mikhail Sergachev (22 let, 190 cm, 98 kg, Rusko).

Chlapci se porvali už před dvěma lety, kdy to Boyle zakončil slovy "Já tě kurva zabiju".

4.7 /10

košík

Zhlédnuto: 10 132x Hodnocení: 4.7/10 Komentářů: 10 Kategorie: sport

Značky: usa, florida, sport, hokej, fightclub, bitka, hokejista, rusko, nhl, sportovec, brian boyle, mikhail sergachev

Komentáře

jako ty komentáře myslíte vážně? Kolik vám je? NHL je zábava, kde se točí obrovské prachy. A hráči mají role, které plní. Plní je pro diváky, kteří to vyžadují. Proč by měl být někdo hned namachrovaný? Amerika je jinde... prostě tak žijí...
Je to tak, za poslední dobu se tady nasemenilo strašně děcek, co plodí uplné hovna. Dřív tu byly konstruktivní debaty, frky, moudra, a teď tu mektají děcka, co si myslí že ví a všem to tlačí jako jedinou pravdu. Doby, kdy jsem čekal, až tu někdo napíše pod videem opravdu něco na vysvětlenou, jsou pryč. Teď už vím, že tu budou jen jakési štěky.
nojo amici pojebani, mysli si ze kdyz je doma tak se jim vsichni budou klanet, ukazal se v 35 letech jako nejvetsi chudak a ne sportovec.
To rusáci to nikdy nikde neudělají. Ani před hymnou státu s kterým prohrají neujedou!
no na prvni bitku po takové době tedy fakt slabý..
Jebe tým rozhodcom? preco ich nechali sa biť? ved to nie je box.. ach kurva tam.. pískaj to súdi!!!!!
drž hubu, měli je nechat se sesekat ty zmrde!
Brian Boyle bude nějakej malopérák, že si tak vyskakuje na mladšího, menšího a lehčího... Nevím, co bylo před 2 lety, ale tady si začal...
  • Joan
  • 31.07.2020 03:19
taky rusáka hned brabčil hokejkou v rozkroku !
lol tohle je NHL a ne pata trida na zakladce