Jarda v NHL

30. ledna

Server nhl.com se ohlédl za kariérou 45letého Jardy Jágra v zámořské Národní hokejové lize. Naše legenda zítra podepíše smlouvu v druholigové Kladně, kde s hokejem začínal. 

V NHL odehrál 1733 zápasů, vstřelil 766 gólu a nasbíral 1155 asistencí (1921 kanadských bodů). Na bránu soupeřů vystřelil celkem 5637krát. Získal dvakrát Stanley Cup, pětkrát byl vítězem kanadského bodování a stal se historicky nejlepším Evropanem hrajícím v této soutěži. V různých statistických žebříčcích této kanadsko-americké ligy se pohybuje na předních místech, přičemž mezi všemi aktivními hokejisty je co do počtu gólů, asistencí i kanadských bodů nejlepší. Je držitelem i dalších rekordů NHL – stal se například nejstarším hráčem, který vstřelil hattrick.

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 15 628x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 66 Kategorie: sport

Značky: sport, hokej, hokejista, česká republika, legenda, osobnost, nhl, jaromír jágr, kariéra

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Osobní život položil na oltář hokeji.Já bych to nedokázal.
  • kien
  • 03.02.2018 15:04
Je to šílený, jak moc z něj vyzařuje síla a energie, když je záběr do jeho obličeje, je to vidět na první pohled, že to je silnej člověk. Zatímco někdo je od pohledu chcípak u něj příroda nešetřila. Škoda za ten nedůstojnej odchod bez posledního zápasu, kdy by lítaly fangle, hrála dojemná hudba, lidi by mávali dresem s 68čkou a světelný tabuli by se měnily nápisy s díky...zato si může ale sám. Ale možná to tak chtěl. Teda doufám, že jo. On by si hezký rozloučení
  • kien
  • 03.02.2018 15:08
opravdu zasloužil. Největší průser a prohra je dle mého názoru ale to, že si neudržel Kubelkovou. Z tý vyrostla krásná ženská, která má vysokou úroveň, umí se hezky chovat a taky mluvit, vypadá to, že je i milá. Teď má dle mého soudu naprostou tragédii, která není ani nijak oslnivě krásná, ani nijak oslnivě normální, prostě zní číší naprostá podprůměrnost.
:expressionless:
:expressionless:
Legenda.. rodiče musí být neskutečně pyšní
Jarda na Hrad!!!
at už renuje repre !
trenuje
zvíře !!
Je to srdcař a hokejovej bůh.
Je nádhera, že jsi uznávaný celým hokejovým světem který jsi svou dřinou dobyl a vrátíš se do rodnýho klubu na závěr kariery Fakt ten kluk má :heart: