Krásky ze světa #31 - míšenky

02. srpna
8.8 /10

košík

Zhlédnuto: 30 025x Hodnocení: 8.8/10 Komentářů: 69 Kategorie: galerie

Značky: holky, mix, galerie, instagram, selfie, krása, svět, self-shot, amatérka, afrika, modelka, lidé, asie, evropa

Komentáře

Kdekoliv je kus asie, tak to nemá chybu!
14 je mimořádná
jj, po japoncich bude vydavat takovy ty hlodavci zvuky pri pichani a po ukrajincich udela fasadu na chalupe a vykope bazen ...
Tak, líbí se mi. To jo. Mrdatelný jsou taky. Ale!!! Když je oprcá bílej, co z nich vyleze za barvu ? Jako barva potomka tohoto spojení? V další generaci? Ob generaci?
DODIRI .. jo nebo ne?
kamerun/nemecko/skotsko/irsko Asi slušná párty onehdá večer 😃
  • Joan
  • 03.08.2020 01:32
36 nepřijde mi, že by Azerbajdžán s Kazachstánem byly nějaký zásadní míšení 😏
Tak tu rasista nejsem. Míchanice jsou nejhezčí - odevzdány nejlepší, nejsilnější gény z každé rasy - asi proto
A jen taková úvaha. Pokud se jednou Evropa očistí od toho černého odpadu co sem natahala makrela a jí podobní, tak se může stát, že budou stavit sochy Hitlerovi, jakožto člověku co upředňosťoval čistou rasu!
Bílé kurvy nám kurví rasu! Samý mulat, mestik apd...
Přiznejme si, že to jsou (až na pár procent výjimek) parádní čubky. Jak to není moc černé nebo to nemá moc šikmé oči, tak proč ne.
Kámoška s výhodami se kdysi v Anglii zapletla s Arabášem, má teď 16letou dceru, která se sice po jedné špatné zkušenosti s klukem začala lesbit, ale když jsem u nich, je to taková bezelstná princezna, co si mi klidně vleze v kraťáskách a tričku na klín nebo sedí naproti mě s roztaženýma nohama, takže asi není daleko doba, že jí z toho lesbení začnu léčit :-)))))
Jdi do toho. Mladá bude hloupá kurva po mamince a pokud od mala navštěvuje otce, tak už bude vědět co má dělat.
Otce nezná, nikdo ho neviděla, ani její máti, tehdy odjela z Anglie krátce po porodu, už se k nim fotřík nezná, jen od jeho advokáta přijdou jednou za rok anglickým soudem určené alíky pěkný balík liber, přesnou výši nevím, ale vzhledem k tomu, že kámoška je za vodou a jen jako bokovku podniká, jde o sedmicifernou částku. Arabáš byl nějaký vyšší manažer. Alíky bude platit ještě 5 let, pak ale utrum.
no a pak si mladou můžeš vydržovat ty !😉